Za zdí zahrady / Over the Garden Wall

Pokračování příště

Moderátor: Markus

Za zdí zahrady / Over the Garden Wall

Příspěvekod filip » 27 zář 2017 06:56

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Jan Köhler - Elijah Wood (Wirt), Matěj Havelka - Collin Dean (Greg), Andrea Elsnerová - Melanie Lynskey (Beatrice), Karel Richter - Christopher Lloyd (Tykvový stařec), Zdeněk Maryška - Samuel Ramey (Netvor), Stanislav Lehký - Janet Klein (Langtree), Jaromír Meduna - John Cleese (Endicott), Ludmila Molínová - Shirley Jones (Beatricina máma), Lucie Černíková, Martin Janouš, Pavlína Jurková, Tomáš Juřička, Pavlína Kostková Dytrtová, Kristina Lukešová, Jiří Ployhar, Radka Stupková, David Štěpán, Radovan Vaculík, Marek Valenta

Překlad a text písně: Petr Putna
Dramaturgie: Jiří Flígl
Mistr zvuku: Zdeněk Hrubý
Vedoucí produkce: Marie Přívratská
Vedoucí dramaturg: Alena Poledňáková
Vedoucí realizace: Pavel Fuchs
Dialogy a režie: Iva Valentová
Vyrobila Česká televize 2017
Dabéři
Cigánek L, Švarc F, Horák J, Hájek R, Terš L, Krejčí J
Elsnerová A, Suchánková A, Brousková J, Herrmannová R, Stupková R, Postlerová S
filip

Re: Za zdí zahrady / Over the Garden Wall

Příspěvekod Fifa.21 » 27 zář 2017 10:42

Tak na tohle se neuvěřitelně těším--- pochvala ČT, že šáhla po tomhle skvostu. Na Wirta jsem popravdě čekal někoho staršího po vzoru originálu (např. Matouše Rumla), dost mě ovšem uklidňuje jméno překladatele :-: Na co jsem dále dost zvědavý jsou zpívané části, které jsou někdy až operního rázu, tudíž dabéry asi zpívané nebudou :-?

PS: nějaké přibližné datum se neví? seriál je dost moodový, takže pokud to bude mimo podzim, promarní velkou šanci.

PPS: není Stanislav Lehký chyba v dabingovém listu? Janet Klein je zpěvačka/herečka.
Fifa.21

Příspěvekod Joe Black » 05 říj 2017 00:28

Joe Black

Příspěvekod Fifa.21 » 26 říj 2017 15:52

Tak jak to dopadlo...

Seriál není nadabovaný vůbec špatně, ale na druhou stranu to je pouze lehký nadprůměr. Jan Köhler se snažil, ale opravdu bych uvítal na Wirtovi někoho staršího. Vedlejší role jsou zvoleny vhodně, neobjevuje se zde žádná bota. Co mě mrzí je, že zpívané části, které dodávají seriálu kouzlo, opravdu nechali na dabérech a je to bohužel slyšet (Tomáš Juřička, Radovan Vaculík a Radka Stupková mi odpustí). Překlad byl příjemný, tady jsem neměl nejmenší problém.

Menší opravy:
Lucie Černíková - Janet Klein (Langtree)
Stanislav Lehký - Christopher Lloyd (dřevorubec)
Fifa.21

Zpět na Seriály