Robin Pařík

Máte svého oblíbence od P do T? Založte mu profil, třeba bude mít radost

Moderátoři: ReDabér, Pomajz, palg

Robin Pařík

Příspěvekod ethan77 » 29 pro 2008 17:44

Obrázek
Narozen: 1993
Povolání: Herec, dabér

Ukázka dabingu:

(2014 - Violetta, autor brecht)

Dabing:
FILMY
2017 Alex a spol: Jak dospět navzdory rodičům [Disney Channel] - Saul Nanni (Christian)
2017 Bobby a lovci duchů - Bas van Prooijen (Benno)
2017 Brána válečníků - Luke Mac Davis (Hector)
2017 Den patriotů - Curtis J. Bellafiore (strážník Joey Reynolds), Michael Marchand (mladý polícejní strážník), Brandon Wahlberg (strážník Travis Dixon)
2017 Deník malého poseroutky: Výlet za všechny peníze - Charlie Wright (Rodrick Heffley)
2017 Dunkerk - Barry Keoghan (George)
2017 Chatrč - Gage Munroe (Josh Phillips)
2017 Láska a přátelství [dabing HBO] - Conor MacNeill (mladý kaplan)
2017 Léto na Floridě [dabing TV Barrandov] - Matti Schmidt-Schaller (Nils Stetter)
2017 Maxinožka - (Tony)
2017 Město duchů [dabing Filmbox] - Randy Wayne (Carl)
2017 Minuta ticha [dabing HBO] - Jonas Nay (Christian Voigt)
2017 Místo u moře - Christian J. Mallen (CJ)
2017 Mladí Titáni: Jidášova smrt - Jake T. Austin (Blue Beetle)
2017 Následníci 2 [dabing Disney Channell] - Thomas Doherty (Harry)
2017 Náš milovaný Damilola [dabing HBO] - Juwon Adedokun (Tunde Taylor)
2017 Papež František: Modlete se za mě [dabing HBO] - Juan Manuel Tabarés (mladý Jose)
2017 Pelé: Zrození legendy [dabing HBO] - Kevin de Paula (Pele)
2017 Poslední mejdan [dabing Nova] - Joel Michaely (X-Phile #1)
2017 Proč právě on? - Griffin Gluck (Scotty Fleming)
2017 Případ Sloane [dabing HBO] - Kevin Jubinville (senátor Wallace)
2017 Spider-Man: Homecoming - Abraham Attah (Abe)
2017 Sto let odpuštění [dabing HBO] - Fernando Cueto (Sergio)
2017 Takoví normální vozíčkáři [dabing HBO] - ? (pošťák na kole)
2017 Tini: Violettina proměna [dabing HBO] - Pasquale Di Nuzzo (Stefano Mario)
2017 Toni Erdmann [dabing HBO] - Lennart Moho (Lukas)
2017 Ulička slávy [dabing HBO] - Ismael Cruz Cordova (četař Antonio Holliday)
2017 Vánoční přání [dabing HBO] - Luke Bilyk (Zack)
2017 Vraždící opice [dabing Prima] - Tyler Forrest (Paul)
2017 Výměna [dabing Disney Channel] - Kolton Stewart (Owen)
2017 Zasvěcení [dabing HBO] - Nick Jonas (Brett)
2016 Admirál - Jelle de Jong (Hans Willem Bentinck)
2016 Americká reportérka [dabing HBO] - Fahim Anwar (Jaweed), Stafford Douglas (četař Gundacker)
2016 Antboy: Pomsta rudé fúrie - Marcuz Jess Petersen (Allan)
2016 Antboy: Síla přátelství - Mike Hansen (teenager s pupínky)
2016 Ashby [dabing HBO] - Adam Aalderks (Valchek)
2016 Bob a Santovy sáně [dabing Disney Channel] - Cole Howard (Bob)
2016 Cena svobody [dabing TV Barrandov] - Emmanuel Jal (Paul)
2016 Cesta na měsíc - Rasmus Hardiker (Marty Farr)
2016 Černá listina [dabing Filmbox] - Chris Owen (Wick), Todd Leigh (Scott), Roey Rider (Travis Murphy)
2016 Děda je lotr - Jake Picking (Cody)
2016 Děti mojí sestry: Kanadské dobrodružství - Frédéric Thuot (hotelový poslíček)
2016 Děsivé podezření [dabing Prima] - Adam DiMarco (Cody)
2016 Donatella Versace [dabing HBO] - Trevor Momesso (Daniel Versace)
2016 Francouzský polibek pro začátečníky [dabing TV Barrandov] - François Goeske (Henrik)
2016 Ip Man 3 - Kai-Chung Cheung (Chui Lek)
