Výměna zajímavých VHS

videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna zajímavých VHS

Příspěvek od videofil »

Pomajz: Tak všude najdeš lidi, kterým je někdy lepší se vyhnout. CSFD není vyjímkou.
A kromě italských horrorů bych třeba ještě jmenoval takové kulty jako PACO - SMRTÍCÍ STROJ, FIRE FLASH: OHNIVÝ BLESK nebo 1990: BOJOVNÍCI Z BRONXU. To jsou prostě opravdové kulty, které jen tak neseženeš. Je toho spousta.
Uživatelský avatar
pavel.no
Příspěvky: 333
Registrován: 29 čer 2014 00:19

Re: Výměna zajímavých VHS

Příspěvek od pavel.no »

Kri Kri: Mám ještě na kazetě erotický film Il Rivale. Nevím, může to být ono, ale byla by náhoda, kdyby ano. Ještě bych ti mohl zjistit český název nebo nějakou další podrobnost.

Ostatní: Nabídka stále platí a rád se dohodnu na podmínkách, nabídnu i víc kazet za zajímavé tituly. Filmotéku postupně doplňuji.
Uživatelský avatar
pavel.no
Příspěvky: 333
Registrován: 29 čer 2014 00:19

Re: Výměna zajímavých VHS

Příspěvek od pavel.no »

Pomajz píše:Tak to je jasné, v půjčovně sem měl přes 5000 VHS a byly tam takové "skvosty" které nejsou ani na CSFD :D , některý snad nabyli ani Béčka :D Komando 4 , Komando 5, Kapitán Špatnoš........:D
Kapitán Špatnoš byl fakt oficiální název? :) To bych si půjčil, resp. pořídil už jen kvůli tomu.

Já osobně pamatuju v půjčovně filmy Univerzální voják 3 a 4, které neměly žádnou spojitost s Van Dammovým Univerzálním vojákem. Zajímavý, jak tohle mohlo distributorům projít.
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1255
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna zajímavých VHS

Příspěvek od Krikri »

pavel.no píše:Kri Kri: Mám ještě na kazetě erotický film Il Rivale. Nevím, může to být ono, ale byla by náhoda, kdyby ano. Ještě bych ti mohl zjistit český název nebo nějakou další podrobnost.
Podle názvu to asi nebude ono, vím naprosto jistě, že ten mnou poptávaný film se česky jmenoval Žena?, nicméně možná jsem ten Il Rivale taky viděl. Mohl bys ho projet a napsat mi stručný popis?
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna zajímavých VHS

Příspěvek od videofil »

Já osobně pamatuju v půjčovně filmy Univerzální voják 3 a 4, které neměly žádnou spojitost s Van Dammovým Univerzálním vojákem. Zajímavý, jak tohle mohlo distributorům projít.


Pavle, jestli máš na mysli tu dvojici filmů s Jeffem Wincottem, tak se vlastně jedná o 2. a 3. díl, natočené v roce 1997. To pokračování s Van Dammem bylo natočeno v roce 1998 nebo 1999 a pokud by jsi to chtěl číslovat, tak teprve v tomto případě se jedná o čtvrtý díl. ;)
Uživatelský avatar
Teoretik
Příspěvky: 1872
Registrován: 22 dub 2011 16:28
Bydliště: Polabská nížina

Re: Výměna zajímavých VHS

Příspěvek od Teoretik »

Protože včera byly čarodějnice a člověk by měl udělat alespoň občas dobrý skutek, nabízím originál VHS Příběh Alvina Straighta. Nabídky prosím do soukromých zpráv
Obrázek
Maestro není doma a jeho milostivá paní matinka vám vzkazuje,
aby jste už nevolala změněným hlasem, že vás stejně pozná
Uživatelský avatar
pavel.no
Příspěvky: 333
Registrován: 29 čer 2014 00:19

Re: Výměna zajímavých VHS

Příspěvek od pavel.no »

