Zlá krev / Feud

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

matthew.17
Příspěvky: 178
Registrován: 28 led 2012 09:44

Re: Zlá krev / Feud

Příspěvek od matthew.17 »

Krásny dabing, tak toto som absolútne nečakal :-: :-: Jediné čo mi je ľúto, je neobsadenie Dany Černej na Sarah Paulson, ale to je len môj osobný problém, predsalen je to malá postavička a fanúšikovia Zety-Jones sa určite veľmi tešia, takže tu asi naozaj nie je čo vytknúť. Ešte by to chcelo nadabovať AHS Hotel, ktovie či sa niekedy dočkáme. Každopádne by mi ani nenapadlo, že práve Feud sa k nám predá, predsa len je to veľmi americké, ale vďaka Bohu za takéto dabingy :)
Obľúbené dabérky: Ivana Andrlová, Kateřina Petrová, Ljuba Krbová, Martina Menšíková, Vlaďka Včelná
Obľúbení dabéri Michal Dlouhý, Jan Dolanský, Michal Jagelka, Vladimír Brabec
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlá krev / Feud

Příspěvek od DAN K. »

matthew.17 píše: Jediné čo mi je ľúto, je neobsadenie Dany Černej na Sarah Paulson,

Sarah tam hraje vyloženě štěk pouze v jedné epizodě, ani si ji tam pořádně nevšimneš.
matthew.17 píše:Ešte by to chcelo nadabovať AHS Hotel, ktovie či sa niekedy dočkáme.
Určitě se časem dočkáš, my bereme všechny tyhle věci od Foxu, je to jen otázka času. Ale určitě to bude.

Jinak bych chtěl dodat k té předchozí diskuzi, že pana režiséra Ždánského jsme si na tento projekt výslovně vyžádali. Na tenhle typ pořadů je nejlepší, jak už se v milosti opakovaně ukázalo. Zdejší kritika se téměř výhradně týká nedodržení hlasů ve dvou filmových sériích (a upřímně se přiznám, že na tyhle věci chodím do kina v originále, takže to moc nemůžu hodnotit) a mimo to moc nenacházím nic, co by se dalo kritizovat. Viděl jsem třeba Knihu džunglí nebo Princeznu nevěstu a to byly vynikající dabingy. Třeba zde napadaný Roman Štabrňák podal ve Feud naprosto famózní výkon a vůbec ani nejde po hlase poznat, jak se skvěle stylizoval. Myslím, že VZ odvedl na tomhle projektu skvělou práci, stejně jako všichni ostatní.

A že bychom na tyto dvě velké oscarové herečky, hrající dvě jiné oscarové herečky, mohli obsadit někoho jiného než dvě držitelky Českého lva, to jste si snad nemohli myslet ani na chvíli. ;)

Nakonec jsem chtěl dodat, bez ohledu na dabing, že tato minisérie nadchne všechny milovníky kinematografie, kteří ocení milion různých detailů a velkou historickou věrnost. Ryan Murphy má rád staré filmy a je to na tom vidět, že to bylo natočené s láskou a velkou úctou. Dost problematicky si ten projekt vybojovával. Určitě všem doporučuju ke zhlédnutí, je to po všech stránkách mimořádný zážitek. Budu rád, když to uvidí co nejvíc lidí. :)
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2462
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Zlá krev / Feud

Příspěvek od Ištván87 »

Já osobně jsem moc rád, že to budete dávat, protože se musím ke své smůle přiznat, že mi sama existence tohohle seriálu naprosto unikla. Zrovna tak jsem stále ještě neviděl film Co se vlastně stalo s Baby Jane, ale hodně mě ten film zajímá. A jelikož se tohle bude kolem toho filmu asi taky trochu točit (alespoň to předpokládám - teď už si rovnou počkám na verzi s dabingem), tak se hodně těším. Jinak mě docela překvapilo, že se druhá série bude jmenovat Charles a Diana, takže na to jsem taky zvědavý. Co s týče místní kritiky na adresu pana Žďánského, tak chápu to, že lidem vadí přeobsazení pár postav (ač většinou opravdu k lepšímu), ale jinak je 9 z 10 z těch dabingů nadprůměrných nebo vynikajících, takže se na to můžeš klidně koukat s dabingem. :D
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
fofo16
Příspěvky: 259
Registrován: 20 črc 2009 21:27