2016 Jak přežít loučení se svobodou [dabing HBO] - Javier Bódalo (Jonathan)
2016 Joe [dabing Prima] - Tye Sheridan (Gary)
2016 Láska a posedlost [dabing TV Barrandov] - Parker Coppins (Kyle Duncan)
2016 Láska na vlastní nebezpečí [dabing Prima] - Jaco Nothnagel (Richard)
2016 Liga spravedlivých vs Mladí Titáni - Jake T. Austin (Blue Beetle / Jaime Reyes)
2016 Longwoodská legenda [dabing HBO] - Scott Graham (Colin)
2016 Máma a já: Kalifornský sen - Romain Arnolin (Hugo)
2016 Manželská lest [dabing Prima] - Alex Ferris (Sean)
2016 Mstitel bezpráví 2 [dabing Prima] - Jonathan Lipnicki (Hammer), Leon Thomas III (Tucson),
2016 Nadaný žák [dabing AMC] - Brad Renfro (Todd Bowden)
2016 Navzdory osudu [dabing TV Barrandov] - Maximilian Scholz (Lula)
2016 Nerve: Hra o život - Miles Heizer (Tommy)
2016 Noční jízda [dabing AMC] - Tom Holland (Eddie)
2016 O panně Mahuleně [dabing Nova] - Peter Foyse (Konrád)
2016 O princezně Amélii [dabing Nova] - Ben Artmann (Mertin)
2016 Odpojit [dabing HBO] - Colin Ford (Jason Dixon)
2016 Pán elfů [dabing TV Barrandov] - Armani Nguon (Pesh), Vutha Yim (Bak-Do)
2016 Pomoc, zmenšil jsem učitelku [dabing Film +] - Maximilian Ehrenreich (Chris)
2016 Popelka / O Popelce [dabing Nova] - Max Felder (princ Leonard)
2016 První láska [dabing TV Barrandov] - Emil Reinke (mladý Hauke)
2016 Psí poslání - Logan Miller (Todd)
2016 Rychlý jako vítr - Marvin Linke (Sam)
2016 Rychlý jako vítr 2 - Vítězství - Marvin Linke (Sam)
2016 Správní chlapi - Jack Kilmer (Chet)
2016 Radost pro Freddieho [dabing Prima] - Jack McMullen (Freddie)
2016 REVENANT Zmrtvýchvstání - Forrest Goodluck (Hawk)
2016 Sám mezi všemi [dabing Prima] - Jonas Nay (Daniel Grundmann)
2016 Scooby-Doo & WWE: Prokletí Speed Démona - Dustin Runnels (Goldust)
2016 Svatební dohoda [dabing HBO] - Ryan Sanson (Carl)
2016 Svatební zvony [dabing TV Barrandov] - Andreas Helgi Schmid (Hans Remminger)
2016 Svět po zániku [dabing Prima] - Shimon Moore (Šéf)
2016 Teror na síti / Šikana po síti [dabing Prima] - Jake Davies (Alex)
2016 Trable o Vánocích - Timothée Chalamet (Charlie)
2016 Turbotarantule 2: Láva [dabing Prima] - Noah Hunt (Wyatt West)
2016 Upíří sestry 2 - Tim Oliver Schultz (Murdo)
2016 V srdci moře - Tom Holland (Thomas Nickerson)
2016 Ve smrtelné pasti [dabing Filmbox] - Talan Torriero (Billy)
2016 Vražedné krásky [dabing Prima] - Cory Kahane (Scott)
2016 Výchovný poradce [dabing HBO] - David Alexander (Desmond)
2016 Výkřiky do tmy [dabing Prima] - Mirko Lang (Peter Kerner)
2016 Vzkaz v láhvi - Louis Sylvester Larsen (Trygve)
2016 Zaslepený pomstou: Rodina v ohrožení [dabing TV Barrandov] - Karim Cherif (Ramon Guzman)
2016 X-Men: Apokalypsa - Kodi Smit-McPhee (Kurt Wagner / Nightcrawler)
2016 Zip & Zap a kuličkový gang - Daniel Cerezo (Zap)
2016 Zoolander 2 - Cyrus Arnold (Derek Jr.)
2015 Alexandr a jeho opravdu hodně špatný a příšerně blbý den - Dylan Minnette (Anthony Cooper)
2015 Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda - Josh Green (Miles)
2015 Armagedon v Los Angeles [dabing Prima] - Joey Luthman (Teddy Toblosky)
2015 Bahno z Mississippi - Tye Sheridan (Ellis)
2015 Barbie Rock'n Royals - Peter Kelamis (Eddie)
2015 Čajovna v srdci Pekingu [dabing TV Barrandov] - (Leng)
