Nový systém pro hlasování v anketách

Novinky na Dabingfóru ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Nový systém pro hlasování v anketách

Příspěvek od James55 »

phpRS není možná nejlepší, ale jsem na něj zvyklý a umím v něm pracovat. Ale s tím posledním, co jsi říkal souhlasím. :)
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Nový systém pro hlasování v anketách

Příspěvek od chovanecm »

Pak by to neměl být problém. Možná jen použít trochu jiný vzhled. Ten stávající je nějaký "vybledlý"
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Nový systém pro hlasování v anketách

Příspěvek od James55 »

A ty umíš grafiku?
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový systém pro hlasování v anketách

Příspěvek od Markus »

Pardon, že vám do té debaty skáču. Chtěl jsem jen říci, že jsem rád, že o tento nápad je pozitivní zájem. :) Já osobně bych problém viděl spíš jinde, než v založení stránek. A to ve kvalitních redaktorech. Upřímně řečeno, já se za redaktora nepovažuji. Můj sloh není žádná sláva a úplně nejhorší je, že na kritiku dabingu nejsem dostatečně kritický. :) Například to často kritizované "čtení role", to jest když dabéři údajně nehrají, ale jen bez emocí odříkávají text, já prostě za boha neslyším. A dost dobře nevím, jak bych za takovýchto dispozic mohl psát recenze na web. Ano, překlad s radostí zkritizuji (i když opět ne moc erudovaně, páč v angličtině nejsem expert) a ignorování silně dvorních dabérů (že pane Žáčku) tuplem. Ale necítím se na psaní nějakých zevrubných recenzí. Ale nějakou tu prostou novinku bych sepsat snad dokázal. :)

Takže jestli se někdo cítí být v budoucnu redaktorem či recenzentem na našem případném webu, tak se samozřejmě ozvěte, budeme rádi. :)

Jinak souhlasím, že bychom neměli spěchat a pořádně to promyslet. Chce to opravdu promakané stránky, přesně jak řekl chovanecm a ne nějakou rychlokvašku...
Obrázek
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1318
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Nový systém pro hlasování v anketách

Příspěvek od Brocc »

mno, co se týče psaní, tak do toho bych se přihlásil, držel bych se v komentářích na uzdě :D ... co se týče grafiky, tak kdo bude chtít, může přijít s nějakým tím návrhem a uvidí se... i já bych se pokusil, i když v PS jsem začátečník....
Uživatelský avatar
Kubaz
Příspěvky: 405
Registrován: 07 dub 2008 18:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový systém pro hlasování v anketách

Příspěvek od Kubaz »

Já se hlásím všemi deseti. Troufám si říct, že nikdo z nás není profesionální novinář a ani žádná dabingový expert. Pojmul bych to jako prosté novinky o tom co se točí, jak bude vypadat dlouho očekávané obsazení, či kdy vyjde jaké dvd s dabingem. Dále bychom pak mohli zkusit kontaktovat nějaké herce a tvůrce a požádat je o rozhovory. Mě tahle práce neskutečně bavila, ale taky se necítím jako nějaký expert, to ani v nejmenším. ;)
Dabing X Originál?...většinou jde jen o to, co vidíte dřív...
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Nový systém pro hlasování v anketách

Příspěvek od chovanecm »

James55 píše:A ty umíš grafiku?
Ve škole jsme přes půl roku dělali loni Photoshop, což o to. Ale grafik nejsem, byť nemůžu říct, že by mi to vyloženě nešlo (technicky, esteticky to bude horší :-) ). Myslel jsem použít nějaký jiný skin na phpRS. To jde, už jsem to někde dělal.
Opsha
Příspěvky: 432
Registrován: 17 črc 2008 11:51
Bydliště: Praha, Hradec Králové

Re: Nový systém pro hlasování v anketách

Příspěvek od Opsha »

Do recenzí se mnou počítejte, práce kritika je můj sen.
Z důvodu žabomyších válek a přístupu některých expertů dlouhodobě nepřítomen.
Kdyby se něco dělo - PM.
HonzaXXII
Příspěvky: 1948
Registrován: 11 čer 2008 19:47
Bydliště: Brno

Re: Nový systém pro hlasování v anketách

Příspěvek od HonzaXXII »

A do háje, další Rejžek :roll: :lol:
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Nový systém pro hlasování v anketách

Příspěvek od DavePave »

Recenze bych klidně dělal, ve školním časopisu jsem je taky obstarával
Odpovědět

Zpět na „Novinky“