Bláznivá, zatracená láska / Crazy, Stupid, Love

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Bláznivá, zatracená láska / Crazy, Stupid, Love

Příspěvek od James55 »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

V českém znění: Ladislav Cigánek - Steve Carell (Cal Weaver), Filip Jančík - Ryan Gosling (Jacob Palmer), Ivana Milbachová - Julianne Moore (Emily Weaverová), Nikola Votočková - Emma Stone (Hannah Weaverová), David Štěpán - Jonah Bobo (Robbie), Pavlína Dytrtová - Analeigh Tipton (Jessica), Pavel Vondra - Kevin Bacon (David Lindhagen), René Slováčková - Marisa Tomei (Kate), Jitka Moučková - Liza Lapira (Liz), Marek Libert - Josh Groban (Richard), Jaroslav Horák - John Carroll Lynch (Bernie Riley), Zuzana Slavíková - Beth Littleford (Claire Rileyová), Anna Nemčoková - Joey King (Molly Weaverová), Klára Sochorová, Ivo Novák, Jan Szymik, Jana Tabrea, Veronika Veselá (titulky)

Překlad: Martin Massaniec
Zvuk: Michal Vašica
Produkce: Leoš Lanči
Dialogy a režie: Veronika Veselá
Vyrobila: Tvůrčí skupina Josefa Petráska 2011
Uživatelský avatar
farb
Příspěvky: 161
Registrován: 27 led 2010 13:26

Re: Bláznivá, zatracená láska / Crazy, Stupid, Love

Příspěvek od farb »

Ivana Milbachová a Nikola Votočková OK. Ale Ladislav Cigánek? Nic proti němu, ale na Carella se absolutně nehodí. A ten Filip Jančík se mi taky nelíbí. Gosling má takový specifický a nenadabovatelný hlas, který někdo tak hlasově profláknutý jako Jančík, nemůže napodobit (Filip je vynikající dabér - nic proti němu - , ale Goslinga prostě nedá). Ještě ke Steveovi - Např: Když u baru vykládá, že mu David Lindghagen nasadil parohy, tak to říká takovým zvláštním způsobem, že to snad nikdo nenadabuje. Ať už by byl jakkoliv dobrý.
Takže - Další film, který jedině v originále. Ostatně jako všechny filmy s Goslingem.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6987
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Bláznivá, zatracená láska / Crazy, Stupid, Love

Příspěvek od Michaela2 »

mně naopak spojení Gosling - Jančík přijde velmi sympatické, takže tentokrát Veroniku chválím ;)
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Bláznivá, zatracená láska / Crazy, Stupid, Love

Příspěvek od oberon »

Tak na Carella mi nejvíc vyhovuje Libor Terš, podle mě ho ve Smartovi zahrál velmi dobře, ale Ladislav Cigánek ještě není tak hrozný, zamlouvá se mi víc, než Jan Šťastný...
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6798
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Bláznivá, zatracená láska / Crazy, Stupid, Love

Příspěvek od bloom »

oberon píše:Tak na Carella mi nejvíc vyhovuje Libor Terš, podle mě ho ve Smartovi zahrál velmi dobře, ale Ladislav Cigánek ještě není tak hrozný, zamlouvá se mi víc, než Jan Šťastný...
Steve Carell ale zdaleka není jen agent Smart a v těchto vážnějších polohách si Libora Terše vůbec nedovedu představit. Některé asi následujícím tvrzením nepotěším, ale do téhle role by se podle mě vůbec nehodil. :) S Janem Šťastným zase já nemám problém, ale Ladislav Cigánek mi přijde jako taková rozumná kompromisní volba mezi komickým a "vážným" Carellem.

Jinak já jsem za Filipa Jančík rád.
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Bláznivá, zatracená láska / Crazy, Stupid, Love

Příspěvek od DAN K. »

peknej, vtipnej, vyborne obsazenej dabing, filip si vychutnava kazdou vetu. lada ciganek vyborne sedne, skoro mi prijde jako zatim nejvernejsi daber carrella i kdyz ma trochu jinej hlas.
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4371
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Bláznivá, zatracená láska / Crazy, Stupid, Love

Příspěvek od palg »

zajímavostí je, že Veronika Veselá na začátku film uvede jako "Bláznivá, ztracená láska". ;)
bernyz
Příspěvky: 627
Registrován: 16 úno 2012 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Bláznivá, zatracená láska / Crazy, Stupid, Love

Příspěvek od bernyz »

Na Nově film zvětšený do 16:9 a s DVD dabingem. Pouze na začátku opraven název na "Bláznivá, zatracená láska", na DVDčku to bylo špatně.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“