2015 Čokoládová válka / Válka o bonboniery [dabing AMC] - Ilan Mitchell-Smith (Jerry Renault), Landon Wine (Frank Bollo)
2015 Dětina [dabing HBO] - Victor George (Jules Mustier)
2015 Divoká dvojka - Bryce Romero (Rosino rande)
2015 Film mých snů 2 [dabing Disney Channel] - Garrett Clayton (Tanner)
2015 Hrdina Max - Josh Wiggins (Justin Wincott)
2015 Iracionální muž - Michael Goldsmith (Aprilin kamarád)
2015 Kluk od vedle - Ian Nelson (Kevin Peterson)
2015 Kód Enigmy - Jack Bannon (Christopher Morcom)
2015 Lhát se nemá [dabing Disney Channel] - Joshua J. Ballard (Ryan)
2015 Lovci bájných relikvií [dabing Nova] - Keenan Tracey (Tripp Flynn)
2015 Mapy ke hvězdám - Evan Bird (Benjie Weiss)
2015 McFarland: Útěk před chudobou [dabing Filmbox] - Ramiro Rodriguez (Danny Diaz), Rafael Martinez (David Diaz)
2015 Město 44 - Jan Kowalewski (Adam)
2015 Middletonská romance [dabing Nova] - Spencer Lofranco (Conrad Hartman)
2015 Muži, ženy a děti [dabing HBO] - Travis Tope (Chris Truby)
2015 Našrot [dabing Prima] - Justin Chon (Jeff Chang)
2015 Nekonečné Vánoce [dabing Disney Channel] - Valin Shinyei (Eric Purtle)
2015 Nepovedenej kšeft - Frowin Wolter (kluk v hostelu)
2015 Netvor [dabing Prima] - Gio Perez (Victor)
2015 Nezlomný - Finn Wittrock (Mac)
2015 Nezvěstná [dabing TV Barrandov] - Jonathan Dümcke (Daniel Walch)
2015 Odvážné srdce [dabing Prima] - Zachery Ty Bryan (Sam)
2015 Papírová města - Austin Abrams (Ben)
2015 Po maturitě [dabing AMC] - John Dye (Skip), Timothy Fall (Caddy)
2015 Práskač [dabing Prima] - James Allen McCune (Craig)
2015 Přizdis*áči [dabing Prima] - Joe Thomas (Simon Cooper)
2015 Skautův průvodce zombie apokalypsou - Tye Sheridan (Ben Goudy)
2015 Sopka: Místo přistání [dabing TV Barrandov] - Jeff Groff (Jeff Spair)
2015 Sousedská hlídka [dabing Prima] - Nicholas Braun (Jason)
2015 Stážista - Jason Orley (Lewis)
2015 Šibenice - Mark Hales (venkovan #5 )
2015 Temné kouty - Tye Sheridan (mladý Ben Day)
2015 Učitelé na zakázku [dabing HBO] - Kev Adams (Boulard)
2015 Vykolejená - Ezra Miller (Donald), Pete Davidson (pacient dr. Connera)
2015 Zachráněné Vánoce [dabing TV Barrandov] - Gerald Webb (Columbus) + (titulky)
2014 7 trpaslíků - Ralf Schmitz (Sunny)
2014 Antboy - Johannes Jeffries Sørensen (Mark)
2014 Černá díra [dabing Prima] - Jannis Niewöhner (Tobias)
2014 Duha v srdci - Stephen Colletti (Brandon)
2014 Garde na výletě [dabing Universal Channel] - Israel Broussard (Josh)
2014 Jak vycvičit draka 2 - T.J. Miller (Tafan)
2014 Kdo zachrání Vánoce? [dabing Disney Channel] - Michael Donovan (Šroubek)
2014 Labyrint: Útěk - Ki Hong Lee (Minho)
2014 Metro - Denis Paramonov (Genja)
2014 Mocnější než slova [dabing HBO] - Ben Rosenfield (Michael Fareri)
2014 Noc v muzeu: Tajemství hrobky - Skyler Gisondo (Nick Daley)
2014 Osudová láska - Niels Schneider (Hugo)
2014 Pan Pip - Eka Darville (Pip)
2014 Prodloužený víkend - Gattlin Griffith (Henry)
2014 Rudý úsvit: Nová krev [dabing Prima] - Connor Cruise (Daryl Jenkins)
2014 Sousedi - Dave Franco (Pete)
2014 Tábor zombí [dabing Disney Channel] - Dylan Schmid (Dylan)
2014 Vlčí děti [dabing HBO] - Levin Liam (Hans)
2013 Film mých snů [dabing Disney Channel] - Garrett Clayton (Tanner)
2013 Ip Man: Zrození legendy [dabing Nova] - Shen Al Ji (mladý Yip Tin Chi )
