Julie Lescautová / Julie Lescaut

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Michel
Příspěvky: 718
Registrován: 30 črc 2010 21:00
Bydliště: Havířov, přechodné Olomouc

Re: Julie Lescautová / Julie Lescaut

Příspěvek od Michel »

Super! Díky, a já potvrzuju, že ho Jakub Saic mluví i v díle 2x11 Touha po pomstě (Abus de pouvoir) a jdu doplňovat. :)
„Mou filozofií je, že každá věta ve filmu by měla být přeložena takovým způsobem, aby průměrný český divák při sledování téže scény zažil přibližně tytéž pocity jako průměrný divák v zemi původu filmu.“ František Fuka
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Julie Lescautová / Julie Lescaut

Příspěvek od Joe Black »

Už je i osmá série...
Michel
Příspěvky: 718
Registrován: 30 črc 2010 21:00
Bydliště: Havířov, přechodné Olomouc

Re: Julie Lescautová / Julie Lescaut

Příspěvek od Michel »

Jj, minulý týden jsem si všiml, časem doplním, případné pomoci se nebráním :-)

Ale číslují ty série a díly na Primě celkem svérázně :-)
„Mou filozofií je, že každá věta ve filmu by měla být přeložena takovým způsobem, aby průměrný český divák při sledování téže scény zažil přibližně tytéž pocity jako průměrný divák v zemi původu filmu.“ František Fuka
Michel
Příspěvky: 718
Registrován: 30 črc 2010 21:00
Bydliště: Havířov, přechodné Olomouc

Re: Julie Lescautová / Julie Lescaut

Příspěvek od Michel »

Tak doplnil jsem nějaké postavy k 6. a 7. série + 8. sérii. Bohužel informace k 8. sérii vycházejí z titulků jediného dílu (8x03), víc jsem si jich bohužel nenahrál, tak trochu jsem v pátky neměl čas a tak trochu jsem byl líný zajistit si časované nahrávání a spoléhal jsem, že se určitě někde objeví na internetu, ale bohužel ripeři mají nepříjemný zlozvyk závěrečné titulky uřezávat :(
Tak pokud někdo máte závěrečné titulky dílů 8. série k dispozici, budu rád, když se podělíte.

Jinak při zběžném procházení titulků 7. série jsem zjistil, že v dílech 7x01 a 7x02 je čtena ještě Eliška Pohorská a v dalších dílech už Eliška Tomalová. Tak nevím, jestli se to mám snažit nějak zakomponovat do úvodního příspěvku, pokud máte někdo nějaký nápad jak, tak sem s ním, ale myslím, že to je už zbytečné puntičkářství... A v díle 7x06 je Vladimíra Včelná čtená jako Vlaďka Včelná :-)
„Mou filozofií je, že každá věta ve filmu by měla být přeložena takovým způsobem, aby průměrný český divák při sledování téže scény zažil přibližně tytéž pocity jako průměrný divák v zemi původu filmu.“ František Fuka
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Julie Lescautová / Julie Lescaut

Příspěvek od bloom »

Michel píše:A v díle 7x06 je Vladimíra Včelná čtená jako Vlaďka Včelná :-)
Tak hlavně, že tam vůbec je a doufám, že v poslední době nezůstane jen u francouzských krimiseriálů (kromě Julie L. byla její nejvýraznější dabingovou rolí posledního roku dcera hlavního hrdiny v seriálu Detektiv Giordano :( :) ).
juk_jana
Příspěvky: 63
Registrován: 04 dub 2011 00:04

Re: Julie Lescautová / Julie Lescaut

Příspěvek od juk_jana »

K dispozici mám záveřečné titulky u pátého dílu osmé série, kromě již uvedených dabérů zazněli i Jan Vondráček, Jitka Moučková, Petr Gelnar, Lucie Kožinová
Z tvůrců se liší Zvuk - Milan Blažek.
Michel
Příspěvky: 718
Registrován: 30 črc 2010 21:00
Bydliště: Havířov, přechodné Olomouc

Re: Julie Lescautová / Julie Lescaut

Příspěvek od Michel »

Díky, doplněno :-)
+ doplněny také údaje z včerejšího dílu 8x06.

Tak ještě kdyby mi někdo pomohl doplnit údaje z dílů 8x01,02 a 04, byl bych rád. Díky :-)

Což mi připomíná, že u těch předchozích sérií taky vždycky nemám údaje z úplně všech dílů, na tom budu muset ještě někdy zapracovat :)
„Mou filozofií je, že každá věta ve filmu by měla být přeložena takovým způsobem, aby průměrný český divák při sledování téže scény zažil přibližně tytéž pocity jako průměrný divák v zemi původu filmu.“ František Fuka
juk_jana
Příspěvky: 63
Registrován: 04 dub 2011 00:04

Re: Julie Lescautová / Julie Lescaut

Příspěvek od juk_jana »

Ještě mě napadlo, že v sériích, kde byla postava Pierra Verdona, tak vystupoval i jeho syn Romain, kterého daboval Jan Maxián.
Jan Maxián - Nicolas Scellier (Romain Verdon)
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9259
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Julie Lescautová / Julie Lescaut

Příspěvek od filip »

TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9259
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Julie Lescautová / Julie Lescaut

Příspěvek od filip »

Doplněna 10.série.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Odpovědět

Zpět na „Seriály“