Policajt ze sámošky / Paul Blart: Mall Cop

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Jakub25
Příspěvky: 568
Registrován: 24 říj 2018 18:13

Policajt ze sámošky / Paul Blart: Mall Cop

Příspěvek od Jakub25 »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Martin Zahálka - Kevin James (Paul Blart), Eliška Nezvalová - Jayma Mays (Amy), Jiří Valšuba - Keir O'Donnell (Veck Simms), Pavlína Dytrtová - Raini Rodriguez (Maya), Radana Herrmannová - Shirley Knight (Paulova matka), Pavel Šrom - Allen Covert (Jerky Security Guy) + Mike Vallely (Rudolph) + Mookie Barker (pan Ferguson), Ladislav Cigánek - Adam Ferrara (seržant Howard), Bohuslav Kalva - Peter Gerety (Brooks) + Erick Avari (Vijay), Petr Burian - Jamal Mixon (Leon) + Adhir Kalyan (Pahud), Ludvík Král - Stephen Rannazzisi (Stuart), Petr Gelnar - Bobby Cannavale (velitel James Kent) a další

Překlad: Hedvika Humlíčková
Produkce: Evelyna Vrbová
Zvuk: Martin Jílek
Dialogy a režie: Luděk Koutný
Vyrobila: LS Productions Dabing v roce 2009
Naposledy upravil(a) Jakub25 dne 23 kvě 2023 14:28, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1318
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Policajt ze sámošky / Paul Blart: Mall Cop

Příspěvek od Brocc »

koukám, že jsi mě Markusi předběhl... :D dabing není špatný, i když lépe se asi dal udělat, Martin Zahálka překvapil, zbytek obstojné, ale ony už ani dabingy filmů, kde Adam Sandler přímo hraje nejsou, co bývaly, takže od jím produkovaných filmů asi nemůžeme čekat zázraky, bohužel... Sandlerův Happy Madison si zvednul opět reputaci po Skandálech ze života zvířat, který si myslím hodně pohřbil i dabing, který se mně ani trochu nelíbí...

v souvislosti s tím musím zmínit moji nespokojenost s dabingem Allena Coverta, jednoho z dvorních herců studia Happy Madison, který hraje skoro v každém filmu tohoto studia a v některých hodně podstatné role, navíc už měl i "svého" Krále videoher, kde ho myslím si hodně dobře daboval Jan Šťastný, ale v každém filmu ho dabuje někdo jiný, no sám jsem si vlastně odpověděl o pár řádek výše, nikdo už nehlídá ani Adama Sandlera, natož někoho jiného z jeho týmu... :(
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Policajt ze sámošky / Paul Blart: Mall Cop

Příspěvek od Markus »

Souhlasím, že to co předvádí studia v poslední době s Adamem Sandlerem je prostě smutné... :(

Jinak musím říct, že jako fanoušek sitcomu Dva z Queensu jsem byl volbou Martina Zahálky velice mile překvapen. Vím, že Kevina Jamese dabovalo již x dabérů, ale díky tomuhle sitcomu jsem si tak zvykl na pana Zahálku, že už si Kevina s jiným hlasem představit nedokážu... :) Takže za tohle tento dabing chválím...

P.S. Nevím jak zní Kevin James v originále, proto je moje radost z dodržení Martina Zahálky čistě záležitostí zvyku... ;) (To aby mě zase někdo nezačal chytat za slovo s tím, že Martin Zahálka originálu neodpovídá... )
Obrázek
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7645
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Policajt ze sámošky / Paul Blart: Mall Cop

Příspěvek od Sen »

Půjde nejspíš o překladatelku Hedviku Humlíčkovou.
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Policajt ze sámošky / Paul Blart: Mall Cop

Příspěvek od Markus »

Díky za doplnění... :)
Obrázek
Uživatelský avatar
puffy
Příspěvky: 1126
Registrován: 18 lis 2009 17:46

Re: Policajt ze sámošky / Paul Blart: Mall Cop

Příspěvek od puffy »

Eliška Nezvalová - Jayma Mays (Amy)
Jiří Valšuba - Keir O'Donnell (Veck Simms)
Pavlína Dytrtová - Raini Rodriguez (Maya)
Radana Herrmannová - Shirley Knight (Paulova matka)
Pavel Šrom - Allen Covert (Jerky Security Guy) + Mookie Barker (pan Ferguson) + Mike Vallely (Rudolph)
Ladislav Cigánek - Adam Ferrara (seržant Howard)
Bohuslav Kalva - Erick Avari (Vijay) + Peter Gerety (Brooks)
Petr Burian - Jamal Mixon (Leon) + Adhir Kalyan (Pahud)
Ludvík Král - Stephen Rannazzisi (Stuart)
Petr Gelnar - Bobby Cannavale (velitel James Kent)

Martin Zahálka je skvely. Ostatni sa tiez snazia, ale tento dabing trpi nedostatkom daberov. Skoro kazdy tam dabuje x postav.
18.11.2009 - 28.12.2016
Odpovědět

Zpět na „Filmy“