Miluj mě, prosím / Wicker Park

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7642
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Miluj mě, prosím / Wicker Park

Příspěvek od Sen »

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDB

Související film: Byt

V českém znění: Michal Michálek - Josh Hartnett (Matthew), Andrea Elsnerová - Rose Byrne (Alex), Martin Stránský - Matthew Lillard (Luke), Jolana Smyčková - Diane Kruger (Lisa), Otto Rošetzký - Christopher Cousins (Daniel), Veronika Veselá - Jessica Paré (Rebecca), Jaroslav Horák - Vlasta Vrana (Klenotník), Ženhu Han (pan Hong), Drahomíra Kočová - Joanna Noyes (Mary), Lu Ye (paní Chinová), Ivana Buková, Aleš Jarý (titulky).

Překlad: Petr Šaroch
Zvuk: Vladimír Bodnár
Výroba: Markéta Valíčková
Produkce: Milan Soták
Dialogy a režie: Veronika Veselá (jako Veronika Bandyová)
Vyrobila: Saga Tv s.r.o. pro Hollywood Classic Entertainment 2005
danpiper
Příspěvky: 332
Registrován: 16 kvě 2009 11:14

Re: Miluj mě, prosím / Wicker Park

Příspěvek od danpiper »

Výborné.
Dabing je skvělý, film je skvělý.
Nejlépe nadabovaná je Rose Byrne - Andrea je opravdu skvělá.
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7642
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Miluj mě, prosím / Wicker Park

Příspěvek od Sen »

danpiper píše:Výborné.
Dabing je skvělý, film je skvělý.
Jeden z mála případů, kdy americký remake nedopadl výrazně hůře než neamerický originál.
danpiper píše:
Nejlépe nadabovaná je Rose Byrne - Andrea je opravdu skvělá.
Souhlasím. Výborný dabing a skvělý výkon Rose Byrne. Nechápu :-?, proč tato herečka není už dávno alespoň takovou hvězdou jako mnohem méně zajímavá Diane Kruger.
danpiper
Příspěvky: 332
Registrován: 16 kvě 2009 11:14

Re: Miluj mě, prosím / Wicker Park

Příspěvek od danpiper »

Sen píše:
danpiper píše:Výborné.
Dabing je skvělý, film je skvělý.
Jeden z mála případů, kdy americký remake nedopadl výrazně hůře než neamerický originál.
danpiper píše:
Nejlépe nadabovaná je Rose Byrne - Andrea je opravdu skvělá.
Souhlasím. Výborný dabing a skvělý výkon Rose Byrne. Nechápu :-?, proč tato herečka není už dávno alespoň takovou hvězdou jako mnohem méně zajímavá Diane Kruger.
Taky mě Rose naprosto uchvátila - já ji znám jenom z Troji a Pavučiny moci, ale tedy krásná a talentovaná, to už se tak moc nevidí :) Jinak, já si tento film pouštěl hlavně kvůli Diane Krugerové, ale tedy, už se mi ty její herecké vlohy zamlouvají čím dál méně :(
Uživatelský avatar
Sagres
Příspěvky: 2950
Registrován: 31 pro 2010 11:07
Bydliště: Holoubkov

Re: Miluj mě, prosím / Wicker Park

Příspěvek od Sagres »

Kočová - Lu Ye (paní Chinová) + Joanna Noyes (Mary), Horák - Vlasta Vrana (klenotník) + Zhenhu Han (pan Hong), Rošetzký - Christopher Cousins (Daniel)
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Odpovědět

Zpět na „Filmy“