Planoucí pobřeží / Mountain of Diamonds

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6999
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Planoucí pobřeží / Mountain of Diamonds

Příspěvek od Michaela2 »

Obrázek
Info: ČSFD | IMDB | FDB
(vyšlo na 4 VHS jako minisérie)

V českém znění: Miluše Šplechtová - Isabelle Gélinas (Centaine), Petr Svoboda - Jason Connery (Michael Courteney), Andrea Prodan (Shasa) + (více rolí), Josef Langmiler - Jean-Pierre Cassel (Louis de Thiry) + Frank Finlay (Garrick), Růžena Merunková - Marina Vlady (Anna), Petr Oliva - John Savage (Blaine), Ilja Prachař - Ernest Borgnine (Ernie), Pavel Rímský - Derek de Lint (Lothar de la Rey), Martin Velda - Lorenzo Flaherty (Manfred), Soňa Dvořáková - Valerie Perrine (Isabelle), Veronika Gajerová - Jennifer Youngs (Sarah), Alois Švehlík - Marc de Jonge (Fourie), Stanislav Fišer (profesor Twenty/Twentyman), Jan Vágner, Jan Novotný, Libuše Geprtová - Jenny Alpha (Hani)

Tvůrci neuvedeni

Pro Filmexport Praha vyrobilo Studio Zero 1992
Naposledy upravil(a) Frankburg dne 29 dub 2011 14:31, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6999
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Planoucí pobřeží / Mountain of Diamonds

Příspěvek od Michaela2 »

tak tenhle film jsem viděla asi jako 10 letá a doslova jsem ho hltala, i když jsem v té době pořádně nechápala, o co jde. Pamatuji si křováky, kteří hlavní hrdince pomáhali přežít v poušti, pak je ale někdo zabil, strašně jsem to prožívala. Já mám ale pocit, že jsem to viděla ještě s tiutlkama, minimálně napoprvé určitě. A jak jsem byla malá a rozlišovací schopnosti nebyly natolik vyvinuté, tak mi ta herečka děsně moc připomínala B.Streissand :-)Mimochodem film v TV ( tak před těmi přibližně 20 lety) běžel pod názvem Pobřeží v plamenech.
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2952
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Planoucí pobřeží / Mountain of Diamonds

Příspěvek od Pomajz »

Jo máš pravdu, Pobřeží v plamenech, nemohl jsem si vzpomenout, šlo to na ČT v roce 1993 a byl tam rychlodabing.
RETROFILM
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6999
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Planoucí pobřeží / Mountain of Diamonds

Příspěvek od Michaela2 »

Pomajz :
já to mám zafixované s titulkama, nevím proč :-? a pamatuješ si, kdo ten rychlodabing dělal?
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2952
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Planoucí pobřeží / Mountain of Diamonds

Příspěvek od Pomajz »

Myslím Táňa Fischerová, ale nejsem si jistej :-?
RETROFILM
Odpovědět

Zpět na „Filmy“