Dream House / Dream House

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
Furiant
Příspěvky: 553
Registrován: 21 srp 2008 20:52
Bydliště: Jeseník
Kontaktovat uživatele:

Dream House / Dream House

Příspěvek od Furiant »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Vladislav Beneš - Daniel Craig (Will Atenton), Zuzana Schulzová - Rachel Weisz, Lynne Griffin (Libby, Sadie konec filmu), Klára Vodenková - Naomi Watts (Ann Patterson), Zuzana Skalická - Jane Alexander, Lynne Griffin (Dr. Greeleyová, Sadie - začátek filmu), Libor Terš - Brian Murray (Dr. Medlin, titulky), Alžběta Volhejnová - Rachel G. Fox (Chloe Pattersonová), Svatopluk Schuller - Marton Csokas, David Huban, Martin Roach (Jack Patterson, Nelson, Tommy), Stanislav Lehký - Mark Wilson (kapitán Conklin), Klára Kubištová - Sarah Gadon (Cindi), Jitka Jirsová - Jean Yoon (nová editorka, více rolí), Hana Kusnjerová, Václav Rašilov, Jiří Vojta, a další.

Překlad: Martin Gust
Zvuk: Josef Mašek
Mix zvuku: Matěj Večeřa
Produkce: Markéta Kratochvílová
Dialogy a režie: Martin Učík
Vyrobila: Tvůrčí skupina Markéty Kratochvílové, studio Budíkov pro Magic Box 2012
Naposledy upravil(a) Furiant dne 23 črc 2012 16:42, celkem upraveno 5 x.
Váš seriálový ráj - SerialZone.cz
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Dream House / Dream House

Příspěvek od jackb »

Zajímalo by mě, jestli se na Budíkově někdy udělá dobrej dabing, protože tohle je podle mě klasické budíkovskej hnus :roll: (a nezajímá mě, že Beneš už Craiga daboval, protože ho dost ostaršil). Bože ať už se chytnou Martin Učík s Petrem Švédou za ruce a vykašlou se na režii dabingu.
Uživatelský avatar
Furiant
Příspěvky: 553
Registrován: 21 srp 2008 20:52
Bydliště: Jeseník
Kontaktovat uživatele:

Re: Dream House / Dream House

Příspěvek od Furiant »

Ještě jsem ten film neviděl celý, je to zatím nic moc, ale souhlas s tím, že pan Beneš Craiga ostaršil (i když je fakt, že od poloviny filmu je sama postava starší, než třeba Bond), stejně jako paní Schulzová Rachel Weisz. Ani ta Klára Vodenková není to pravé ořechové... a když nesedí v tom filmu ani jedna ze tří nejdůležitějších postav, není to dobře... nebo Zuzana Skalická na o 20 let starší herečku. :roll:
Naposledy upravil(a) Furiant dne 16 úno 2012 08:50, celkem upraveno 1 x.
Váš seriálový ráj - SerialZone.cz
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Dream House / Dream House

Příspěvek od oberon »

Ach jo, já jsem se těšil aspoň na LS, kde by se hlavním dvěma rolím dostalo aspoň Martina Stránského a Jitky Moučkové a ono to nakonec šlo do rukou Martina Učíka, který opět předvedl, jak volný jsou mu všechny filmy a že tam prostě nahází koho má po ruce...
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5675
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dream House / Dream House

Příspěvek od ReDabér »

Není to spíš Jitka Jirsová? Viz téma Margin Call, kde se také vyskytuje vedle K. Kubištové.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Dream House / Dream House

Příspěvek od bloom »

Jak tak koukám, tak Vladislav Beneš bude nakonec nejspíš i to nejlepší z celého dabingu.
Uživatelský avatar
Furiant
Příspěvky: 553
Registrován: 21 srp 2008 20:52
Bydliště: Jeseník
Kontaktovat uživatele:

Re: Dream House / Dream House

Příspěvek od Furiant »

ReDabér píše:Není to spíš Jitka Jirsová? Viz téma Margin Call, kde se také vyskytuje vedle K. Kubištové.
Pan Terš říká Jitka Jírová, slyším to tam... tak nevím, ale je to možné... :-)
Váš seriálový ráj - SerialZone.cz
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7643
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Dream House / Dream House

Příspěvek od Sen »

jackb píše:(a nezajímá mě, že Beneš už Craiga daboval, protože ho dost ostaršil).
Ano, daboval a rozhodně to nebylo tak špatné, jak by se z některých zdejších příspěvků mohlo zdát. Pokud divákům nevadí kombinace Štěpnička-Gibson nebo Oliva-Fishburne, není žádný racionální důvod, aby jim vadila (čistě z věkového hlediska, nespjatost teď pomíjím) kombinace Beneš-Craig.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6981
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Dream House / Dream House

Příspěvek od Michaela2 »

a co teprve Beneš a Noah Wyle, ve 40 dabovat 20 letého kluka , viz. Pohotovost, sice jsem na Beneše zvyklá, ale že ho činí radikálně starším, o tom není pochyb :roll: dle mě Craig vypadá celkem staře, takže zde bych věkovej rozdíl nějak extra nevnímala
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5675
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dream House / Dream House

Příspěvek od ReDabér »

Tak je to Jitka Jirsová. Mám to potvrzené přímo od ní.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“