Mrtvý bod / Blindspot

Pokračování příště

Moderátor: Markus

Mrtvý bod / Blindspot

Příspěvekod jackb » 28 říj 2016 20:00

jackb

Re: Mrtvý bod / Blindspot

Příspěvekod Jirka007 » 08 lis 2016 20:23

tak viděl jsem včera prvni dil a byl jsem spokojeny René Slováčková byla podle meho očekavani skvěla stejně tak Kateřina Velebová a Tereza Chudobová, ktere jsem navrhoval a dle mě seděli perfektně, pak jsem čekal že nejspiš neobsadi Apolenu Veldovou ale Zuzana Slavíková byla pro mě dobra nahrada

pak je tu Jan Kolařík ktery byl dobry, nakonec jsem rad že nevyšel Libor Bouček, ktereho jsem navrhoval ted bych si ho tu s odstupem času nedokazal představit, jsem rad že dali přednost někomu jinemu, stejně tak i Lukáš Jurek byl dobry, ktery neni slyšet často

jsem s dabingem spokojeny že mi vyšly ženske postavy, ktere jsem navrhoval
Jirka007

Příspěvekod Jack_6428 » 22 lis 2016 00:36

Sháním VHS nahrávky z 90. let: SuperMax, Max1, HBO, Premiéra, Prima, Nova, Kabel+. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Jack_6428

Příspěvekod fabec122 » 22 lis 2016 13:10

To co vždycky, český divák prostě o americké seriály nestojí, však který zahraniční seriál se dostal třeba nad milion diváků? Naposled snad Kobra 11 v době největší slávy, kdy u nás běžela ve světové premiéře
fabec122

Příspěvekod oberon » 22 lis 2016 14:51

Tohle není o tom, jestli o to český divák stojí/nestojí, tohle je o tom, kdy to televize nasazujou. Pozdní večerní hodina ve všední dny zkrátka není doba, kdy by se dala čekat rekordní sledovanost. Dalším problémem je nedostatečná informovanost diváků, kdy televize prakticky nedají vědět, že nějaký nový seriál poběží, zatímco upoutávka na Ulici nebo Ordinaci v růžový zahradě běží každou chvíli celý den...
Obrázek
oberon

Příspěvekod DadiQ » 24 lis 2016 01:13

Naprostá pravda. Nebýt českých fan webů jako Serialzone nebo Edna, netušil bych, že se seriál bude vysílat.. a to u nás v baráku běží Nova v pozadí celkem často.

Škoda, měl jsem ten seriál na watchlistu, tak snad jej nasadí jinde.
DadiQ

Příspěvekod richardda » 24 lis 2016 07:23

Zajimavy, ze nikomu nevadi Kolarik obsazeny na Stapletona. Dokonce pry, ze je to skvela volba. Musel jsem se na to pro zajimavost podivat a nezlobte se, ale jako fanousek serialu PROTIUDER jsem byl v soku. Protoze Martin Stransky sedi na Stapletona dokonale. Takze za mne at si to klidne zrusi, ale az to opet pobezi, tak at radeji angazuji Stranskeho, protoze tohle se opravdu nedalo. :nesouhlas:
NOVA, jedině ona.
richardda

Příspěvekod ocypuc » 24 lis 2016 08:08

Je to dabované pro Novu, takže bylo logické, že se Martin Stránský nebude konat ;)
Oblíbené dabérky: Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Viktorie Taberyová
Oblíbení dabéři: Pavel Tesař, Martin Stránský, Dalimil Klapka
ocypuc

Příspěvekod oberon » 24 lis 2016 11:39

Snad každýho herce/herečku u nás dabují za jeho kariéru alespoň dva různí lidé a není výjimka, že dobří jsou oba. Já viděl z Protiúderu akorát pár dílů a uznávám, že M.Stránský tam seděl dobře, ale J.Kolařík mi nepřipadá vůbec mimo. Na Wellera a i k tomu jeho drsnějšímu stylu mi sedí dobře, ani jsem si nemusel zvykat. Já chápu, že zvyk je zvyk, ale kdybych praktikoval filozofii "na tohle jsem zvyklý, takže jenom proto je cokoliv jinýho šunt" na všechno, tak bych se nemohl dívat v dabingu skoro na nic :) . Chce to trochu otevřenosti změnám. Samozřejmě existují i případy, kdy je ta změna k horšímu, ale tohle IMHO rozhodně není ten případ (jinak bych se tu taky takhle nerozepsal :) )...
Obrázek
oberon

Příspěvekod richardda » 24 lis 2016 11:57

Ja jsem zmenam docela otevreny, ale promin, ja myslim, ze PROTIUDER je natolik znamy a kvalini serial, ze kdyz se clovek podiva na neco podobneho a slysi, ze jeho oblibeny herec ma jiny hlas, tak me to docela nastve. Nereknu ani slovo, pokud by Martin Stransky na Stapletona nesedel, nebo kdyby tam nemel jednu z hlavnich roli. Ale to spojeni Stapleton - Stransky se proste povedlo a sedi. Tak kdyz slysim Kolarika, tak mi to opravdu rve usi. Je to stejna neprofesionalita jako kdyz neobsadi Stranskeho na Hugha Laurie. Proste tohle by se stavat nemelo, i kdyz chapu, ze velke vetsine lidi je to "sumak".
NOVA, jedině ona.
richardda

Další

Zpět na Seriály