"Mrtvé" dabingy

Obecná diskuze o "zlaté éře" dabingů...

Moderátor: Historik

Re: "Mrtvé" dabingy

Příspěvekod Krikri » 18 čer 2016 11:08

pavel.no píše:
a jak jsem později zjistil, tak se mi ta kazeta stejně přetrhla, takže i kdybych to nesmazal, tak jako tak bych o to přišel

Není pravda, že bys o nahrávku přišel. Nedávno se mi taky přetrhla kazeta a podařilo se mi ji opravit. :) Pokud jsi ji ještě nevyhodil, můžu ji zkusit opravit.

Já přetržené VHS kazety vyhazuju. Sám je opravovat neumím a jelikož jsem nikdy ve svém okolí neměl nikoho, kdo by byl ochoten a schopen mi je spravit, tak už je nejspíš fuč. A jak jsem zmínil, stejně jsem to pak přemazal něčím daleko méně hodnotným, tak nemělo smysl tu kazetu dál přechovávat.
Kdysi jsem si schovával jen pár přetržených MC kazet, na kterých byly mnohem hodnotnější nahrávky ze začátku 90. let (5 dílů Dobrodruhů z vesmíru v SK dabingu a 2 díly Nilse Holgerssona) a ty mi naštěstí někdo pomohl spravit a tak se ty nahrávky zachránily. VHSky se mi od podzimu 1995 až do současnosti přetrhly asi jen dvě nebo tři a na žádné nebylo nic extra hodnotného, tak nebyl důvod je schovávat pro případ, že by mi je později někdo spravil.
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
MUŽ V DOMÁCNOSTI
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)

Výměna za cokoliv z mého archivu!
Ukázky: https://www.youtube.com/user/Madicken2

PROGRAMOVÍ ŘEDITELÉ CZ/SK TV STANIC: JÁ JSEM VAŠE SVĚDOMÍ!
Krikri

Předchozí

Zpět na Staré dabingy