Sousedská hlídka / The Watch

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
Marian21
Příspěvky: 166
Registrován: 21 srp 2009 22:47

Sousedská hlídka / The Watch

Příspěvek od Marian21 »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

1. DABING DVD
V českém znění: David Prachař - Ben Stiller (Evan), Pavel Vondra - Vince Vaughn (Bob), Radek Kuchař - Jonah Hill (Franklin), Filip Švarc - Richard Ayoade (Jamarcus), Nikola Votočková - Rosemarie DeWitt (Abby), Ivo Novák - Will Forte (seržant Bressman), Ivana Korolová - Erin Moriarty (Chelsea), Radek Škvor - Nicholas Braun (Jason), Marek Libert - Nicholas Braun (Jason), Pavel Soukup - R. Lee Ermey (Manfred), Tomáš Karger - Billy Crudup (Soused), Tomáš Juřička - Joe Nunez (Antonio Guzman), Ladislav Cigánek, Michal Michálek, Irena Máchová, Petr Neskusil, Eva Spoustová, Petr Vágner, Libor Terš, Jana Páleníčková

Překlad: Anna Polanská
Zvuk: Eliška Bejčková
Produkce: Hana Haladová
Dialogy: Pavla Vojtová
Režie: Alice Hurychová
Vyrobilo: Barrandov Studio dabing v roce 2012

2. DABING Prima
V českém znění: David Prachař - Ben Stiller (Evan), Pavel Vondra - Vince Vaughn (Bob), Filip Švarc - Jonah Hill (Franklin), Vojtěch Hájek - Richard Ayoade (Jamarcus), Petra Tišnovská - Rosemarie DeWitt (Abby), Jakub Saic - Will Forte (seržant Bressman), Jitka Jirsová - Erin Moriarty (Chelsea), Robin Pařík - Nicholas Braun (Jason), Bohuslav Kalva - R. Lee Ermey (Manfred), Petr Gelnar - Billy Crudup (Soused), Tomáš Juřička - Joe Nunez (Antonio Guzman), Radana Herrmannová, Tomáš Karger, Marek Libert

Překlad: Petr Finkous
Zvuk: Daniel Němec
Dramaturgie: Hana Pernicová
Produkce: Filip Brázda
Vedoucí výroby: Marie Přívratská
Vedoucí dramaturg: Daniel Košťál
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Dialogy a režie: Veronika Veselá
Vyrobilo: Médea Promotion Dabing, člen skupiny Médea Group pro FTV Prima s.r.o. 2015
Naposledy upravil(a) Marian21 dne 06 lis 2012 19:06, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Sousedská hlídka / The Watch

Příspěvek od Budy »

Díky za Pavla Vondru. Osobně bych ještě preferoval Zdeňka Mahdala na Stillerovi, ale věřím, že David Prachař mnoho fanoušků potěší. Tak že víceméně spokojenost.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6798
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Sousedská hlídka / The Watch

Příspěvek od bloom »

Já zase za Davida Prachaře děkuji (mám to vůbec opačně než Budy, na Vaughna mám o něco raději Jana Šťastného, ale Pavel Vondra se mi také líbí), stejně tak za Radka Kuchaře.
IRONHIDE
Příspěvky: 96
Registrován: 05 led 2011 16:00

Re: Sousedská hlídka / The Watch

Příspěvek od IRONHIDE »

ted kdyz to slysim tak ten Prachař me na neho vubec nesedi
Uživatelský avatar
starpep
Příspěvky: 797
Registrován: 25 led 2010 21:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Sousedská hlídka / The Watch

Příspěvek od starpep »

Bezvadný film a i dabing se povedl.
Tvůrce velice amatérských titulků filmu Pán Času: Hledání Nekonečna
bernyz
Příspěvky: 627
Registrován: 16 úno 2012 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Sousedská hlídka / The Watch

Příspěvek od bernyz »

Dnes jsem viděl a s dabingem jsem byl v podstatě spokojený. Problém mám jenom s Hillem. :-?
Uživatelský avatar
Fifa.21
Příspěvky: 1299
Registrován: 12 dub 2009 11:19
Poznámka: Filip.Danilov@email.cz

Re: Sousedská hlídka / The Watch

Příspěvek od Fifa.21 »

Tady je dabing skvělý a vůbec mi nebere hlava, jak si někdo může stěžovat na spojení Prachař - Stiller. Dále Kuchař - Hill, vím, že je spjatější Švarc, ale Radek byl skvělý, né-li vhodnější do této role a milionkrát lepší než spojení s Tůmou brrr :-x A dost mě překvapil Filip Švarc na Ayoadovi, v dobrém slova smyslu. S překladem jsem problém neměl. Akorát nechápu jak může tenhle film mít tak blbé hodnocení, přišlo mi to jako průměrná komedie, měl jsem dcl dost momentů kdy jsem se zasmál, a viděl jsem mnohem, mnohem horší snímky, které jsou na tom s hodnocením lépe.
IRONHIDE
Příspěvky: 96
Registrován: 05 led 2011 16:00

Re: Sousedská hlídka / The Watch

Příspěvek od IRONHIDE »

ale jo mosim rect po dvuch zkunuti perfektni :D :-:
bernyz
Příspěvky: 627
Registrován: 16 úno 2012 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Sousedská hlídka / The Watch

Příspěvek od bernyz »

Nechápu Primu, že někde obsadí na Hilla Švarce a někde Kuchaře. :lol: Každopádně ale druhý dabing pro mě lepší.
Kolousek001
Příspěvky: 42
Registrován: 02 dub 2012 20:05

Re: Sousedská hlídka / The Watch

Příspěvek od Kolousek001 »

Peníze na dabingy nejsou, ale do 3 let dělat nový dabingy filmů, to umíme skvěle ... Teda Prima to umí skvěle ta to dělá z 99%
Odpovědět

Zpět na „Filmy“