Krikri píše:Mohl bys ho projet a napsat mi stručný popis?
Pokusím se.
videofil píše:Pavle, jestli máš na mysli tu dvojici filmů s Jeffem Wincottem, tak se vlastně jedná o 2. a 3. díl, natočené v roce 1997. To pokračování s Van Dammem bylo natočeno v roce 1998 nebo 1999 a pokud by jsi to chtěl číslovat, tak teprve v tomto případě se jedná o čtvrtý díl. ;)
Aha, tak přece jen to existuje! Dokonce oficiálně, a čeští distributoři můžou v klidu spát. Díky za vyřešení záhady. Vsadil bych se, že to tehdy v půjčovnách uváděli jako trojku a čtyřku, možná mě ale paměť klame. Pamatuju si to tak, protože jsem se divil, že je stihli natočit dřív než druhý díl a už to mě odradilo od půjčení. VHS obaly taky sehrály svoji roli. Je možný, že v době uvedení na videotrh byla už ohlášena dvojka s Van Dammem, tudíž chtěli zamezit, aby se to lidem nepletlo? Kdoví jak to bylo, možná si to vážně špatně pamatuju.
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna zajímavých VHS

Příspěvek od videofil »

Pavle: Většina lidí považuje a uznává jako regulérní pokračování Univerzálního vojáka ten díl s Van Dammem z roku 1999. Důvod je prostý. U filmů s Jeffem Wincottem se jedná o tzv. béčka, proto je lidé moc neuznávají, ale do série jednoznačně patří a jsou to právě filmy s Jeffem Wincottem jako regulérní pokračování. ;)
Uživatelský avatar
pavel.no
Příspěvky: 333
Registrován: 29 čer 2014 00:19

Re: Výměna zajímavých VHS

Příspěvek od pavel.no »

Krikri píše:Podle názvu to asi nebude ono, vím naprosto jistě, že ten mnou poptávaný film se česky jmenoval Žena?, nicméně možná jsem ten Il Rivale taky viděl. Mohl bys ho projet a napsat mi stručný popis?
Co jsem zjistil: Sestry jsou v kontaktu s jedním mužem a vypadá to, že se z nich postupně stanou rivalky (tedy odtud název filmu). Jedna z hrdinek s ním má sex v jeskyni, v moři a pak u něj doma. Dál se to odvíjí asi podobně.
videofil píše:Pavle: Většina lidí považuje a uznává jako regulérní pokračování Univerzálního vojáka ten díl s Van Dammem z roku 1999. Důvod je prostý. U filmů s Jeffem Wincottem se jedná o tzv. béčka, proto je lidé moc neuznávají, ale do série jednoznačně patří a jsou to právě filmy s Jeffem Wincottem jako regulérní pokračování. ;)
Tak pátý díl Regeneration je zase podle IMDb třetí díl. Je v tom trošku nepořádek. Ale ty dva filmy s Jeffem Wincottem by měly být "spin-off", což zase vůbec nevysvětluje, proč vyšly pod názvy Universal Soldier II: Brothers in Arms a Universal Soldier III: Unfinished Business. Chápal bych to taky tak, že by to měly být regulérní díly a ten Van Dammův The Return by měl být až jako čtverka. Ale taky bych chápal, proč by producenti, resp. majitelé práv, chtěli mít v sérii jen ty filmy s Van Dammem. ;)
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1255
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna zajímavých VHS

Příspěvek od Krikri »

pavel.no: díky za popis, nicméně tento film mi vůbec nic neříká. Tak jsem tenkrát asi neviděl všechny erotické filmy z Novy. :) Děj nevypadá zrovna moc nápaditě, navíc ani nostalgie nemůže u mě zapracovat, takže o něj ani nemám zájem. Leda kdybys ho zdigitalizoval a umístil třeba na nejznámější české ULOŽiště, bych ho ze zvědavosti shlédl a rozšířil si obzory v tomto žánru. ;)
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Odpovědět

Zpět na „Nabídka a poptávka dabingů“