Wolf Hall

Moderátor: Sen

Re: Wolf Hall

Příspěvekod cenda » 02 pro 2016 23:24

No jo tak ti si s tím aspoň hlavu nelámou jestli se víc hodí xy nebo xz, prostě máš čas/nemáš čas a už se dabuje :D . Ale aspoň může někoho uklidnit, že existuje alternativa, kde významné role mluví zkušení dabéři :D
"Vy byste beze mě v tomhle státě ani hubu neotevřel"
cenda

Příspěvekod fabec122 » 23 bře 2017 14:27

Od 9.4. na ČT Art
fabec122

Příspěvekod fabec122 » 27 črc 2017 13:27

Od 13.8. na Viasat History, čekám, že bude další novota, nebo použijí druhý dabing.
Viděl jsem na ČT, dabing bych řekl lehce nadprůměrný, kazí to obsazení hlavně obou hlavních rolí. Jiří Dvořák je na Rylance, který vypadá starší než kolik mu je prostě příliš mladý. Michal Dlouhý byl o něco lepší volba, ale Jakub Saic by to zvládl líp, M. Dlouhý se velmi snažil přiblížit originálu, ale příjde mi, že Lewis a J. Saic mají tu přirozenou dikci skoro totožnou.
Ve vedlejších rolích mi vadil hlavně Marek Vašut, ten byl podle mě úplně mimo.
Na druhou stranu tu zas byli velmi dobrá Hana Kusnjerová, Jaromír Meduna či povedený výběr nepříliš známých hlasů jako Petr Šmid.
Vzhledem k tomu, kolik tu je celkově hlasů, tak si na tom chtěla dát zjevně ČT záležet, ale myslím, že to mohlo být o něco lepší...
fabec122

Příspěvekod fabec122 » 13 srp 2017 20:17

3.DABING - Viasat history
Luboš Ondráček - Mark Rylance (Thomas Cromwell)
Zbytek nepoznávám, nejspíš to bude dabing z Brna
fabec122

Příspěvekod Dukey » 13 srp 2017 20:21

Pro Viasat History dela SDI Media pokud si dobre pamatuju.
V teto verzi jdou slyset "dokumentarni" hlasy. Jeste ocekavam pani Filipovou :D
TOP dabéři: Petr Lněnička, Marek Libert, Marek Holý, Antonín Navrátil, Pavel Vondra
Dukey

Příspěvekod Stanley Roe » 16 srp 2017 11:54

Ke třetímu dabingu ještě:

Zdeněk Bureš - Jonathan Pryce (kardinál Wolsey), Tereza Grygarová, Jan Grygar, Ladislav Běhůnek a další

PS: Co je ovšem "prasárna", že VIASAT HISTORY ty seriály přejaté z BBC (nevím jestli všechny, ale setkal jsem se s tím i u titulu Nadějné vyhlídky) vysílá prostříhané .. kupř ten první díl Wolf Hallu měl na Viasatu pouhých cca 46 minut ... což je k TVripu z ČT o jedné hodině a čtyřech minutách neuvěřitelná darda 18 vystříhaných minut! :evil:
dabingforum.cz alias městečko Pines

Styděl bych se, kdybych tu byl moderátor .. upozorňoval druhé, že by si měli něco do svých témat doplňovat a přitom na svoje vlastní témata úplně kašlat. To je ubohost.. nemyslíte?
Stanley Roe

Předchozí

Zpět na Minisérie