2013 Já a ty - Jacopo Olmo Antinori (Lorenzo)
2013 Kim Possible: Velký drámo - Raviv Ullman (Eric)
2013 Let - Justin Martin (Will)
2013 Mládeži nepřístupno - Christopher Mintz-Plasse (Mikey), Aaron Jennings (Anthony)
2013 Mládí v hajzlu [dabing Prima] - Adhir Kalyan (Vijay Joshi)
2013 Nádherné bytosti - Thomas Mann (Link)
2013 Práskač - James Allen McCune (Craig)
2013 Skryté zločiny [dabing Prima] - Jake McLeod (Steven)
2013 Stážisti - Tobit Raphael (Yo-Yo Santos)
2013 Tranzit [dabing Nova] - Sterling Knight (Shane)
2013 Zásah z pekla [dabing Prima] - Nissim Sousi (Mustafa)
2013 Zpěvačka Rosa [dabing ČT] - Freddy Åsblom (Ville)
2012 Bitevní loď - Conor McCarry (Ronnie)
2012 Deník malého poseroutky 3 - Amitai Marmorstein (operátor lebkodrtiče), Matt Mazur (kluk v armádní přípravce)
2012 Duchotřesení [dabing Universal Channel] - Sergio Figueroa (Rob)
2012 Exterminátor: Třída 1999 [dabing Nova] - Joshua John Miller (Angel)
2012 Je třeba zabít Bona [dabing HBO] - David Fennelly (Frankie), Mark Griffin (The Edge), Luke Treadaway (Rick)
2012 Krásný chlapec [dabing HBO] - Drake Kemper (mladý zloděj)
2012 Můj otec je šílenec - Justin Weaver (mladý Donny)
2011 Inga Lindström: Zrušená svatba [dabing TV Barrandov] - Timmi Trinks (kamarád SMSkujícího kluka)
2011 Krokodýlové z předměstí [dabing ČT] - Manuel Steitz (Olli)
2011 Krokodýlové z předměstí 2 - Manuel Steitz (Olli)
2011 Krokodýlové z předměstí 3 - Manuel Steitz (Olli)
2011 Phineas a Ferb v paralelním vesmíru - Vincent Martella (Phineas Flynn / Phineas-2)
2011 Pouto mlčení [dabing HBO] - Jesse Moss (Aaron)
2011 Surfařská svoboda [dabing TV Barrandov] - Mario Revolori (mexický kluk)
2011 Útok na věžák - Leeon Jones (Jerome)
2010 Autor! Autor! [dabing Prima] - Eric Gurry (Igor)
2010 Einstein a Eddington [dabing HBO] - Callum Williams (Hans Einstein)
2010 Jak vycvičit draka - T.J. Miller (Tafan)
2010 Kouzla pana Howarda [dabing DVD] - Nate Hartley (žadatel o autogram)
2010 Kukuřičné děti [dabing Film+] - Robby Kiger (Job)
2010 Má mě rád, nemá mě rád - Israel Broussard (Garrett)
2010 Potápěj se, Olly! [dabing TV Barrandov] - Moises Arias, Robbie E. Harrison (Olly)
2010 Rozpoutané peklo [Universal Channel] - Jeremy Foley (Graham Wando)
2010 Smrtící kung fu 2 [dabing Prima] - Nolan Willard (mladý Crane)
2010 Sněžní pavouci [dabing TV Barrandov] - Clayton Taylor (Quintin)
2010 Strom v srdci [dabing HBO] - Tyler Stentiford (Paul - 13 let)
2010 Ztracený svět [dabing Film +] - Darren Peter Mercer (Jim)
2009 Batman - Gothamský rytíř [dabing HBO] - Alanna Ubach (Dander)
2009 Diamantový pejsek - Cameron Monaghan (Dexter)
2009 Divoká krása [dabing Prima] - Barney Clark (Tony ve 12 letech)
2009 Falco - David Haderer (Hansi Hölzel jako chlapec)
2009 Génius [dabing Disney Channel] - Matthew Koller (Deion)
2009 Halloweenská noc - Brett Kelly (Charlie)
2009 Harry Potter a Princ dvojí krve - Devon Murray (Seamus Finnigan)
2009 Keith [dabing HBO] - Zack Rockefeller (Billy)
2009 Kruté oči hor [dabing DVD] - Willard E. Pugh (Foster)
2009 Lincolnská střední [dabing Nova] - Jake Hoffman (Ted)
2009 Miss Březen - [herec]Slade Pearce[Herec] (mladý Eugene)
2009 Prckové - Jimmy Bennett (Toe Thompson)
2009 Příběh z Bronxu [dabing Film+] - Francis Capra (Calogero Anello - 9 let)
