50x a stále poprvé / 50 First Dates

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4371
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

50x a stále poprvé / 50 First Dates

Příspěvek od palg »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Saša Rašilov - Adam Sandler (Henry Roth), Hana Ševčíková - Drew Barrymore (Lucy Whitmorová), Pavel Vondra - Rob Schneider (Ula), Vasil Fridrich - Sean Astin (Doug Whitmore), Zuzana Hykyšová - Lusia Strus (Alexa), Petr Oliva - Dan Aykroyd (Dr. Keats), Jan Pohan - Blake Clark (Marlin Whitmore), Stanislav Lehký - Pomaika'i Brown (Nick), Jiří Valšuba - Allen Covert (Tom), Jitka Smutná - Amy Hill (Sue), Radovan Vaculík - Esmond Chung (šerif), Tereza Chudobová, Kateřina Petrová - Missi Pyle (Noreen), Jana Páleníčková - Nectar Rose (blondýna v kanceláři), Karel Richter - Joe Nakashima (starý hawajan), a další.

Vyrobil: Bonton 2004
Naposledy upravil(a) palg dne 24 čer 2017 22:24, celkem upraveno 6 x.
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: 50x a stále poprvé / 50 First Dates

Příspěvek od jackb »

Manche píše:Na imdb je v seznamu herců uveden i Kevin James, toho jsem si vůbec nevšiml, to musel bejt jen miništěk... :)
byl hned na začátku filmu, kdy tam ty holky vyprávějí o Sandlerovi, když mezi nima objeví James a řekne "s Henrym Rothem"
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: 50x a stále poprvé / 50 First Dates

Příspěvek od Budy »

Podle mě tu jednu větu řekne Alexej Pyško, který ve filmu ještě mluví Bruce Willise, který je v televizi a Drew se na ní s otcem dívá.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4371
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: 50x a stále poprvé / 50 First Dates

Příspěvek od palg »

jinak musím uznat, že si na dabingu dali záležet, jelikož když dívali Šestý smysl, tak tam použili českou scénu, kde mluví Martin Sobotka s Alexejem Pyškem.
Naposledy upravil(a) palg dne 24 čer 2017 21:38, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: 50x a stále poprvé / 50 First Dates

Příspěvek od Budy »

palg píše:
ReDabér píše:V první ukázce je na těch ženách ke slyšení Zuzana Hykyšová, Jana Páleníčková a Kateřina Petrová. Víc jsem nepoznal.
v té první ukázce by měl být i Kevin James
Říkám, toho by měl dabovat Alexej Pyško.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4371
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: 50x a stále poprvé / 50 First Dates

Příspěvek od palg »

Alexej Pyško to není v žádném případě, jelikož v tom filmu vůbec nedaboval, byl použit pouze dabing z filmu Šestý smysl.
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4371
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: 50x a stále poprvé / 50 First Dates

Příspěvek od palg »

Budy píše:Tak je to věc názoru. Mně to jako Alexej Pyško připadá...
připadat ti to může, to ti nevyvracím, ale schválně jsem si to pustil ještě jednou a víckrát po sobě, ale 100% to AP není.
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: 50x a stále poprvé / 50 First Dates

Příspěvek od oberon »

Tipoval bych, že režii tohoto filmu bude mít na starosti, stejně jako u většiny Sandlerových filmů od Bontonu Jana Kovaříková, další co mě k tomu vede je to, že v dalším filmu o rok později obsadila v Trestné lavici na miniroli Roba Schneidera Pavla Vondru...
Odpovědět

Zpět na „Filmy“