Slovenské Dabingforum

Novinky na Dabingfóru ...

Re: Slovenské Dabingforum

Příspěvekod chovanecm » 21 pro 2010 21:25

Frankburg píše:Kdo chce, může se podívat či pomoct nám, brzo přidáme důležité věci jako pravidla, herce, dabéry...., bohužel, musíme používát systém tučného url a normálního url (Tučné [dabér] a normální [herec]) protože tento systém z dabingfora je dost obtížný a nemám zkušenosti jak víte často dělá neplechu a nemám zkušenosti na výrobu lepšího systému, proto používáme URL systém jako DF za starých časů, ale hledáme nenáročnou alternativu ;) Adresa je: http://dabingforum.6f.sk/index.php, takže kdo chce může se podívat / registrovat ;)

Jakmile se pustíte do použití klasického diskusního fóra, tak se obávám, že s nenáročnou alternativou se můžete rozloučit. Mě je na nic jenom z toho pomyšlení, že jsem sice v dobré víře, ale špatně dost zasahoval do už tak nevhodného phpBB a dobře víte, jaké jsou důsledky. Občas chybové hlášky místo načtení stránky, některé odkazy ani nefungují. Je to jako vzít dřevěnou krabici a pokusit se ji předělávat na sochu - jde to dost blbě a já nejsem nejvhodnější "truhlář"
chovanecm
Neaktivní admin

Re: Slovenské Dabingforum

Příspěvekod Piri » 30 črc 2012 12:27

pozyvam vsetkych dabingovych priaznivcov na nastevu inovovaneho slovenskeho dabingfora na adrese http://www.dabingforum.sk, ktore bolo spustene do ostrej prevadzky 20.7.2011.

zakladne informacie o fore tu.

DB obsahuje momentalne nieco cez 2000 titulov.

udaje doplname priebezne, nakolko ziskat informacie o vyrobe a obsadeni slovenskych dabingov je komplikovane, pretoze u nas sa vyraba prevazne iba televizny dabing (komercne TV cca od 2009 uz pravidelne odstrihavaju zaverecne titulky) a ten sa takmer vobec nevydava na nosicoch a distribucnych dabingov je minimum - podiel slovenskeho dabingu v distribucii (DVD, BD) je na urovni 5%, tzn. ze cca kazdy 20. nosic obsahuje aj slovensky dabing.
Obrázek
Piri

Předchozí

Zpět na Novinky