Duel Frost/Nixon / Frost/Nixon

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
radik92
Příspěvky: 246
Registrován: 18 kvě 2009 17:07
Bydliště: Frýdek-Místek

Duel Frost/Nixon / Frost/Nixon

Příspěvek od radik92 »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Zdeněk Maryška - Frank Langella (Richard Nixon), Zdeněk Mahdal - Michael Sheen (David Frost), Pavel Vondra - Sam Rockwell (James Reston Jr.), Bohdan Tůma - Kevin Bacon (Jack Brennan), Zdeněk Podhůrský - Matthew Macfadyen (John Birt), Jaromír Meduna - Oliver Platt (Bob Zelnick), Lucie Vondráčková - Rebecca Hall (Caroline Cushingová), Jiří Plachý - Toby Jones (Swifty Lazar), Pavel Šrom, Antonín Navrátil, Radovan Vaculík, Jan Kalous, Karel Richter, Hana Krtičková, Milan Slepička, Lucie Svobodová, Ladislav Běhůnek, Libor Terš (Titulky) a další

Překlad: Martin Gust
Zvuk: Jiří Götz
Produkce: Leoš Lanči
Dialogy a režie českého znění: Zdeněk Podhůrský
Vyrobila: Tvůrčí Skupina Josefa Petráska 2009
Naposledy upravil(a) radik92 dne 06 srp 2011 09:46, celkem upraveno 6 x.
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Duel Frost/Nixon / Frost/Nixon

Příspěvek od DAN K. »

Hmm, těšil jsem se na pana Medunu (ve sci-fi verzi na Aloise švehlíka nebo petra kostku) coby nixona i když pan Maryška nemusí bejt špatnej, ale rozhodně ne coby hlas Olivera Platta:( Že tam nebude jiří dvořáka tak dobře dabující martina sheena ve filmu Královna jsem ani nepředpokládal, ale třeba jan šťastný už bejt moh, ale ZM...:((
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1318
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Duel Frost/Nixon / Frost/Nixon

Příspěvek od Brocc »

no, co mě překvapilo, že Jaromír Meduna na Olivera Platta docela sedl, přece jen už vypadá trochu jinak než jako Porthos nebo v Jezeru, kde byl na něj v obou případech výbornej Petr Rychlý...

a co se nelíbilo... Zdeněk Mahdal, jednak vy smyslu, že jako "už zase" ( je to pár let, co jsem s ním viděl rozhovor, ve kterém říkal, že neví, jestli už svým hlasem neleze lidem na nervy, tehdy jsem se tomu zasmál a pokrčil rameny, ale vidět to samé dnes, asi bych to považoval za provokaci) a jednak ve smyslu, že byl úplně mimo Michaela Sheena, působilo to na mě spíš jako komentář než jako dabing ,normálně to přecházím, chápu, že občas se to trefuje obtížně, ale tady to bilo do očí....

ke Kevinovi Baconovi: sic jsem hlasoval pro Bohdana Tůmu, ale tady jsem viděl, že už to není ono...
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1318
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Duel Frost/Nixon / Frost/Nixon

Příspěvek od Brocc »

Budy píše:Já jsem viděl Bohdana Tůmu v Apollu 13 a moc se mi nelíbil. Proto jsem pro něj nehlasoval.
mně se tohle spojení líbilo, třeba ve Chvění to bylo výborný, ale dnes už možná opravdu Jan Šťastný, nevím...
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Duel Frost/Nixon / Frost/Nixon

Příspěvek od DAN K. »

vzdáleně si pana mednu dokážu představit, nc méně myslím že aspon mohl být jiří prager dle seriáálu Huff, kdyz uz se petr rychlý zdá starej, mně teda ale ne....podle mě byl nejlepší dabér bacona pavel vondra (všechny dabingy od Bontonfilms, muž beze stínu, nebezpečné hry a další), jan stastny ho delal asi nejvickrat
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Duel Frost/Nixon / Frost/Nixon

Příspěvek od Budy »

DAN K. píše:vzdáleně si pana mednu dokážu představit, nc méně myslím že aspon mohl být jiří prager dle seriáálu Huff, kdyz uz se petr rychlý zdá starej, mně teda ale ne....podle mě byl nejlepší dabér bacona pavel vondra (všechny dabingy od Bontonfilms, muž beze stínu, nebezpečné hry a další), jan stastny ho delal asi nejvickrat
Mohl by si do profilu Kevina Bacona vypsat všechny filmy, kde daboval Jan Šťastný?
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1318
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Duel Frost/Nixon / Frost/Nixon

Příspěvek od Brocc »

DAN K. píše:vzdáleně si pana mednu dokážu představit, nc méně myslím že aspon mohl být jiří prager dle seriáálu Huff, kdyz uz se petr rychlý zdá starej, mně teda ale ne....podle mě byl nejlepší dabér bacona pavel vondra (všechny dabingy od Bontonfilms, muž beze stínu, nebezpečné hry a další), jan stastny ho delal asi nejvickrat
právě O. Platt vypadá starší, takže se na něj Jaromír Meduna vcelku hodí... samozřejmě, že Petr Rychlý se k němu hodil nejvíc (dodnes nechápu proč ho nedaboval ve filmu Casanova)...
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Duel Frost/Nixon / Frost/Nixon

Příspěvek od DAN K. »

Deadpool: ta role mu byla nabidnuta, ale nemel vubec cas....ale Dejdar mi prisel zajimavej, nezvyklej hlas v hranym filmu a nedelal to az tak spatne.
Uživatelský avatar
Nanamarak
Příspěvky: 1974
Registrován: 04 říj 2019 18:20

Re: Duel Frost/Nixon / Frost/Nixon

Příspěvek od Nanamarak »

Libor Terš - Clint Howard (Lloyd Davis)
Odpovědět

Zpět na „Filmy“