Batman vs. Red Hood / Batman: Under the Red...

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
MikeZ
Příspěvky: 531
Registrován: 01 zář 2008 15:23
Kontaktovat uživatele:

Batman vs. Red Hood / Batman: Under the Red...

Příspěvek od MikeZ »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Zbyšek Horák - Bruce Greenwood (Bruce Wayne / Batman), Pavel Vondra - John DiMaggio (Joker), Libor Terš - Jason Isaacs (Ra's al Ghul), Kevin Michael Richardson (Tyler Bramford), Dwight Schultz (drogový dýler), Gary Cole (komisař James Worthington 'Jim' Gordon), Vojtěch Hájek - Brian George (Ra'sův asistent), Dwight Schultz (Freddie), Robert Clotworthy (Leon), Filip Švarc - Carlos Alazraqui (Chi Chi), Neil Patrick Harris (Richard John 'Dick' Grayson / Nightwing), Gary Cole (Shot), Fred Tatasciore (žoldák č. 1), Svatopluk Schuller - Jensen Ackles (Jason Peter Todd / Red Hood), Vincent Martella (Jason Peter Todd / Robin), Zdeněk Mahdal - Phil LaMarr (Bulk), Carlos Alazraqui (Baton), Oldřich Hajlich - Phil LaMarr (Rick), Michael Villani (reportér), Bohuslav Kalva - Gary Cole (Bobo), Jim Piddock (Alfred Thaddeus Crane Pennyworth), Bohdan Tůma - Fred Tatasciore (Amazo), Wade Williams (Roman Sionis / Black Mask), Ivana Měřičková - Kelly Hu (slečna Liová), Keri Tombazian (vůdkyně Fearsome Hand of Four), Andrea Romano (reportérka č. 1), Keri Tombazian (reportérka č. 2), Roman Hajlich - Alexander Martella (mladý Jason Peter Todd / Robin) a další

Překlad: Klára Motyčková
Zvuk: Miloš Vrána
Produkce: Leoš Lanči
Dialogy a režie: Klára Šumanová
České znění vyrobila: Tvůrčí skupina Josefa Petráska 2010
Naposledy upravil(a) MikeZ dne 23 říj 2014 21:33, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3325
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Batman vs. Red Hood / Batman: Under the Red...

Příspěvek od Markus »

Ještě jsem to neviděl celé, ale musím říct, že Zbyšek Horák se vážně snaží, to se musí nechat. A Pavel Vondra jako Joker také nebyl špatný. Vůbec herecké výkony se mi líbily.

V překladu oceňuju naprostou většinu jmen hrdinů v originále, to ještě dnes nebývá úplně zvykem. I když jsem tam snad zaslechl "Černýho maskouna" či co. :) Do podrobna ten překlad posoudit nemůžu, protože jsem originál neviděl.

Ale zatím mi ten dabing zní docela dobře... Doufám, že Superman/Batman: Apokalypsa se taky dočkal nepřeložených jmen postav...
Obrázek
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Batman vs. Red Hood / Batman: Under the Red...

Příspěvek od DavePave »

Právě jsem film dokoukal. Ten "Černý maskoun" mě nějak moc nevadil, přece jen ta postava je tak trochu komická. Film se mi líbil a dabing celkem taky. Ačkoli byl Zbyšek Horák v mé hlavě tou skoro poslední volbou na Batmana, musím říct, že jsem ho podcenil a šlo mu to. Taky pánové Schuller a Vondra byli moc dobří. Vzhledem k tomu, že postav tu bylo méně, mě ani opakování hlasů moc nerušilo, takže za tohle určitě palec nahoru.
Ta Apokalypsa má vyjít kdy? EDIT: A když už jsem v tom, nevíte, jestli se na vydání chystá i JL: Crisis on Two Earths?
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4695
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Batman vs. Red Hood / Batman: Under the Red...

Příspěvek od Newmy »

DavePave píše:Ta Apokalypsa má vyjít kdy?
13.10.
http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Batman vs. Red Hood / Batman: Under the Red...

Příspěvek od DavePave »

Díky moc ;)
Odpovědět

Zpět na „Filmy“