Konečně spolu / Then She Found Me

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4370
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Konečně spolu / Then She Found Me

Příspěvek od palg »

Konečně spolu / Then She Found Me (2007)

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. DABING: (DVD)
V českém znění: Martina HudečkováHelen Hunt (April Epnerová), Zuzana SchulzováBette Midler (Bernice Gravesová), Zdeněk MahdalColin Firth (Frank), Bohdan TůmaMatthew Broderick (Ben Green), Antonín NavrátilBen Shenkman (Dr. Freddy Epner), Radka Stupková, Andrea Elsnerová, Jana Mařasová, Hana Krtičková, Michaela Tvrdíková, Radovan Vaculík, Jaroslav Horák, Pavel Vondrák, a další.

Překlad: Martin Gust
Zvuk: Antonín Němec
Produkce: Markéta Kratochvílová
Dialogy a režie českého znění: Zbyšek Horák
Vyrobilo: pro Bontonfilm Studio Budíkov, 2008

2. DABING: (Nova)
V českém znění: [obsazeni]:Martina Hudečková - :Helen Hunt (April), :Valérie Zawadská - :Bette Midler (Bernice), :Zbyšek Pantůček - :Colin Firth (Frank), :Jan Šťastný - :Matthew Broderick (Ben), :Vladislav Beneš, :Pavel VondraBen Shenkman (Dr. Freddy Epner), :Václav Knop - Salman Rushdie (Dr. Masani), :Marcela Nohýnková, :Lucie Kožinová, :Pavel Soukup - Robert LuPone (Ted), Petra Tišnovská, :Marie Typovská, :Ladislav Cigánek, :Marek Libert, :Ivana Korolová, :Michal Holán, :Radovan Vaculík, :Jan Vondráček, :Rudolf Kubík, :Jindřich Žampa, :Dagmar Čárová (titulky). [/obsazeni]

Překlad: Klára Vrtalová
Zvuk: Michal Závěrka
Produkce: Martin Kot, Jaromír Šindelář
Dialogy a režie českého znění: Magda Landsmannová
Vyrobila: pro Cet 21 s.r.o. DW agentura s.r.o., 2011

3. DABING: (Prima)
V českém znění: Yvetta Blanarovičová - Helen Hunt (April Epnerová), Helena Brabcová - Bette Midler (Bernice Gravesová), Zbyšek Pantůček - Colin Firth (Frank), Jakub Nemčok - Tommy Nelson (Jimmy Ray), Jan Šťastný - Matthew Broderick (Ben), Oldřich Hajlich - Ben Shenkman (Freddy), Jana Postlerová - Lynn Cohen (Trudy Epnerová) / Lauren Klein (Alice), Marek Libert - John Benjamin Hickey (Alan), Libor Hruška - Robert LuPone (Ted), Bohdan Tůma - David Callegati (Gianni) / Chris Chalk (Trůdin pečovatel), Irena Hrubá - Stephanie Berry (ředitelka školy) / Chelsea Altman (Feddyho přítelkyně) / Maryann Urbano (host v Tv), Petra Hanžlíková - Janeane Garofalo (host v Tv) / Geneva Carr (host v Tv) / Alexa Scott-Flaherty (matka školáka), Gustav Bubník - Tim Robbins (host v Tv) / Doug Hughes (fanda Bernice Gravesové), Bohuslav Kalva - Salman Rushdie (Dr. Masani), Lucie Svobodová - Cherise Boothe (matka školačky), Milan Slepička - Kenneth Stern (Rabín), Deniska Tůmová, Zbyšek Horák (titulky) a další.

