Klauni / The Sunshine Boys

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4471
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Klauni / The Sunshine Boys

Příspěvek od palg »

Klauni / The Sunshine Boys (1995)

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

Související film: Vstupte (předloha remaku)

V českém znění: Jiří TomekPeter Falk (Willie Clark), Zdeněk BurešWoody Allen (Al Lewis), Zuzana SlavíkováSarah Jessica Parker (Nancy Clarková), Daniel Dítě - Michael McKean (Scott Grogan), Ladislav Cigánek - Liev Schreiber (Ricky Gregg), Lenka Filipová-Kudelová - Edie Falco (Carol), Aranka Lapešová - Whoopi Goldberg (sestra), Eva Gorčicová - Olga Merediz (Sue), Jan Grygar - Raymond Anthony Thomas (řidič limuzíny) + Merwin Goldsmith (Harry), Bedřich Výtisk - Peter Appel (Anson Black), Maxmilián Hornyš - Herbert Rubens (Murray), Milan Vágner - David Lipman (Jerry), Tomáš Čisárik a další.

Vyrobila: Česká televize, Studio Brno, 1995
Naposledy upravil(a) palg dne 25 led 2012 10:35, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4471
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Klauni / The Sunshine Boys

Příspěvek od palg »

jinak musím říct, že jsem byl ze začátku zhrozený, jelikož jsem si neuměl představit, jak to bude znít, ale nakonec jsem byl příjemně potěšen. pan Tomek byl dobrej na P. Falka, sice nezvyk, ale dalo se, ale co musím pochválit nejvíce je brněnskej Woody Allen, který mi barvou hlasu zcela připomínal pana Pragera a sedělo to výtečně.
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Klauni / The Sunshine Boys

Příspěvek od Budy »

Ano, Zdeněk Bureš má podobný hlas jako Jiří Prager. :)
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
AGAMENON
Příspěvky: 1263
Registrován: 12 zář 2008 11:31
Bydliště: Brno

Re: Klauni / The Sunshine Boys

Příspěvek od AGAMENON »

Dabing se opravdu povedl, jen bych opravil drobnou chybu. Lenka Filipová dabuje dceru Ala Lewise Carol, kterou hraje Edie Falco, naopak kosmetičku Sue dabuje Eva Gorčicová.
Jan Grygar - Raymond Anthony Thomas (řidič limuzíny) + Merwin Goldsmith (Harry)
Bedřich Výtisk - Peter Appel (Anson Black)
Maxmilián Hornyš - Herbert Rubens (Murray)
Milan Vágner - David Lipman (Jerry)
Obrázek

JEDINĚ BRNO!!!

TOP DABÉŘI:
Jiří Brož, Josef Větrovec, Ladislav Lakomý, Jiří Tomek, Luděk Munzar, Ladislav Županič, Jiří Holý, Josef Langmiler, Petr Haničinec, Karel Jánský, Zdeněk Junák, Alois Švehlík
Odpovědět

Zpět na „Filmy“