Columbo: Zločinný steh / Columbo: A Stitch in Crime

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Michel
Příspěvky: 718
Registrován: 30 črc 2010 21:00
Bydliště: Havířov, přechodné Olomouc

Columbo: Zločinný steh / Columbo: A Stitch in Crime

Příspěvek od Michel »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | Související filmy

V českém znění: Petr Haničinec - Peter Falk (Columbo), Jaroslav Kaňkovský - Leonard Nimoy (Dr. Barry Mayfield), Ilona Svobodová - Nita Talbot (Marcia Daltonová), Miluše Šplechtová - Anne Francis (zdravotní sestra Sharon Martinová), Bedřich Šetena - Will Geer (Dr. Edmund Heidemann), Jakub Saic - Murray MacLeod (Dr. Simpson), Lukáš Hlavica - Jared Martin (Harry Alexander), Petr Pospíchal - Victor Millan (detektiv Flores), Bohuslav Kalva - Leonard Simon (Dr. Michaelson) + (Hank), Martin Kolár - Ron Stokes (Tom) + Kenneth Sansom (Paul), Lucie Kožinová - Aneta Corsaut (zdravotní sestra Morganová), Jana Mařasová - (služebná), Jindřich Hinke - (Bixton), ? - Patsy Garrett (uklízečka) a další

Překlad: Gina Dolejšová
Zvuk: Richard Tomíček, Miloš Sommer
Produkce: Alena Nejedlá, Marcela Bártová
Úprava a režie českého znění: Jarmila Beránková
Připravila: společnost Mandrax
Vyrobila: ČNTS Nova 1995
Naposledy upravil(a) Michel dne 24 úno 2012 18:45, celkem upraveno 1 x.
„Mou filozofií je, že každá věta ve filmu by měla být přeložena takovým způsobem, aby průměrný český divák při sledování téže scény zažil přibližně tytéž pocity jako průměrný divák v zemi původu filmu.“ František Fuka
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1871
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Columbo: Zločinný steh / Columbo: A Stitch in Crime

Příspěvek od Manche »

Řekl bych, že pan Kaňkovský je docela dobrá alternativa k panu Plachému...
Michel
Příspěvky: 718
Registrován: 30 črc 2010 21:00
Bydliště: Havířov, přechodné Olomouc

Re: Columbo: Zločinný steh / Columbo: A Stitch in Crime

Příspěvek od Michel »

Jj, souhlasím, taky mě to napadlo, více jsem o tom teďka napsal v profilu Leonarda Nimoye.

Jinak děkuju neznámému moderátorovi/administrátorovi za úpravu odkazu Související filmy :) , souhlasím, že takto to vypadá lépe. Teď by se to ovšem mělo ještě opravit u zbylých filmů s Columbem, které tu už mají profil, aby to bylo jednotné...
„Mou filozofií je, že každá věta ve filmu by měla být přeložena takovým způsobem, aby průměrný český divák při sledování téže scény zažil přibližně tytéž pocity jako průměrný divák v zemi původu filmu.“ František Fuka
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1871
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Columbo: Zločinný steh / Columbo: A Stitch in Crime

Příspěvek od Manche »

Michel píše:Jj, souhlasím, taky mě to napadlo, více jsem o tom teďka napsal v profilu Leonarda Nimoye.

Jinak děkuju neznámému moderátorovi/administrátorovi za úpravu odkazu Související filmy :) , souhlasím, že takto to vypadá lépe. Teď by se to ovšem mělo ještě opravit u zbylých filmů s Columbem, které tu už mají profil, aby to bylo jednotné...
Poslyš Micheli, jak se k profilu filmu dává ten tag souvisejíci filmy? Jsem si říkal, že bych eventuelně taky přidal nějaký film o Columbovi a tohle je jediná část, kterou o tom nevím...
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Columbo: Zločinný steh / Columbo: A Stitch in Crime

Příspěvek od Lukiz »

Stačí kouknout do kódu:

Kód: Vybrat vše

[url=http://dabingforum.cz/viewtopic.php?f=2&t=4791][color=#0000BF]Související filmy[/color][/url]
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1871
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Columbo: Zločinný steh / Columbo: A Stitch in Crime

Příspěvek od Manche »

Lukiz píše:Stačí kouknout do kódu:

Kód: Vybrat vše

[url=http://dabingforum.cz/viewtopic.php?f=2&t=4791][color=#0000BF]Související filmy[/color][/url]
Díky, taky mě to mohlo napadnout... :oops:
Michel
Příspěvky: 718
Registrován: 30 črc 2010 21:00
Bydliště: Havířov, přechodné Olomouc

Re: Columbo: Zločinný steh / Columbo: A Stitch in Crime

Příspěvek od Michel »

Manche píše:Poslyš Micheli, jak se k profilu filmu dává ten tag souvisejíci filmy? Jsem si říkal, že bych eventuelně taky přidal nějaký film o Columbovi a tohle je jediná část, kterou o tom nevím...
Jj, jak už napsal Lukiz, není to žádný speciální tag, je to jen URL tag a text je obarvený na tmavě modro, stačí když zkopíruješ, co ti napsal Lukiz. :-)
To by bylo určitě fajn, kdybys taky nějaký film s Columbem přidal, zvývá jich ještě přes 50 a já sám taky nevím, kdy doplním nějaký další. Na tenhle jsem si vzpomněl včera a když už jsem se na něj díval, tak jsem mu rovnou vytvořil profil. :)
„Mou filozofií je, že každá věta ve filmu by měla být přeložena takovým způsobem, aby průměrný český divák při sledování téže scény zažil přibližně tytéž pocity jako průměrný divák v zemi původu filmu.“ František Fuka
Odpovědět

Zpět na „Filmy“