Překlad: Jana Vlasáková
Zvuk: Milan Blažek
Dialogy: Lenka Tůmová
Produkce: Zdena Sirotková a Jana Janoušková
Vedoucí dramaturg: Olga Potužáková
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Režie českého znění: Bohdan Tůma
Vyrobila: ve Studiu S Pro Alfa CZ FTV Prima s.r.o., 2013
Naposledy upravil(a) palg dne 05 bře 2017 23:53, celkem upraveno 10 x.
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7645
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Konečně spolu / Then She Found Me

Příspěvek od Sen »

Doplněn dabing Novy, bohužel i tentokrát bez Yvetty Blanarovičové :(.
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Konečně spolu / Then She Found Me

Příspěvek od James55 »

Podle mě se cení i snaha dodržet jiného zaběhnutého dabéra, Martina Hudečková ji dabovala v nejvíce filmech a nemyslím si, že je to kdovíjak strašné spojení...
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7645
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Konečně spolu / Then She Found Me

Příspěvek od Sen »

James55 píše:Podle mě se cení i snaha dodržet jiného zaběhnutého dabéra, Martina Hudečková ji dabovala v nejvíce filmech a nemyslím si, že je to kdovíjak strašné spojení...
To jistě ne, ale k této herečce myslím existují lepší volby ;). Koneckonců ani ten vysoký počet filmů jí zde nepomohl k umístění v první trojici . . . Když už vytvářeli nový dabing, je škoda, že si nedali trošku větší práci i s obsazením hlavní role.

Jinak když už ten dabing hodnotím, příliš se dle mého skromného mínění nepovedlo ani obsazení Valérie Zawadské. Alespoň pro mě tedy bylo těžké akceptovat, že dabovala matku o pouhých 6 let mladší Martiny Hudečkové. Škoda též absence Jaroslavy Obermaierové.
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4370
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Konečně spolu / Then She Found Me

Příspěvek od palg »

James55 píše:Podle mě se cení i snaha dodržet jiného zaběhnutého dabéra, Martina Hudečková ji dabovala v nejvíce filmech a nemyslím si, že je to kdovíjak strašné spojení...
souhlas s Jamesem, mě se líbí více, než-li S. Postlerová.
Michaela

Re: Konečně spolu / Then She Found Me

Příspěvek od Michaela »

nedělala bych si plané naděje s Yvetou Blanarovičovou, jak jde vidět její stafetu převzala Martina Hudečková ( mně osobně se líbí )
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6799
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Konečně spolu / Then She Found Me

Příspěvek od bloom »

Michaela píše:nedělala bych si plané naděje s Yvetou Blanarovičovou, jak jde vidět její stafetu převzala Martina Hudečková ( mně osobně se líbí )
Proč plané naděje? Yvetta Blanarovičová je aktivní dabérka, navíc do menší role v Trosečníkovi si Helen Hunt přišla v dabingu Novy nadabovat. Kdyby se něco podobného stalo v případě Miriam Chytilové a Jennifer Anniston, už vidím ty rozhořčené reakce zde na fóru... Takže i podle mě si skutečně Nova mohla na novém dabingu dát více záležet...
Michaela

Re: Konečně spolu / Then She Found Me

Příspěvek od Michaela »

aktivni daberku si predstavuju jinak, aspon v posledních letech moc akticni neni a proc plané naděje? no podivala bych se do profilu herecky a daberky...
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6799
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Konečně spolu / Then She Found Me

Příspěvek od bloom »

Michaela píše:aktivni daberku si predstavuju jinak, aspon v posledních letech moc akticni neni a proc plané naděje? no podivala bych se do profilu herecky a daberky...
Loni dabovala na HBO (byl to jeden z těch latinskoamerických filmů, co se tam občas objeví, název už si bohužel přesně nepamatuji)...
Uživatelský avatar
Sagres
Příspěvky: 2950
Registrován: 31 pro 2010 11:07
Bydliště: Holoubkov

Re: Konečně spolu / Then She Found Me

Příspěvek od Sagres »

U Novy:
Vondra - Ben Shenkman (Freddy), Soukup - Robert LuPone (Ted), Knop - Salman Rushdie (Dr. Masani)


Kdo daboval Lynn Cohen? Nohýnková? Zapnul jsem to pozdě, už tam bohužel nebyla. Hudečková na H. Hunt vůbec nezní špatně a její neumístění na 3. místě bohužel nechápu = naprostý souhlas s jamesem+palgem. ;)
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Odpovědět

Zpět na „Filmy“