2009 Rande s upírem [dabing Disney Channel] - Matt O'Leary (Adam Hansen)
2009 Smrtící nenávist 3 - Matthew Knight (Jake)
2009 Táta v trapu [dabing Disney Channel] - Brandon Luke Bringhurst (fanda)
2009 Třináctý rok [dabing Disney Channel] - Chez Starbuck (Cody Griffin)
2009 Vánoce v New Yorku - Veronica Taylor (rváč)
2009 X-Men Origins: Wolverine - Michael-James Olsen (mladý Victor Creed)
2009 Zloději času / Lupiči času [dabing Film+] - Craig Warnock (Kevin)
2008 10 000 př.n.l. - Mo Zinal (Ka'Ren)
2008 Akta X: Chci uvěřit - Marco Niccoli (Christian Fearon)
2008 Billy Elliot [dabing Prima] - Matthew James Thomas (Simon)
2008 College Road Trip / Pod dozorem - Eshaya Draper (Trey)
2008 Expedice na Novou zemi - D. Zarchin (Fedja)
2008 Fantastický mazel - Tze Chung Lam (Boss)
2008 Hellboy 2: Zlatá armáda - Montse Ribé (mladý Hellboy)
2008 Horton - Jonah Hill (Tomík)
2008 Jezero smrti - James Gandhi (Adam)
2008 Král Škorpión 2: Zrod válečníka - Pierre Marais (mladý Mathayus)
2008 Kronika rodu Spiderwicků - Freddie Highmore (Simon Grace)
2008 Křižovatka osudu - Miles Heizer (Davey Danner)
2008 Mlha - Nathan Gamble (Billy Drayton)
2008 Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník - Justin Martin (Donny Dion)
2008 Na půl cesty - Paul Butcher (syn)
2008 Náš přítel Frank [dabing Nova] William Schultz (Jason)
2008 Neuvěřitelný život rockera Coxe - Conner Rayburn (Dewey - 8 let), AJ Abaya (Deweyho vnuk)
2008 Nora Roberts: Lesní jezírko / Přízraky snů [dabing DVD] - Kade Phillips (mladý Cade)
2008 Nosáček - Elena Shulman (Jakub-chlapec)
2008 Ostrov pokladů - Fjodor Stukov (Jim Hawkins)
2008 Pikola a Saxofon - Jean-Baptiste Maunier (Saxo)
2008 Princezna [dabing HBO] - Devon Bostick (starší kluk)
2008 Prosincoví kluci -Lee Cormie (Misty)
2008 Reservation Road - Eddie Alderson (Lucas Arno)
2008 Roxy hunter a tajemství šamana - Connor McCauley (Seth)
2008 Sněhulák Frosty - Kath Soucie (Tommy Tinkerton)
2008 Spálené vzpomínky - Micah Berry (Dory Burke)
2008 Spy Kids 3: Game Over [dabing Nova] - Bobby Edner (Francis), James Paxton (Dinky Winks jr.)
2008 Tropická bouře - Brandon Sho Hoo (Tran)
2008 Tvrďák Taylor - Troy Gentile (Ryan)
2008 Zámek v oblacích - Josh Hutcherson (Michael)
2008 Zapomenutý ostrov - Maddison Joyce (Edmund)
2008 Zlatý kompas [dabing DVD] - Charlie Rowe (Billy Costa)
2008 Zpáteční cesta [dabing HBO] - Alberto Colombatto (dítě v nákupním centru)
2008 Žáby k zulíbání - Jeremy Mockridge (Fred)
2007 Air Bud - Fotbalista [dabing DVD] - Shayn Solberg (Tom)
2007 Bláznivej tábor - Spencir Bridges (Ben)
2007 Budiž světlo - Dylan Blue (Carter Finch)
2007 Generace X - Thomas Curtis (Charlie Bratley)
2007 Hrdina Tiny / Malí hrdinové [dabing DVD] - (Kuba)
2007 Lidé pod schody [dabing Prima] - Brandon Quintin Adams (Fool)
2007 Potkan 007 - Benjamin Gulli (Kim)
2007 Probuzení tmy - Alexander Ludwig (Will Stanton)
2007 Robinsonovi - Wesley Singerman (Wilbur)
2007 Roxy Hunter a záhada mrzutého ducha - Connor McCauley (Seth)
2007 Štěňata - Slade Pearce (Noah Framm)
2007 Vražedná noc [dabing ČT] - Sasha Alliel (Éric Castellan jako dítě)
2006 Divočina - Greg Cipes (Ryan)
2006 Taková nenormální rodinka / Mami, já chci slona! / Šílenci [dabing ČT] - Tom van Kessel (Koos)
2004 Petr Pan - Freddie Popplewell (Michael Darling)

