Detektiv Nash Bridges / Nash Bridges

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4371
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Detektiv Nash Bridges / Nash Bridges

Příspěvek od palg »

Obrázek

Info: IMDB I ČSFD I FDB | SLOVENSKÁ VERZE

2.série
V českém znění: Petr Svoboda - Don Johnson (inspektor Nash Bridges), Bohdan Tůma - Jaime Gomez (inspektor Evan Cortez) + (titulky), Ladislav Cigánek - Jeff Perry (inspektor Harvey Leek), Jiří Plachý - Cheech Marin (inspektor Joe Dominguez), Zuzana Slavíková - Melinda Clarke (Karen Decker), Zbyšek Horák, Daniel Rous, Jakub Saic a ďalší

Vyrobil: Hallmark ????
Uživatelský avatar
anderson
Příspěvky: 1694
Registrován: 16 črc 2009 20:05
Poznámka: UŽIVATEL BYL ZABANOVÁN

Re: Detektiv Nash Bridges / Nash Bridges

Příspěvek od anderson »

Podľa môjho názoru mizerný dabing. Sedel mi snáď iba ten Petr Svoboda v hlavnej úlohe. - Myslím, že to bežalo aj na PRIME, ale či s týmto dabingom, alebo nejakým iným, netuším.
Anguilla
Příspěvky: 86
Registrován: 13 říj 2009 02:19

Re: Detektiv Nash Bridges / Nash Bridges

Příspěvek od Anguilla »

Jo prima měla vlastni dabing tušim že v hlavni roli Jiři Capka
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6996
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Detektiv Nash Bridges / Nash Bridges

Příspěvek od Michaela2 »

Mně se naopak Svoboda na Johnsona vůbec nelíbí. Ještě jako malá holka jsem viděla v tv film Žhář (zde uváděný jako Dlouhé horké léto). Svoboda se svým zvláštním specifickým hlasem se imho hodí k málokomu, navíc právě Johsona už od dětství mám zafixovaného jako takového frajírka, drsnáka, rváče a tyhle atributy Svoboda v hlase vůbec nemá :| pan Skopal ho vystihl dobře, ale i Beneš, Mahdal, Vondra, Pyško by mi zněli lépe než ten Svoboda.
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektiv Nash Bridges / Nash Bridges

Příspěvek od DAN K. »

Nějaký díl jsem loni v létě upravoval, pokud se dobře pamatuju, tak to režíroval jiri balcarek a produkoval jan junek a vyrobilo SDI media 2010.
Uživatelský avatar
anderson
Příspěvky: 1694
Registrován: 16 črc 2009 20:05
Poznámka: UŽIVATEL BYL ZABANOVÁN

Re: Detektiv Nash Bridges / Nash Bridges

Příspěvek od anderson »

DAN K. píše:Nějaký díl jsem loni v létě upravoval, pokud se dobře pamatuju, tak to režíroval jiri balcarek a produkoval jan junek a vyrobilo SDI media 2010.
To bol asi dabing zvysnych serii pre UNIVERSAL, nie ?
Uživatelský avatar
Papo
Příspěvky: 1115
Registrován: 01 lis 2008 07:43
Bydliště: Trenčianske Teplice, SR

Re: Detektiv Nash Bridges / Nash Bridges

Příspěvek od Papo »

Citujem Wikipediu:

"Dabování pořadů
Ve svém ostravském studiu Prométheus Kabel Plus daboval pro potřeby vlastního filmového kanálu Cable Plus Film (česky Kabel Plus Film) seriály a filmy (jako například Detektiv Nash Bridges, Faktor PSI, atd.), aby si udržel svou konkurenceschopnost mezi ostatními českými a slovenskými programy."
basleg
Příspěvky: 21
Registrován: 26 zář 2011 16:17

Re: Detektiv Nash Bridges / Nash Bridges

Příspěvek od basleg »

Takže ten 1. dabing, s kterým seriál běžel kdysi dávno na Primě, vyráběl Kabel Plus, nebo jde ještě o jiný dabing?
jonnyq
Příspěvky: 2
Registrován: 09 úno 2016 16:26

Re: Detektiv Nash Bridges / Nash Bridges

Příspěvek od jonnyq »

Taky si na tento seriál pamatuji.. a to konkrétně z vysílání na Nově. Tehdy tam říkali, že to vyrobil Kabel Plus, ale detaily si nepamatuji (jestli nějaké studio pro něj, nebo on sám.. ale ten Kabel Plus tam byl zmíněn.)
Odpovědět

Zpět na „Seriály“