Mezi vlky / The Grey

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Mezi vlky / The Grey

Příspěvek od James55 »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

1. DABING: DVD
V českém znění: Pavel Vondra - Liam Neeson (Ottway), Zbyšek Pantůček - Frank Grillo (Diaz), Michal Holán - Joe Anderson (Flannery), Petr Gelnar - Nonso Anozie (Burke + titulky), Tomáš Juřička - Dallas Roberts (Henrick), Vasil Fridrich, Andrea Elsnerová, Jiří Ployhar

Překlad: Martin Gust
Zvuk: Matěj Večeřa
Produkce: Markéta Kratochvílová
Dialogy: Jan Neskusil
Režie: Eduard Jenický
Vyrobila: Tvůrčí skupina Markéty Kratochvílové, studio Budíkov pro Bontonfilm 2012

2. DABING: Prima, Nova
V českém znění: Jaromír Meduna - Liam Neeson (Ottway), Jiří Dvořák - Frank Grillo (Diaz), Martin Písařík - Joe Anderson (Flannery), Bohdan Tůma - Nonso Anozie (Burke), Petr Gelnar - Dallas Roberts (Henrick), Jiří Valšuba - Ben Bray (Hernandez), Ivan Jiřík - Dermot Mulroney (Talget), Petr Lněnička, Marek Libert, Tereza Chudobová, Dana Černá a další

Překlad: Jan Urbánek
Dialogy: Alena Navrátilová
Zvuk: Jaroslav Kosán
Produkce: Elen Barčišová, Jana Janoušková
Vedoucí dramaturg: Olga Potužáková
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Režie českého znění: Jiří Kodeš
Vyrobila: FTV Prima spol. s r.o. ve studiu S Pro Alfa CZ a.s. v roce 2014
Nobody
Příspěvky: 376
Registrován: 11 úno 2009 10:29

Re: Mezi vlky / The Grey

Příspěvek od Nobody »

Hurá, rodí se další režisérská dabingová hvězda. :-)
Nobody
Příspěvky: 376
Registrován: 11 úno 2009 10:29

Re: Mezi vlky / The Grey

Příspěvek od Nobody »

Eleanor píše:Liam Neeson - Pavel Vondra? To nestačí, že si tenhle dabér už uzurpoval Cruise? :shock: :roll:
Už to tu bylo napsáno mnohokrát, ale holt ještě jednou. :( Herci se sami neobsazují. Nevím tedy, jak by si mohl Pavel Vondra uzurpovat Cruise. Když kritizovat kvůli obsazení, tak spíš režiséry. Ale herec fakt nemůže za to, že byl na někoho obsazen.
Uživatelský avatar
tom99
Příspěvky: 94
Registrován: 14 bře 2012 13:57
Bydliště: Cheb

Re: Mezi vlky / The Grey

Příspěvek od tom99 »

Taky se mi to nelíbí, ale nechci nic dávat za vinu režisérovi. Jsou prázdniny, spousta dabérů je nedostupných, co vy víte...
Uživatelský avatar
Eleanor
Příspěvky: 323
Registrován: 18 říj 2011 14:28

Re: Mezi vlky / The Grey

Příspěvek od Eleanor »

Nobody píše:To je jasný. Já to bral obecně. :-) I když v tomto případě si myslím, že v tom prázdniny nehrají roli. :-)
U Cruise to beru, už se tady několikrát zmiňovalo, že s Gustavem Bubníkem je prý těžká spolupráce nebo co. Ale Liam Neeson a Pavel Vondra prostě nejdou dohromady... :shock:
Uživatelský avatar
Sagres
Příspěvky: 2950
Registrován: 31 pro 2010 11:07
Bydliště: Holoubkov

Re: Mezi vlky / The Grey

Příspěvek od Sagres »

Juřička mi u Dermota nesedí, to byl určitě Dallas Roberts (Hendrick)
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezi vlky / The Grey

Příspěvek od DAN K. »

tak jsem si schvalne kus pustil, abych se pobavil, ale ani mi nejak pavluv hlas nevadil, kdybych nevedel, kolik je neesonovi let a nikdy neslysel, jak uzasne ho dabuje pan meduna, tak by mi i docela PV sedel. jako jsou tu prestrely a malo lidi, ale vety jsou spravne zaintonovany, maj srpavnou intezitu i vyraz, nejaka rezie se tam prece jen konala, neslo jen o nedbale hlidani synchronu, takovy peklo jako dela martin ucik to rozhodne neni, je to mizerny, ale neni to totalne neposlouchatelny.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6977
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Mezi vlky / The Grey

Příspěvek od Michaela2 »

souhlas s Danem, Neeson a P.Vondra není imho žádná katastrofa jak tu někteří lamentují, jsou mnohem horší spojení ;)
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2462
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Mezi vlky / The Grey

Příspěvek od Ištván87 »

To víte, dobrej dabér dokáže i největší handicap smazat, nebo alespoň zmírnit.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Mezi vlky / The Grey

Příspěvek od Lukiz »

Vypadá to, že na Joj Cinema jde překvapivě dabing Primy.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“