Frekvence / Frequency

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Carney
Příspěvky: 534
Registrován: 14 zář 2008 09:26

Frekvence / Frequency

Příspěvek od Carney »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Jiří Prager - Dennis Quaid (Frank Sullivan), Tomáš Juřička - James Caviezel (John Sullivan), Simona Postlerová - Elizabeth Mitchell (Julia Sullivanová), Petr Oliva - Andre Braugher (Satch DeLeon), Jiří Ptáčník - Shawn Doyle (Jack Shepard), Jaroslav Kaňkovský - Rocco Sisto (Daryl Simpson), Bedřich Šetena - Nesbitt Blaisdell (Fred Shepard), Tereza Chudobová - Melissa Fitzgerald (Linda Herschová), Martin Kolár - Noah Emmerich (Gordo Hersch), Martina Hudečková - Marin Hinkle (Sissy Clarková), Helena Dytrtová - Melissa Errico (Samantha Thomasová), Bohuslav Kalva, Jana Altmannová, Václav Rašilov, Helena Dytrtová, Jiří Kocman, Pavel Dytrt, Tomáš Lipský

Překlad: Petr Zenkl
Produkce: Evelyna Vrbová
Zvuk: Martin Jílek
Dialogy a režie českého znění: Jiří Ptáček
Připravilo: LS Productions Dabing pro Magic Box a Českou televizi, 2001
Naposledy upravil(a) Carney dne 09 zář 2020 20:04, celkem upraveno 5 x.
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4371
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Frekvence / Frequency

Příspěvek od palg »

Budy píše:Film jsem neviděl, ale ten dabing nevypadá moc dobře.
já naopak film viděl a dabing byl výtečný. Jinak film doporučuji.
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Frekvence / Frequency

Příspěvek od Džejňulka »

Film ti taky doporučuju, patří k mým oblíbeným a ještě pořád mi všecko v něm nedošlo :) a dabing mě nijak nerušil, není to tak hrozný jak to vypadá :)
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Uživatelský avatar
Pálkman
Moderátor
Příspěvky: 941
Registrován: 02 led 2010 23:05

Re: Frekvence / Frequency

Příspěvek od Pálkman »

Nikdy bych neřekl (dokud jsem neviděl tento dabing) že Dennis Quaid s hlasem Jiřího Pragera bude dobrá volba.
TOP: O. Brous., F. F., V. Bedr., P. Han., B. Rös., J. Zavř., J. Schán., V. Brab., S. Fiš., P. Pel., V. Post., P. Ol., J. Plachý, B. Šv., V. a M. Dlouhý, L. Mrk., J. Schw., L. Hruš., J. Med., A. Pyš., J. Šť., J. Prag., H. Fried., S. Post., T. Med., K. Špr.
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4371
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Frekvence / Frequency

Příspěvek od palg »

Pálkman píše:Nikdy bych neřekl (dokud jsem neviděl tento dabing) že Dennis Quaid s hlasem Jiřího Pragera bude dobrá volba.
já sem tuto kombinaci slyšel dokonce jako první, a bylo to dobrý.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6798
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Frekvence / Frequency

Příspěvek od bloom »

Lukiz píše:
LS Productions Dabing pro Magic Box a Českou televizi, 2001
No tedy, že by nějaké jiné studio dělo dabing pro Českou televizi to se jen tak nevidí.
Nebylo to poprvé, několikrát pro ČT dabing připravilo studio Auvit (např. Vzorný pár) nebo zmiňovaný Mandrax (Rembrandt).
Gusta
Příspěvky: 148
Registrován: 13 lis 2008 09:38

Re: Frekvence / Frequency

Příspěvek od Gusta »

Tak špatný obsazení T.Juřičky jsem dlouho neviděl ... to bylo podle mě zcela se nehodící a úplně mimo :-)
Uživatelský avatar
Sagres
Příspěvky: 2950
Registrován: 31 pro 2010 11:07
Bydliště: Holoubkov

Re: Frekvence / Frequency

Příspěvek od Sagres »

Gusta píše:Tak špatný obsazení T.Juřičky jsem dlouho neviděl ... to bylo podle mě zcela se nehodící a úplně mimo :-)
Co člověk, to názor, mně se na Caviezela docela líbil.
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1873
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Frekvence / Frequency

Příspěvek od Manche »

Martina Hudečková - Marin Hinkle (Sissy Clarková)
Helena Dytrtová - Melissa Errico (Samantha Thomasová)
Odpovědět

Zpět na „Filmy“