SERIÁLY
2017 Jedenáctka - Luan Brum (André 'Dedé' Duarte)
2017 Milo a Murphyho zákon - Greg Cipes (Mort Schaeffer) + další role
2017 Pokoj 104 - Nat Wolff (Joseph)
2017 Pomsta - Can Sipahi (Baris Denizci)
2017 Právem odsouzeni - Kaleb Horn (Seamus Gadsen), Maurice Williams (Odell Dwyer)
2017 Prokletá srdce - Allan Hyde (Pieter)
2017 Průměrňákovi - 8.série - Jovan Armand (Troy), Will Colyer (Landis), David Chandler (Derrick Glossner), Keaton Savage (Tyler), Jared Wernick (Indian Harry Styles)
2017 Spider-Man - Nadji Jeter (Miles Morales)
2017 Tajemství Evermooru - 2.série - Sammy Moore (Otto)
2017 The Lodge - Dominic Harrison (Oz)
2017 Tommy a Pentlička: Tajemný protivník - Miles Roughley (George)
2017 Tommy a Pentlička: N či M? - David Moorst (Wilfred)
2017 Živí mrtví: Počátek konce - 3.série - Phillip Fallon (Terrance Shafford [3×09]), Kalani Queypo (Klah Jackson), Luke Spencer Roberts (Gabe Dille [3×10])
2016 Alex a spol. - 2.série - Saul Nanni (Christian)
2016 Ash vs Evil Dead - 2.série - Taylor Barrett (Tyler)
2016 Binny a duchové - 2.série - Anselm Bresgott (Mark), Paul Maximilian Schüller (Martin)
2016 Boj o ředitelnu - 1.série - Ryan Boz (Matthew Potter), Sean Chandler (Travis Knight), Hollis Morrissette (Demetrius Todd), Deshawn Rivers (Mario Brown [1×04])
2016 Čarodějka každým coulem - 1.série - Mavrick Moreno (Mac Davis)
2016 Dámský podnik - 2.série - Bruno Sigrist (Tiago Virgem)
2016 Fear the Walking Dead: Flight 462 - Brendan Meyer (Jake Powell)
2016 Gotham - 2.série - Cameron Monaghan (Jerome Valeska), Noah Robbins (Evan Pike)
2016 Hawaii 5-0 / Havaj 5-0 - 6.série - Samuel Larsen (Alfie Tucker)
2016 Kriminalista [díly 63-74] - Sammy Scheuritzel (Dominik Menzinger)
2016 Kriminálka Berlín - 1.- 3.série - Hannes Wegener (Karla)
2016 Liv a Maddie - 4.série - Darren Bluestone (Schnoop)
2016 Melissa a Joey - 4.série - Jimmy Bellinger (Sam), Raymond Ochoa (Dalton)
2016 Město žen - 6.série - Andy Pessoa (Adam)
2016 Motiv - 4.série - Jared Ager-Foster (Thomas Anderson)
2016 Námořní vyšetřovací služba - 12.série - Chris Bert (kluk doručující pizzu), BJ Mitchell (vrátného syn), Tanner Stine (mladý Anthony DiNozzo)
2016 Námořní vyšetřovací služba - 13.série - Jake Borelli (Dean Campbell), Lachlan Buchanan (rotmistr James Muldoon), Shak Ghacha (Dominick Rubin)
2016 Pod kupolí - 3.série - Colin Ford (Joe McAlister)
2016 Průměrňákovi - 7.série - Jovan Armand (Troy), Cade Canon Ball (George), Tommy Bechtold (Kenny), Keaton Savage (Tyler)
2016 Riley ve velkém světě - 3.série - Amir Mitchell-Townes (Isaiah 'Zay' Babineaux)
2016-17 Sladký život - 2.série - Tamás K. Kovács (mladý Hollós [2×01]), Máté Martinkovics (Kisjorgosz), Bence Tasnádi (Nagyjorgosz [2×01]), Mátyás Tóth (student 1), Attila Ifj. Vidnyánszky (mladý Attila [od dílu 2×02])
2016 Tajný život K.C. - 2.série - Kevin Csolak (Adam), Philip Labes (Yerke)
2016 Tryskošlápci - 1.série - John Hasler (Hlava)
2016 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti - 16.série - Sebastien J. Antoine (A.J. Martin Jr.), Evan Daves (Gabriel Dole), Christian Goodwin (Henry Thorne), John Karna (Holden March), Derek Klena (Connor Howell), Griffin Matthews (Leslie Connolly [16×14]), Jaden Matthew Rodriguez (Gil Mancheno), Jack Vale (sám sebe)
2016 Živí mrtví: Počátek konce - 2.série - Jesse McCartney (Reed), Brendan Meyer (Jake Powell), Jake Austin Walker (Seth Geary)
2015 Alex a spol. - 1.série - Saul Nanni (Christian)
2015 Austin a Ally - 4.série - Rico Rodriguez (Benny)
2015 Babar a Baduova dobrodružství - 1.- 3.série - (nosorožec Rudy)
2015 Dobrodružství Sarah Jane - 1.série - Sonny Muslim (Lance)
2015 Dobrodružství Sarah Jane - 2.série - Elijah Baker (Steve Wallace)
2015 Gotham - 1.série - Peter Brensinger (Trope), Zachary Infante (Jake), Kyle Massey (Mackey [1×10]), Cameron Monaghan (Jerome Valeska), Charlie Tahan (Jonathan Crane), Cole Vallis (Tommy Elliot)
2015 Kriminalista [díly 11-62] - Leonard Carow (Adam Brücker + Tibor Taubner), Willi Gerk (Sebastian Vorwinkel), Jakob Knoblauch (Benny Reiter), Marlon Kittel (Kay Franke), Janusz Kocaj (Tim Joswig), Aaron Le (Tan), Adrian Moore (Félix), Karl Alexander Seidel (Markus), Constantin von Jascheroff (Malte), Michael Wiesner (punker)
2015 Kriminálka Las Vegas - 15.série - Nathan Gamble (Mason Brewer)
2015 Laboratorní krysy - 3.- 4.série - William Brent (Chase Davenport)
2015-16 Liv a Maddie - 3.série - Brandon Crawford (sám sebe), Shak Ghacha (Sklápěčka)
2015 Mentalista - 6.série - Joe Adler (Jason Wylie), Cuyle Carvin (rookie SAC PD důstojník Delilah ), Trent Ford (Gavin Yardley), Nick Nordella (mladý muž na kole)
