Nové pravidlo o anketách v databázi herců

Novinky na Dabingfóru ...

Nové pravidlo o anketách v databázi herců

Příspěvekod James55 » 06 pro 2013 20:14

Jelikož se v poslední době vyskytly případy, kdy autoři profilů herců s anketou posílali hromadné zprávy jiným uživatelům, aby hlasovali pro jejich favorita, je od nynějška zakázáno tyto zprávy posílat, či jinak ovlivňovat a podněcovat ostatní, aby pro někoho hlasovali !!! Hlasování má být svobodná volba každého uživatele a takovéto jednání a podněcování je prostě nefér.

Pokud by komukoli přišla od někoho podobná zpráva, nechť to neprodleně oznámí kterémukoli moderátorovi a zprávu mu přepošle. Viník bude potrestán týdenním banem, odebráním možnosti hlasování ve všech anketách a anulováním dané ovlivněné ankety. V případě dalších přečinů bude následovat trvalý ban.
James55

Re: Nové pravidlo o anketách v databázi herců

Příspěvekod Joe Black » 07 pro 2013 21:19

Mě nikdy nic takového nepřišlo (díky bohu), takže jsem v klidu, ale samosebou s tímhle souhlasím. :) A nutno dodat, že každý normální člověk by se měl stejně řídit svým svědomím a bez ohledu na to, jestli mu nějaká podobná zpráva přijde tak hlasovat pro svého favorita. :)
Joe Black

Re: Nové pravidlo o anketách v databázi herců

Příspěvekod Džejňulka » 08 pro 2013 00:49

mně přišla asi jen jedna taková zpráva, ale šla jsem na to po svém - brala jsem to spíš jako upozornění na to, že ty ankety jedou, šla jsem a hlasovala podle sebe. ;)
Miluju český dabing, a proto mám strach, co se z něj stane.
Džejňulka

Zpět na Novinky