Apartmá v hotelu Plaza / Plaza Suite

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
Laik
Příspěvky: 2020
Registrován: 30 kvě 2008 20:35

Apartmá v hotelu Plaza / Plaza Suite

Příspěvek od Laik »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Eduard CupákWalter Matthau (Roy Hubley / Jesse Kiplinger / Sam Nash), Eva JirouškováLee Grant (Norma Hubleyová), Milena DvorskáBarbara Harris (Muriel Tateová), Jiřina PetrovickáMaureen Stapleton (Karen Nashová), Lucie Němečková - Louise Sorel (slečna McCormacková - 1.povídka) + Jenny Sullivan (Mimsey Hubleyová - 3.povídka), Oldřich Musil - Alan North (Walter Eisler), Marcela Martínková - Augusta Dabney (Eislerová), Jiří Prager - Dan Ferrone (Jack, hotelový poslíček), Zdeněk Jelínek - Jordan Charney (Jesseho asistent), Bedřich Šetena ? (číšník) + Gabor Morea ((muž u výtahu - 2.povídka) + Frank Wayne (vedoucí orchestru - 3.povídka), Raoul Schránil - Michael Ingram (recepční), Mirko Musil - James Bryson (hotelový vrátný), Jiří Novotný (oddávající kněz), Jan Kotva - Thomas Carey (Borden Eisler), Inka Šecová, Rudolf Široký a další

Zvuk: Lubomír Zajíc
Střih: Lumír Cihlář
Zvukové efekty: Marie Fronková
České dialogy: Erich Sojka
Režie českého znění: Bedřich Fronk
Vyrobilo: Filmové studio Barrandov Dabing 1975
Naposledy upravil(a) Laik dne 18 led 2022 16:03, celkem upraveno 5 x.
Uživatelský avatar
-Q-
Příspěvky: 493
Registrován: 30 čer 2008 19:31

Re: Apartmá v hotelu Plaza / Plaza Suite

Příspěvek od -Q- »

mimochodem na fdb je i čas patrně prvního vysílání: ČT 23.08.1980 17:40 2. program
nové dabingy vznikají, abychom pochopili krásu dabingů původních a vážili si jí
Uživatelský avatar
AGAMENON
Příspěvky: 1264
Registrován: 12 zář 2008 11:31
Bydliště: Brno

Re: Apartmá v hotelu Plaza / Plaza Suite

Příspěvek od AGAMENON »

Éda ni na Waltera moc nesedí, víc mi vyhovuje Voska.
Obrázek

JEDINĚ BRNO!!!

TOP DABÉŘI:
Jiří Brož, Josef Větrovec, Ladislav Lakomý, Jiří Tomek, Luděk Munzar, Ladislav Županič, Jiří Holý, Josef Langmiler, Petr Haničinec, Karel Jánský, Zdeněk Junák, Alois Švehlík
Historik
Příspěvky: 2789
Registrován: 17 lis 2009 18:59
Bydliště: Praha

Re: Apartmá v hotelu Plaza / Plaza Suite

Příspěvek od Historik »

Pokud se Lumír Cihlář "zarámuje" jako Daber, také zafunguje odkaz.
Licence2kill
Moderátor
Příspěvky: 2243
Registrován: 25 bře 2009 10:43

Re: Apartmá v hotelu Plaza / Plaza Suite

Příspěvek od Licence2kill »

TV premiéra byla: 22.7.1978 (ČST 1)
Uživatelský avatar
Roko
Admin
Příspěvky: 3232
Registrován: 09 srp 2009 11:39

Re: Apartmá v hotelu Plaza / Plaza Suite

Příspěvek od Roko »

Na Cinemax-e s pôvodným dabingom.
sud
Příspěvky: 803
Registrován: 10 říj 2008 20:00

Re: Apartmá v hotelu Plaza / Plaza Suite

Příspěvek od sud »

Při vší úctě k panu Cupákovi mi na WM moc nesedí. Zahrál to dobře, ale hlasově mi k němu prostě moc nesedl. Václav Voska v Kaktusovém květu je jiné kafe (IMHO nejlepší minimálně předrevoluční dabér WM).
TOP (současní) dabéři: Lukáš Hlavica, Petr Lněnička, Martin Stránský, Jaromír Meduna, David Novotný
TOP (současné) dabérky: Tereza Bebarová, Tatiana Vilhelmová, Antonie Talacková, Jitka Moučková, Simona Postlerová
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6799
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Apartmá v hotelu Plaza / Plaza Suite

Příspěvek od bloom »

I podle mě byl v tomto filmu Eduard Cupák obsazen úplně mimo, spojení s Walterem Matthauem jsem viděl ještě ve filmu Tajný život americké manželky, tam mi tak nevadilo, ale tady hrozně skřípe (podobně jako Matthau ve spojení s Petrem Štěpánkem). Václav Voska mi také sedí lépe, nicméně pro mě je jedničkou ze všech Jaromír Meduna, jeho podání nejlépe vystihuje Walterův sarkasmus.
sud
Příspěvky: 803
Registrován: 10 říj 2008 20:00

Re: Apartmá v hotelu Plaza / Plaza Suite

Příspěvek od sud »

no, Cupák mi přišel o něco lepší, než Štěpánek, ale tím myslím spíš, že mi méně drhnul ;). Medunu mám na WM taky nejradši, i v těch jeho vážnějších polohách (Charley Varrick, Přepadení vlaku z Pellhamu) byl úplně výbornej. Jinak se mi ještě líbili Voska, Schánilec, Brabec (i když se to trochu tříská s Lemmonem, ale ve Vstupte byl výbornej) a Sejk v Kámoších :). A méně padnoucí než Petr Štěpánek mi přišel snad jen Miroslav Saic. :|
TOP (současní) dabéři: Lukáš Hlavica, Petr Lněnička, Martin Stránský, Jaromír Meduna, David Novotný
TOP (současné) dabérky: Tereza Bebarová, Tatiana Vilhelmová, Antonie Talacková, Jitka Moučková, Simona Postlerová
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2952
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Apartmá v hotelu Plaza / Plaza Suite

Příspěvek od Pomajz »

sud píše: A méně padnoucí než Petr Štěpánek mi přišel snad jen Miroslav Saic. :|
Cože??? Ten taky? :evil: :evil: :evil:
RETROFILM
Odpovědět

Zpět na „Filmy“