Fighter / The Fighter

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
Marian21
Příspěvky: 166
Registrován: 21 srp 2009 22:47

Fighter / The Fighter

Příspěvek od Marian21 »

Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Fighter / The Fighter

Příspěvek od oberon »

Vypadá to pěkně, ale trošku mě mrzí, že byl opět ignorován David Novotný na Christiana Balea, ale Martin Stránský je druhý nejlepší, takže se na dabing rozhodně kouknu...
semir
Příspěvky: 313
Registrován: 02 črc 2009 18:38
Bydliště: Hradec Králové

Re: Fighter / The Fighter

Příspěvek od semir »

Libor Hruška super, ale Bale...David Novotný, je David Novotný.Martin Stránský dabuje pomalu v každým filmu...Škoda no!
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Fighter / The Fighter

Příspěvek od oberon »

semir píše:Martin Stránský dabuje pomalu v každým filmu...Škoda no!
To bych zase netvrdil, dabuje tak nějak průměrně, řekl bych, že i jen občas, navíc půlku z jeho práce tvoří spjatí dabéři a s Balem je taky celkem spjatý, pan Novotný by mě určitě také potěšil, ale Martin Stránský je hodně dobrá alternativa...
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Fighter / The Fighter

Příspěvek od oberon »

Tak jsem se na to podíval a Martin Stránský je naprosto v pohodě, možná mi tady sedí víc, než by býval David Novotný, protože tady Christian Bale hraje úplně jinak, než jsem od něj zvyklý...
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Fighter / The Fighter

Příspěvek od jackb »

Tak film jsem s dabingem zatím neviděl, ale osobně si myslím, že Martin Stránský musí bejt v pohodě. Mě se na Bale vždycky líbil (i když mám radši Davida Novotného) a nemůžu si pomoct, ale podle mě mají i trochu podobné hlasy.

A myslím si, že David Novotný ignorován nebyl, ale jestli se dělal dabing nedávno, tak ani nemusel mít čas. Teď je v plném proudu natáčení filmu Okresní přebor a tak David Novotný asi nebyl když ho oslovili v Praze.
Uživatelský avatar
starpep
Příspěvky: 798
Registrován: 25 led 2010 21:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Fighter / The Fighter

Příspěvek od starpep »

Mě se dabing líbíl
Tvůrce velice amatérských titulků filmu Pán Času: Hledání Nekonečna
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Fighter / The Fighter

Příspěvek od DavePave »

Velmi dobrý dabing. Pan Stránský se na tuhle roli podle mě hodil i víc než pan Novotný (i když toho jsem si na Baleovi díky Batmanovi velmi oblíbil)
Uživatelský avatar
farb
Příspěvky: 161
Registrován: 27 led 2010 13:26

Re: Fighter / The Fighter

Příspěvek od farb »

Dabing jsem neslyšel, ale stejně si myslím, že vzhledem k originálu, by byl Davit Novotný určitě excelentní.
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Fighter / The Fighter

Příspěvek od jackb »

Konečně jsem si našel čas a shlédl film s dabingem a jak Libor Hruška, tak Martin Stránský byli vynikající. Našlo by se pár drobností, které mi vadily (hlavně Zdeněk Mahdal, který daboval otce Walhbergovi a Baleovi - prostě nemá moc starý hlas). Ale největší problém dabingu je, že tvůrci dostali evidentně malý rozpočet od HCE a hlasy se moc opakují - V jedné scéně se Bale vítá s přáteli a prvního mluví Petr Gelnar pak jsou další dva a čtvrtý je opět Gelnar. Dále pak Luděk Čtvrtlík dabuje 2 postavy a ty se pak průběhu filmu dokonce sejdou v jedné místnosti. A Tereza Bebarová taky mluvila víc postav. Ale není to nejhorší a pan Balcárek i přes málo hlasů odvedl dobrou práci, ale osobně si myslím, že by si tenhle oskarový film zasloužil redabing s více hlasy

Luděk Čtvrtlík - Mickey O'Keefe (Mickey O'Keefe), Libor Terš - Frank Renzulli (Sal Lanano), Bohdan Tůma - Sugar Ray Leonard (Sugar Ray Leonard)
Odpovědět

Zpět na „Filmy“