Re: Zlá krev / Feud

Příspěvek od fofo16 »

Kedy sa to vlastne bude vysielať? A dabingové obsadenie chválim :-:
Dene12
Příspěvky: 68
Registrován: 27 lis 2011 19:00

Re: Zlá krev / Feud

Příspěvek od Dene12 »

Takže zázraky ještě existují :-: pan Žďánský předčil všechna moje očekávání. Už se moc těším na Elišku s Táňou a jejich šťavnaté dialogy. 8-) :twisted: To bude přímo ušní orgazmus!
Eminem007
Příspěvky: 386
Registrován: 03 čer 2013 19:20

Re: Zlá krev / Feud

Příspěvek od Eminem007 »

první díl - se bude vysílat už tuto neděli na Prima Love ve 22:20, druhý díl - bude v sobotu 3.2. ve 22:05 a třetí díl bude hned druhý den taky ve 22:05.
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14287
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Zlá krev / Feud

Příspěvek od Mark LS »

Eliška s Táňou opravdu excelovaly. :-: :-: :-: Chválím i obsazení většiny vedlejších postav, dabing i celý seriál se vážně povedly a moc se mi líbily. Akorát mě mrzí, že Prima nedokázala koupit i skvělý film Co se vlastně stalo s Baby Jane?, který vysílala ČT jen 2x v roce 2002 a o kterém je víc než polovina seriálu. :(

Menší doplnění: Jan Vágner - Gildart Jackson (vrchní Phillip), Jana Stryková - Serinda Swan (Anne Bancroft), Lucie Kožinová - Gigi Edgley (Joyce Haber), Martin Velda - Charlie Schlatter (Monte Westmore), Pavel Šrom - Matthew Glave (Joseph Cotten), Radka Stupková - Molly Hagan (Bettina doktorka)
Naposledy upravil(a) Mark LS dne 29 čer 2019 22:35, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14287
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Zlá krev / Feud

Příspěvek od Mark LS »

Už od 26.4. bude Prima Love skvostnou Zlou krev reprízovat. :-:
lichometnik
Příspěvky: 167
Registrován: 24 říj 2016 13:14

Re: Zlá krev / Feud

Příspěvek od lichometnik »

Divil jsem se, že minulý rok nic, ovšem letos je dílu přihlášeno na Ceny FF a to přímo hereckou asociací. Ovšem není přihlášen žádný z hereckých výkonů.
lichometnik
Příspěvky: 167
Registrován: 24 říj 2016 13:14

Re: Zlá krev / Feud

Příspěvek od lichometnik »

Návrh českého znění 2. série "Capote vs. Labutě":
Tom Hollander (Truman Capote) - Saša Rašilov / Václav Kopta
Naomi Watts (Babe Paleyová) - Dana Černá / Tereza Bebarová
Diane Lane (Slim Keithová) - Nela Boudová / Vilma Cibulková
Chloë Sevigny (C. Z. Guestová) - Andrea Elsnerová
Calista Flockhart (Lee Radziwillová) - Ivana Andrlová
Demi Moore (Ann Woodwardová) - Ilona Svobodová / Lenka Vlasáková
Molly Ringwald (Joanne Carsonová) - Vanda Hybnerová
Treat Williams (Bill Paley) - Petr Štěpánek
Jessica Lange (Lillie Maeová Faulková) - Eliška Balzerová

Pokud se bude dabovat, snad se toho ujme zase pan režisér Žďánský. 1. série měla opravdu excelentní dabing.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“