Homer Simpson

Databáze animovaných postav (P-Z) a jejich dabérů
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5670
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Homer Simpson

Příspěvek od ReDabér »

Obrázek
Celé jméno: Homer Jay Simpson

1. Vlastimil Zavřel ("Griffinovi" - 13x1, "Simpsonovi" - od 13. série, Simpsonovi a plusročí, Simpsonovi ve filmu, S Lokim nejsou žerty)

Pavel Vondra ("Griffinovi" - 11x2)
Vlastimil Bedrna ("Simpsonovi" - do 12. série])

Jiné:
Antonín Navrátil ("Akta X") [scéna v televizi]
Bohdan Tůma (Expres foto - VHS) [scéna v televizi]
Dalimil Klapka ("Simpsonovi" - 29x08, 30x12]) [postavě vlivem stárnutí přeskakoval hlas do hlasu jejího otce, postavě vlivem soli přeskakoval hlas do hlasu jejího otce]
Helena Štáchová ("Simpsonovi" - 10x16) [Lisa se pod vlivem hypnózy vcítila do postavy]
Jaromír Meduna ("Simpsonovi" - 32x5) [londýnský Homer Jay]
Petr Oliva ("Odpočívej v pokoji") [scéna v televizi]
Stanislav Lehký ("Simpsonovi" - 10x4) [postava pod vlivem Haďákových vlasů]
Vlastimil Zavřel (Nike, Renault Kangoo) [reklama]

:?: (Expres foto - Prima) [scéna v televizi]
Naposledy upravil(a) Olda808 dne 26 úno 2021 01:10, celkem upraveno 6 x.
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1133
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Homer Simpson

Příspěvek od Džejňulka »

Markus píše:Pana Bedrnu mám moc rád, ale asi jsem jeden z mála, kterému přijde pan Zavřel mnohem více vystihující Homerovu podstatu... :)
hurá,nejsem jediná :), já tak moc nadávala, když Bedrnu nahradil Zavřel, ale teď ho mám prostě radši, přijde mi prostě víc ,,homerovskej" a krásně dokáže udělat ten Homerův vítězný smích ( a D´oh taky :D)
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Homer Simpson

Příspěvek od chovanecm »

Já i mí známí jsme měli vždy raději pana Bedrnu. Ale fakt je, že na některé věci mi V.Z. zní asi o něco lépe. Ale jinak bych je dal na stejné místo.
Opsha
Příspěvky: 432
Registrován: 17 črc 2008 11:51
Bydliště: Praha, Hradec Králové

Re: Homer Simpson

Příspěvek od Opsha »

Tak pro mne jednoznačně pan Bedrna. Se Zavřelem mi přijde Homer až moc tupý...
Z důvodu žabomyších válek a přístupu některých expertů dlouhodobě nepřítomen.
Kdyby se něco dělo - PM.
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Homer Simpson

Příspěvek od DAN K. »

imho je zavřel blíž k originalu, tak by se mel spravne dabing delat. ale bedrna je svuj a dobrej, vyrustali jsme na tom. Vzhledem k tomu ze ke zmene doslo ze zavaznych zdravotnich duvodu, prijde mi tato anketa trosku barbarska a neslusna vuci panu bedrnovi a myslim ze by se to nemelo takhle resit, kdo je lepsi, kdyz uz pan bedrna nic dabovat nemuze.
Uživatelský avatar
Pálkman
Moderátor
Příspěvky: 941
Registrován: 02 led 2010 23:05

Re: Homer Simpson

Příspěvek od Pálkman »

Hlasoval jsem pro pana Bedrnu. Bylo to však nelehké rozhodnutí, protože nejblíž originálu je Vlastimil Zavřel, který se snaží s Houmrovým originálem sladit. Pan Bedrna mu ale dal trochu jinou povahu. Jeho Homer je mazaný ulejvák libující si v koblihách a pivu. Má však tzv. ,, selský rozum ''.
TOP: O. Brous., F. F., V. Bedr., P. Han., B. Rös., J. Zavř., J. Schán., V. Brab., S. Fiš., P. Pel., V. Post., P. Ol., J. Plachý, B. Šv., V. a M. Dlouhý, L. Mrk., J. Schw., L. Hruš., J. Med., A. Pyš., J. Šť., J. Prag., H. Fried., S. Post., T. Med., K. Špr.
HonzaXXII
Příspěvky: 1948
Registrován: 11 čer 2008 19:47
Bydliště: Brno

Re: Homer Simpson

Příspěvek od HonzaXXII »

Co Don Arian nevím, ale já kdyby prohrál Bedrna volám Černovice a Chocholouška :D :D :D
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
Uživatelský avatar
Don Arian
Příspěvky: 193
Registrován: 06 říj 2009 08:16
Bydliště: Kdesi ve 20. století...

Re: Homer Simpson

Příspěvek od Don Arian »

oberon píše:Don Arian: Vsadím se, že kdyby Bedrna prohrál, tak bys chtěl abych je dal oba na první co? ;)
já mám rád oba stejně ale Bedrna dělal Homera IMHO líp, ale klidně ať je Zavřel první
"Ticho mozku nebo tě probodnu vidlema!"
louisdefunes
Příspěvky: 88
Registrován: 28 pro 2009 17:23
Poznámka: >> Tento uživatel byl dne 5.9.2010 zabanován z důvodu nevhodných příspěvků, drzosti, vulgarity k jiným uživatelům a nabourávání cizích účtů <<

Re: Homer Simpson

Příspěvek od louisdefunes »

Nechci nic říkat anketu bych zrušil Zavřel je dobrej ,ale Bedrna taky ,ale pan Bedrna je po mrtvici takže Homera už nikdy nenamluví a navíc pan Zavřel ho nadaboval nejvíce.
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5052
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Homer Simpson

Příspěvek od Joe Black »

L_O_U_S píše:Ten Menšík je tady... http://www.youtube.com/watch?v=sgwKX0Rv-xY
Souhlasím s tím, že by na něj sedl naprosto skvěle. :-:
Odpovědět

Zpět na „P-Z“