Nový systém pro hlasování v anketách

Novinky na Dabingfóru ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Nový systém pro hlasování v anketách

Příspěvek od chovanecm »

Já jsem na facebooku založil skupinu "Uživatelé dabingforum.cz". Ale pochybuji, že by to byla ta pravá reklama :-)
Uživatelský avatar
Kubaz
Příspěvky: 405
Registrován: 07 dub 2008 18:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový systém pro hlasování v anketách

Příspěvek od Kubaz »

chovanecm píše:Já jsem na facebooku založil skupinu "Uživatelé dabingforum.cz". Ale pochybuji, že by to byla ta pravá reklama :-)
No vidíš. O tom ani nevím. Hned se přidám ;)
Dabing X Originál?...většinou jde jen o to, co vidíte dřív...
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový systém pro hlasování v anketách

Příspěvek od Markus »

Kubaz: Tak já to psal hlavně obecně, aby opravdu někoho nenapadlo hlasovat z povinnosti či co... :lol:

S tou propagací to máš těžké. Má to dva aspekty. První jsi už naznačil, že to může být dvojsečná zbraň. Přileze sem parta frajírků, co odsuzují dabing z principu, protože holt originál je "da best, kůl a ósm", čeština je nudná atd., tito lidé mi lezou neuvěřitelně na nervy. Ale tak co, od toho máme banovací systém, to by ani tak nevadilo. :)

Druhá věc je otázka, jak nás propagovat. Většina velkých fór spadá pod webové stránky. SGA Project, SFF Ring atd. Tudíž se propagují přes svůj web a přes spřátelené weby. My jsme v tomhle osamocení a k propagaci nám slouží skoro jen google... :) Jedinou cestu vidím v tom, že bychom v budoucnu vytvořili právě takový web, na kterém by se publikovaly novinky a zároveň by sloužil k naší propagaci. Něco jako bývalo ceskezneni... Ale o tom diskutujeme už nějaký pátek a viděl bych to spíše na později, než dřív... ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Kubaz
Příspěvky: 405
Registrován: 07 dub 2008 18:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový systém pro hlasování v anketách

Příspěvek od Kubaz »

Markus píše:Kubaz: Tak já to psal hlavně obecně, aby opravdu někoho nenapadlo hlasovat z povinnosti či co... :lol:

S tou propagací to máš těžké. Má to dva aspekty. První jsi už naznačil, že to může být dvojsečná zbraň. Přileze sem parta frajírků, co odsuzují dabing z principu, protože holt originál je "da best, kůl a ósm", čeština je nudná atd., tito lidé mi lezou neuvěřitelně na nervy. Ale tak co, od toho máme banovací systém, to by ani tak nevadilo. :)

Druhá věc je otázka, jak nás propagovat. Většina velkých fór spadá pod webové stránky. SGA Project, SFF Ring atd. Tudíž se propagují přes svůj web a přes spřátelené weby. My jsme v tomhle osamocení a k propagaci nám slouží skoro jen google... :) Jedinou cestu vidím v tom, že bychom v budoucnu vytvořili právě takový web, na kterém by se publikovaly novinky a zároveň by sloužil k naší propagaci. Něco jako bývalo ceskezneni... Ale o tom diskutujeme už nějaký pátek a viděl bych to spíše na později, než dřív... ;)
Jistě s tím souhlasím a taky tomu rozumím. Možná třeba ještě kontaktovat nějaké weby o seriálech či filmech a požádat je o umístění našeho banneru, nebo tak něco. Ale osobně se v tomhle moc nevyznám...ale s tím webwm jw to dobrý nápad. Chtělo by to někoho šikovného, kdo by se do toho pustil...
Dabing X Originál?...většinou jde jen o to, co vidíte dřív...
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Nový systém pro hlasování v anketách

Příspěvek od chovanecm »

je škoda, že pan Finkous a spol už ceskezneni.cz neudržují. Souhlasím, že by to byl dobrý nápad.
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový systém pro hlasování v anketách

Příspěvek od Markus »

Kubaz: Právě proto jsem mluvil o absenci našeho webu. Většinou to s bannery chodí tak, že se navzájem vyměňují, že se ty weby tzv. spřátelí... Ale momentálně by ostatní stránky z umístění našeho banneru neměly zhola nic, páč dokud nemáme vlastní web, nemůžeme tu vystavit ten jejich...
Obrázek
Uživatelský avatar
Kubaz
Příspěvky: 405
Registrován: 07 dub 2008 18:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový systém pro hlasování v anketách

Příspěvek od Kubaz »

Markus píše:Kubaz: Právě proto jsem mluvil o absenci našeho webu. Většinou to s bannery chodí tak, že se navzájem vyměňují, že se ty weby tzv. spřátelí... Ale momentálně by ostatní stránky z umístění našeho banneru neměly zhola nic, páč dokud nemáme vlastní web, nemůžeme tu vystavit ten jejich...
Jasné. Tomu rozumím. Ale vytvořit jednoduchý novinkový web, jehož hlavním cílem bude odkázat na dabingforum by zase neměl být takový problém, ne?
Dabing X Originál?...většinou jde jen o to, co vidíte dřív...
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Nový systém pro hlasování v anketách

Příspěvek od James55 »

Mno...Dan nám před nějakými těmi měsíci dal přístup na ceskezneni.cz. Měli jsme v plánu to tam trošičku rozjet, bohužel nemáme přístup do databáze. Ale pokud byste opravdu měli zájem, tak bysme se o to nějaké oživení pokusili..
Uživatelský avatar
Kubaz
Příspěvky: 405
Registrován: 07 dub 2008 18:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový systém pro hlasování v anketách

Příspěvek od Kubaz »

James55 píše:Mno...Dan nám před nějakými těmi měsíci dal přístup na ceskezneni.cz. Měli jsme v plánu to tam trošičku rozjet, bohužel nemáme přístup do databáze. Ale pokud byste opravdu měli zájem, tak bysme se o to nějaké oživení pokusili..
No já bych byl rozhodně pro a pokud by to šlo, tak bychom použili české znění jako právě ten web o kterém tu mluvíme. K pomoci s čímkoli se hlásím všemi deseti!! ;)
Dabing X Originál?...většinou jde jen o to, co vidíte dřív...
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Nový systém pro hlasování v anketách

Příspěvek od chovanecm »

No ale zas nevím. Tam je teď phpRS, což je podle mě dost neohrabaný redakční systém. Aspoň svojí přehledností. A zase je podle mě škoda rušit staré příspěvky, které tam už jsou.
Osobně bych s tím však nějak zvlášť nespěchal. Aby to pak opravdu nebyl web, kde bude odkaz na dabingforum a pár článků. Myslím, že by bylo vhodné věnovat ho i úplným náhodným příchozím - informace o tradici dabingu v Česku (Československu), jak se dělal dabing dříve a jak dnes. Popřípadě i nějaké rozhovory s tvůrci českého znění. Tím čtenář získá potřebný zájem, aby pak šel i na to dabingforum :) Asi ne všichni budou chtít číst drakyinu (nevím, jak to líp skloňovat) diplomku.
Odpovědět

Zpět na „Novinky“