dabovaný serial CT Kmotr 1993 s. Petrem Haničincem

Odpovědět
mechyl
Příspěvky: 2
Registrován: 19 říj 2017 15:23

dabovaný serial CT Kmotr 1993 s. Petrem Haničincem

Příspěvek od mechyl »

nejvíc se mi líbl Kmotr sestavený do verze vysílany v CT r. 1993 s dabingem P. Haničincem a tak kdo by měl tuto skvěle dabovanou verzi Kmotra at da vědět. Dekuji :-:
pedison
Příspěvky: 1
Registrován: 11 črc 2020 22:52

Re: dabovaný serial CT Kmotr 1993 s. Petrem Haničincem

Příspěvek od pedison »

Zdravím, už jste sehnal dabing k tomuto seriálu? Mám originál video v HD rozlišení a to bych doplnil tímto dabingem a výsledek vám dám k dispozici Petr pedison@volny.cz


Takže díky, nikdo se neozval a tak jsem zapátral ve svých videokazetách ( 800ks ) a hledaného Kmotra jsem tam samozřejmě našel Zvuk byl na HiFi stopě, čili kvalitní a tak nastala dvoudenní práce s přenesením dabingu na Blu-ray kopii. Dalo to dost práce a dabing je přesný. Je tedy hotovo a mám Kmotra v prodloužené verzi - česká kopie vysilaná v CS televizi byla samozřejmě prostříhaná, chyběly nebo byly zkráceny erotické či nasilnické scény - docela zmrzačený film - správná délka je přes 7 hodin (čistý film), oproti remasterovaným BR verzím 1972 a 1974 o 25 minut delší...
Dumauriere
Příspěvky: 1
Registrován: 20 zář 2014 00:15

Re: dabovaný serial CT Kmotr 1993 s. Petrem Haničincem

Příspěvek od Dumauriere »

Zdravím, už strašně dlouho po této verzi pátrám. Měl byste ji ještě k dispozici? Případně, co za to? ;)
o_ciz
Příspěvky: 245
Registrován: 08 črc 2020 21:40

Re: dabovaný serial CT Kmotr 1993 s. Petrem Haničincem

Příspěvek od o_ciz »

Taky bych si tento dabing rád poslechl.
o_ciz
Příspěvky: 245
Registrován: 08 črc 2020 21:40

Re: dabovaný serial CT Kmotr 1993 s. Petrem Haničincem

Příspěvek od o_ciz »

Nikdo zatím neměl štěstí a nesehnal tento dabing? Mně se zatím podařilo najít celý jenom 4. díl a pár krátkých ukázek.
Odpovědět

Zpět na „Nabídka a poptávka dabingů“