2015 Mentalista - 7.série - Joe Adler (Jason Wylie), Tyler Case (Caleb Bittaker)
2015 Mizerná výchova - 3.série - Jack Binstead (Rem Dogg), Charlie Wernham (Mitchell)
2015 Ospalá díra - 2.série - Nolan Bateman (Ronnie Rawlings)
2015 Pod kupolí - 1.- 2.série - Colin Ford (Joe McAlister)
2015 Profil zločinu [dabing ČT] - 4.série - Anthony Beauvais (Pierre de Courtène)
2015-16 Riley ve velkém světě - 2.série - Amir Mitchell-Townes (Isaiah 'Zay' Babineaux)
2015-16 Táborníci z Kikiwaka - 1.série - Andrew Caldwell (Ted), Spencer List (Eric)
2015-16 Tajemství Evermooru - 1.série - Sammy Moore (Otto)
2015-16 Tajný život K.C. - 1.série - Shainu Bala (Mikal), Tony Cavalero (Wally [1×04]), Mike Lane (Paul), Chris O'Neal (River)
2015 Tyran - 1.- 2.série - Noah Silver (Sammy Al-Fayeed)
2015 Violetta - 3.série - Xabiani Ponce de León (Marco Tavelli), Thomas Lepera (Daniel Paladino), Ross Lynch (sám sebe), Óscar Sinela (Ezequiel [od dílu 3×61])
2014 Binny a duchové - 1.série - Anselm Bresgott (Mark [od dílu 1×11]), Justus Czaja (Tom), Robin Rosemann (Matze)
2014 Jak vycvičit draky - 2.série - T.J. Miller (Tafan Thorston)
2014 Kriminalista [díly 1-10] - Marco Bretscher-Coschignano (Dirk Tillmann)
2014 Laboratorní krysy - 2.série - William Brent (Chase Davenport)
2014-15 Liv a Maddie - 2.série - Ryan McCartan (Diggie [do dílu 2×07])
2014 Průměrňákovi - 5.série - David Chandler (Derrick Glossner [5×08,10]), Bryce McBratnie (Aaron)
2014 Ray Donovan [dabing Nova]- 1.série - Aviad Bernstein (Jamie Feldman), Mcabe Gregg (herec)
2014-15 Riley ve velkém světě - 1.série - Ricky Garcia (Asher), Zachary Mitchell (Billy Ross), Amir Mitchell-Townes (Isaiah 'Zay' Babineaux)
2014-15 Sam Fox: Extrémní dobrodružství - Stanley Browning (Rikki McGrath)
2014-17 Star Wars Povstalci - 1.- 3.série - Taylor Gray (Ezra Bridger)
2014-15 Škeblík - Akie Kotabe (Škeblík)
2014 Táta Jack - Thomas Kasp (Doug)
2014 Violetta - 2.série - Xabiani Ponce de León (Marco Tavelli [od dílu 2×41]), Gerardo Velázquez (Dionisio 'DJ' Juárez [od dílu 2×26])
2013 Jak vycvičit draky - 1.série - T.J. Miller (Tafan Thorston)
2013 Královská dvojčata - 2.série - Mitchel Musso (Brady)
2013 Kurýr - 1.série - Matthew Tissi (Richard Albinez)
2013 Mizerná výchova - 1.- 2.série - Charlie Wernham (Mitchell)
2013 Nekonečný příběh [dabing TV Barrandov] - Johnny Griffin (Connor)
2013-15 Phineas a Ferb - 4.série - Vincent Martella (Phineas)
2013 Transformers Prime - 2.- 3.série - Josh Keaton (Jack Darby)
2013-14 Violetta - 1.série - Ruggero Pasquarelli (Federico Paccini)
2012 Siska - 7.série - Hayo Bertram (Jan), Tobias Schenke (Tommi Leipold)
2012 Transformers Prime - 1.série - Josh Keaton (Jack Darby)
2012 V jako Victoria - 3.série - Michael Adrian (Alan)
2012 Záhada Anubisova domu - 2.série - Bobby Lockwood (Mick Campbell)
2011-12 Phineas a Ferb - 3.série - Vincent Martella (Phineas)
2011 Záhada Anubisova domu - 1.série - Bobby Lockwood (Mick Campbell)
2010 Avatar: Legenda o Aangovi - 3.série - Jack De Sena (Sokka)
2010 Dennis postrach okolí [dabing DVD] - Brennan Thicke (Dennis Mitchell)
2010 Jake a Blake - 1.- 2.série - Benjamín Rojas Blake)
2010 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti - 10.série - Philip Ettinger (Alec Bernardi), Ian McWethy (Andrew), Max Schneider (Justin McTeague)
2010 Zeke a Luther - 2.série - Hutch Dano (Zeke)
201× iCarly - 2.série - David Archuleta (sám sebe), Gabriel Basso (falešný Freddie), Ryan Ochoa (Chuck)
201× iCarly - 3.série - Jordan Fisher (Clark), Chord Overstreet (Eric)
201× iCarly - 4.série - Matthew Glen Johnson (Reggie)
201× iCarly - 5.série - Eddie Perino (Lance)
2009 24 hodin - 6.série - Evan Ellingson (Josh Bauer)
2009 Avatar: Legenda o Aangovi - 1. - 2.série - Jack De Sena (Sokka)
2009 Božská mrcha - 2.série - Dylan Minnette (Clay Norman)
2009 iCarly - 1.série - Reed Alexander (Nevel Papperman), Nate Hartley (Jeb), Anthony Tavera (Andy)
2009-11 Phineas a Ferb - 2.série - Vincent Martella (Phineas)
2009 Yakari - 2.série - Maxime Nivet (Yakari)
2009 Zeke a Luther - 1.série - Hutch Dano (Zeke)
2008 Božská mrcha - 1.série - Dylan Minnette (Clay Norman)
2008-10 Finley požární autíčko - Reece Thompson, Chancellor Miller (Finley)
2008 Myšák Stuart Little - (Will Dawson, Zac, skejťák)
2008 Phineas a Ferb - 1.série - Vincent Martella (Phineas [mimo díl 1×17])
2008 Posel ztracených duší - 2. série - Miles Heizer (Jake Morrison), Tyler Patrick Jones (Ned Banks)
2008 Potápěj se, Olly! - Moises Arias, Robbie E. Harrison (Olly)
2008 Yakari - 1.série - Maxime Nivet (Yakari)
2007 Agentura Jasno - 1.série - Liam James (mladý Shawn)
2005 Letohrátky [díly 14,16,17,43,46,54,61 - podle IMDB] - R.J. Williams (Kit Cloudkicker)

