Fantozzi v ráji / Pan účetní jde do ráje

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

salgado
Příspěvky: 2476
Registrován: 06 zář 2010 13:45

Re: Fantozzi v ráji / Nejnovější dobrodružství Fantozziho v ráji

Příspěvek od salgado »

Molčík je nejhorší fantozziovský dabér.
Tomáš1981
Příspěvky: 166
Registrován: 16 kvě 2010 18:42

Re: Fantozzi v ráji / Nejnovější dobrodružství Fantozziho v ráji

Příspěvek od Tomáš1981 »

Vyšlo dnes s novým dabingem, Paolo Villaggio - Václav Postránecký, zbytek doplním později.
salgado
Příspěvky: 2476
Registrován: 06 zář 2010 13:45

Re: Fantozzi v ráji / Nejnovější dobrodružství Fantozziho v ráji

Příspěvek od salgado »

Tak to je pro mne velké překvapení, že to předabovali a také to, že získali nezískatelného Postráneckého. Tipuji, že Redera namluvil Vlach.
salgado
Příspěvky: 2476
Registrován: 06 zář 2010 13:45

Re: Fantozzi v ráji / Pan účetní jde do ráje

Příspěvek od salgado »

Takže jsem se nemýlil. Stejně mě ale překvapilo, že se Postránecký nechá přemluvit k dabingu celkem průměrné komedie. Buď je tedy velkým milovníkem Paola Villaggia, nebo Vapet musel pořádně natáhnout rozpočet.
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Fantozzi v ráji / Pan účetní jde do ráje

Příspěvek od DAN K. »

salgado píše:Takže jsem se nemýlil. Stejně mě ale překvapilo, že se Postránecký nechá přemluvit k dabingu celkem průměrné komedie. Buď je tedy velkým milovníkem Paola Villaggia, nebo Vapet musel pořádně natáhnout rozpočet.
v. postranecky je asi ten posledni clovek na planete, kterej by neco delal z cisty lasky :D (to nijak nekritizuju, ma plne pravo znat svoji cenu, kdyz si dokazal vybudovat jmeno), ale on treba konkretne vapet nepatri k tem nejhorsim distributorum, co se tyce toho, kolik plati za dabing, nemuze uplne rict o jejich dabinzich za posledni dva roky, ze by tam byl nejakej vylozene levnej a odbytej.
pody80
Příspěvky: 86
Registrován: 16 črc 2009 15:36

Re: Fantozzi v ráji / Pan účetní jde do ráje

Příspěvek od pody80 »

Ja teda neviem, ale Vapet distribuuje na Slovensku cca 3xDVD tyzdenne do stankov a trafik (vratane reedicii). Ak sa rozhodne dat do ponuky nejake filmy/rozpravky s vianocnou tematikou, tak je to zasadne niekedy v marci-aprili. Zrejme, to robia kvoli zvysenej predajnosti :-) Tu si samozrejme zvysuju aj tym, ze nie su ochotni dodat planovane DVD stranke zaoberajucej sa stankovymi DVD, cize zakaznik sa moze orientovat maximalne ich strankou a predpokladat, ze v ponuke bude to, co v CR vydali pred 2-3 mesiacmi, samozrejme disky nejdu v rovnakom poradi. Kedysi som ich zaujimavejsie tituly kupoval, ak mali nejaky pocuvatelny dabing, co bolo tak v 50%. Ked sa k tomu prida, ze do niektorych stankov ich DVD nechodia, do inych pride 1-2 kusy. Tak kto by chcel sledovat ich ponuku, tak musi kazdy den obehat cele sidlisko. Dakujem, ale takehoto distributora fakt nemusim.
Navyse slovensky dabing dava len na niektore detske DVD, aj to je vzdy odflaknuty a absolutne nepocuvatelny. Jediny raz, co som si vsimol, ze pouzil uz existujuci dabing, bol nejaky western, ktory ma nezaujimal. Keby dokazal vyrobit slovensky dabing, ktory by nepatril medzi 10% najhorsich dabingov, tak by som to mozno hodnotil inak, ale takto prilis velku pochvalu nema.
PS: Aby to nebolo len same negativum, tak je asi to naj v ceskoslovensku, kedze ako jediny casto pouziva aspon pocuvatelne dabingy (aj ked je to stale iba podpriemer)
Uživatelský avatar
Teoretik
Příspěvky: 1872
Registrován: 22 dub 2011 16:28
Bydliště: Polabská nížina

Re: Fantozzi v ráji / Pan účetní jde do ráje

Příspěvek od Teoretik »

Obrázek
Maestro není doma a jeho milostivá paní matinka vám vzkazuje,
aby jste už nevolala změněným hlasem, že vás stejně pozná
Odpovědět

Zpět na „Filmy“