Videodrom /Videodrome (1983)

Odpovědět
forhill
Příspěvky: 5
Registrován: 27 srp 2008 12:32

Videodrom /Videodrome (1983)

Příspěvek od forhill »

Zdravím všechny,

nevím, pasuje-li tento příspěvek právě sem, tak se už raději předem omlouvám za nevhodné umístění.

Nejedná se totiž o sháňku dabingu, nýbrž o jeho nabídku - tenhle film nadabovala v roce 1996 ČNTS Nova. Z mého pohledu je to dabing velmi povedený a je škoda, že nikde není k dispozici. Já jsem film i s tímto dabingem přehrál z VHS na DVD. Ale kvalita obrazu je dost hrozná.

Proto touto cestou hledám ochotného nadšence, který by natáhnul tento dabing na nějakou kopii tohohle filmu s pořádným wide-screen obrazem. Nikdy jsem tohle nedělal a nemám teď dost času se to naučit.

Kdo má zájem, nechť se mi ozve, rád s ním domluvím detaily.

Honza

Odkaz na film:
http://www.csfd.cz/film/1806-videodrome/
Uživatelský avatar
Stanley Roe
Příspěvky: 1316
Registrován: 25 zář 2011 11:09
Bydliště: Štatl

Re: Videodrom /Videodrome (1983)

Příspěvek od Stanley Roe »

Smím se zeptat, jestli měl někdo zájem, popř. se to dostane mezi obyčejné lidi? :-)
Uživatelský avatar
Stanley Roe
Příspěvky: 1316
Registrován: 25 zář 2011 11:09
Bydliště: Štatl

Re: Videodrom /Videodrome (1983)

Příspěvek od Stanley Roe »

Mám snad hotovo. Nejsem si jistý akorát v jediné pasáži, kde bylo střihnutých cca 6 vteřin naštěstí bez dabingu. Přidal jsem z originální stopy no nevím, jestli to bude moc naškodu. Důležitá zpráva pro nedočkavce je, že ta přidaná minuta a půl neobsahovala vyloženě dabing .. ledatak zvuky mučení či erotických scén vystřihnutých TV cenzurou ;) .. Příští týden bude link na stažení avi ke studijním účelům uveřejněn se svolením dárce czstopy na warforum.cz .
forhill
Příspěvky: 5
Registrován: 27 srp 2008 12:32

Re: Videodrom /Videodrome (1983)

Příspěvek od forhill »

Stanley Roe píše:Mám snad hotovo. Nejsem si jistý akorát v jediné pasáži, kde bylo střihnutých cca 6 vteřin naštěstí bez dabingu. Přidal jsem z originální stopy no nevím, jestli to bude moc naškodu. Důležitá zpráva pro nedočkavce je, že ta přidaná minuta a půl neobsahovala vyloženě dabing .. ledatak zvuky mučení či erotických scén vystřihnutých TV cenzurou ;) .. Příští týden bude link na stažení avi ke studijním účelům uveřejněn se svolením dárce czstopy na warforum.cz .
Stanley Roe odvedl mimořádně dobrou práci a stáhnutí filmu s dabingem vřele doporučuji všem.
Díky ti!
weredes
Příspěvky: 1
Registrován: 02 lis 2017 17:24

Re: Videodrom /Videodrome (1983)

Příspěvek od weredes »

Už je to sice 5 let staré téma, ale snad mi někdo pomůže s hledáním tohoto filmu s českým dabingem, nebo alespoň s českou zvukovou stopou :-: P.J
Odpovědět

Zpět na „Nabídka a poptávka dabingů“