Ambulance / The Ambulance

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4722
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Ambulance / The Ambulance

Příspěvek od Newmy »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1.DABING: VHS
V českém znění: Antonín Navrátil - Eric Roberts (Josh Baker), Jan Kanyza - Stan Lee, Eric Braeden, Matt Norklun (Marvel Editor, doktor, řidič ambulance), Eva Spoustová - Janine Turner, Sherry Beall (Cheryl, dívka v klubu), Alena Procházková - Megan Gallagher (Sandra Malloyová), Jaroslava Obermaierová - Deborah Hedwall (sestra Feinsteinová), Tomáš Juřička - James Dixon, Rudy Jones, Martin Barter, Frank Pagnanella (policista Ryan, řidič ambulance, vůdce chuligánů, DJ v klubu) Stanislav Fišer - Red Buttons (Elias Zacharai), Karel Richter - James Earl Jones, Richard Bright (nadporučík Spencer, policista McClosky, vypravěč)

České dialogy: Evelina Koublová
Režie českého znění: Petr Tichý
Vyrobilo: Studio Auvit 1992

2.DABING: Nova
V českém znění: Zdeněk Mahdal - Eric Roberts (Josh Baker), Jiří Plachý, Dalimil Klapka (novinář), Ladislav Županič - James Earl Jones (Spencer), Michaela Kuklová, Zuzana Skalická, Jiří Klem - Eric Braeden (doktor), Filip Čáp, Marek Libert, Jindřich Hinke, Radka Malá, Petr Burian, Jan Hanžlík, Libor Terš, Radovan Vaculík, Svatopluk Schuller, Klára Vodenková, Ivo Hrbáč, Roman Hájek

Překlad: Vladimíra Efembergerová
Zvuk: Jaroslav Novák
Produkce: Michaela Limbergová, Ivana Prejdová
Dialogy a režie: Václav Merhaut
Vyrobila: Česká produkční 2000 a.s. pro Cet 21 spol. s.r.o. v roce 2003

3.DABING: MGM
V českém znění: Filip Švarc - Eric Roberts (Josh Baker), Dana Černá, Bohuslav Kalva - Red Buttons (Elias Zacharai, titulky), Rudolf Kubík, Otakar Brousek ml. - Eric Braeden (doktor), Pavel Rímský - James Earl Jones (poručík Spencer), Roman Hájek, Petr Gelnar, Radek Hoppe, Martina Kechnerová, Helena Brabcová, Alexandra Ptáčková a další

Překlad: Jiří Sedláček
Produkce: Lucie Haviárová
Zvuk: Petr Kořínek
Úprava: Jan Čisárik
Režie: Michal Pavlík
Vyrobilo: Studio Bär pro MGM v roce 2009
Naposledy upravil(a) Newmy dne 26 črc 2011 18:32, celkem upraveno 6 x.
http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2462
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Ambulance / The Ambulance

Příspěvek od Ištván87 »

Zajímavý. Tři dabingy a ani v jednom není dobře obsazená hlavní role... To už je celkem umění...
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
puffy
Příspěvky: 1127
Registrován: 18 lis 2009 17:46

Re: Ambulance / The Ambulance

Příspěvek od puffy »

Pokial mas na mysli Robertsa, tak Mahdal je jeho dvorny a najlepsi daber
18.11.2009 - 28.12.2016
Uživatelský avatar
A.L.E.S.
Příspěvky: 42
Registrován: 19 říj 2011 20:52
Bydliště: Dívčí Hrad/Pardubice/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Ambulance / The Ambulance

Příspěvek od A.L.E.S. »

Jo, a docela mi sedí líp než Antonín Navrátil, i když tu první dabingovou verzi jsem viděl dřív. Ale poprosil bych přiřadit k Jiřímu Klemovi jméno Erica Braedena. Mám ty hlasy naposlouchané a skutečně se jedná o něj. Navíc bych mohl rozebrat i další osoby, aby byl výčet přesnější.
semir
Příspěvky: 312
Registrován: 02 črc 2009 18:38
Bydliště: Hradec Králové

Re: Ambulance / The Ambulance

Příspěvek od semir »

Filip Švarc na Robertse? To studio by měli zakázat, to není normální...
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Ambulance / The Ambulance

Příspěvek od videofil »

Máte zde chybu. VHS dabing nevznikl v roce 1993, ale v roce 1992. Za prvé ten film vyšel na videokazetách v 1. polovině roku 1992 ( což se píše i v Cinemě ), a za druhé ten film vlastním na originální videokazetě. Prosím opravit.
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Ambulance / The Ambulance

Příspěvek od videofil »

A.L.E.S. píše:Jo, a docela mi sedí líp než Antonín Navrátil, i když tu první dabingovou verzi jsem viděl dřív. Ale poprosil bych přiřadit k Jiřímu Klemovi jméno Erica Braedena. Mám ty hlasy naposlouchané a skutečně se jedná o něj. Navíc bych mohl rozebrat i další osoby, aby byl výčet přesnější.

Mě se zase k Robertsovi lépe hodí Navrátil. Pokud bych měl uvést svoji oblíbenou trojici dabérů Erica Robertse, tak to je: 1. Antonín Navrátil, 2. Michal Dlouhý, 3. Zdeněk Mahdal
Uživatelský avatar
takezo
Moderátor
Příspěvky: 2984
Registrován: 08 kvě 2011 13:30
Bydliště: Bílina

Re: Ambulance / The Ambulance

Příspěvek od takezo »

Není náhodou ještě jeden dabing? Protože, v profilu Erica mám k Ambulanci přidanýho ještě Alexeje Pyška. :-?
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací
Obrázek
Top: Jiří Schwarz,Filip Švarc,Saša Rašilov,Aleš Procházka,Filip Blažek,Vojtěch Rohlíček
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Ambulance / The Ambulance

Příspěvek od videofil »

To mi taky vrtá hlavou. :-?
Odpovědět

Zpět na „Filmy“