MINISÉRIE
2017 Tanbach - Jonathan Berlin (Walter Imhoff)
2017 Teroristé hákové kříže - NSÚ - Jonathan Gyles (Peter Lee)
2016 Jedna noc - Joe Egender (Cutty), Michael Rivera (policista)
2016 Kořeny - Frankie Smith (James), Kedar Williams-Stirling (Sitafa), Mandela Van Peebles (Noah)
2016 Údolí ticha - Theodor Soptelea (Filip)
2015 Mořský vlk [dabing TV Barrandov]- Mac Fyfe (Charlie Fusureth)

REALITY SHOW
2017 Kdo přežije - 24.série (Jeden svět) + 27.série (Krev není voda) - Colton Cumbie
2016 Kuchtíci - Theo
2016 Válka skladů: Kanada - 1.- 2. série - Bogart Kenny
ethan77
 
Příspěvky: 280
Registrován: 16 bře 2011 17:11

Re: Robin Pařík

Příspěvekod Slipio » 22 říj 2009 16:36

2008 Posel ztracených duší / Ghost Whisperer serie 2. - Tyler Patrick (Ned Banks)
Uživatelský avatar
Slipio
 
Příspěvky: 1003
Registrován: 18 srp 2008 09:01

Re: Robin Pařík

Příspěvekod Hracka74 » 28 bře 2012 02:58

2008 Tvrďák Taylor - Troy Gentile (Ryan)
-fanynka Stanislava Fišera číslo 1.
Uživatelský avatar
Hracka74
 
Příspěvky: 371
Registrován: 20 dub 2010 17:10

Re: Robin Pařík

Příspěvekod jajda0 » 25 dub 2017 13:40

2016 Sviští bratři (Dilweed)
2015 Zip Zip (Washington)
2015 Nekoonečné (Luc)
jajda0
 
Příspěvky: 188
Registrován: 04 led 2012 20:17


Zpět na P-T - Profily dabérů a režisérů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků







Edna.cz - seriály a titulky
Filmtoro - filmy online

SerialZone.cz - seriály