Jak porodit a nezbláznit se

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Jak porodit a nezbláznit se

Příspěvek od oberon »

What to Expect When You're Expecting
Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. DABING DVD
V českém znění: Andrea Elsnerová - Cameron Diaz (Jules), Dana Černá - Jennifer Lopez (Holly), Jitka Ježková - Elizabeth Banks (Wendy), Marek Holý - Chace Crawford (Marco), Anna Remková - Brooklyn Decker (Skyler), Petr Burian - Ben Falcone (Gary), Jitka Moučková - Anna Kendrick (Rosie), Michal Jagelka - Matthew Morrison (Evan), Pavel Rímský - Dennis Quaid (Ramsey), Filip Švarc - Chris Rock (Vic), Marek Libert - Rodrigo Santoro (Alex), Libor Hruška - Joe Manganiello (Davis), Aleš Procházka - Rob Huebel (Gabe), Martin Zahálka - Thomas Lennon (Craig), Radek Hoppe - Amir Talai (Patel), Nikola Votočková - Rebel Wilson, Genesis Rodriguez (Janice, Courtney), Michal Holán, Tomáš Juřička, Daniela Bartáková, Irena Hrubá, Ivo Novák, Petra Hanžlíková, Anna Nemčoková, Aneta Talpová, Jakub Nemčok, Bohdan Tůma (titulky) a další

Překlad a dialogy: Ivan Kotmel, Agentura K
Zvuk: Miloš Sommer
Produkce: Zuzana Špeciánová
Režie: Martin Těšitel
Vyrobilo: Studio Soundwave pro HCE 2012

2. DABING Prima
V českém znění: Kamila Špráchalová - Cameron Diaz (Jules), Dana Černá - Jennifer Lopez (Holly), René Slováčková - Elizabeth Banks (Wendy), Lumír Olšovský - Chace Crawford (Marco), Nikola Votočková - Brooklyn Decker (Skyler), Petr Burian - Ben Falcone (Gary), Marika Šoposká - Anna Kendrick (Rosie), Filip Švarc - Matthew Morrison (Evan), Jiří Štěpnička - Dennis Quaid (Ramsey), Martin Sobotka - Chris Rock (Vic), Marek Libert - Rodrigo Santoro (Alex), Vojtěch Hájek - Joe Manganiello (Davis), Zdeněk Hruška - Rob Huebel (Gabe), Ivo Novák - Thomas Lennon (Craig), Radek Hoppe - Amir Talai (Patel), Terezie Taberyová - Rebel Wilson (Janice), Jitka Jirsová - Genesis Rodriguez (Courtney), Ivana Milbachová, Jan Szymik, Lucie Svobodová (titulky) a další

Překlad: Petronila Pleskotová
Zvuk: Jaroslav Kosán
Produkce: Elen Barčišová, Jana Janoušková
Vedoucí dramaturg: Olga Potužáková
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Dialogy: Veronika Veselá
Režie: Lucie Petra Svobodová
Vyrobilo: S Pro Alfa CZ a.s. pro FTV Prima s.r.o. 2014
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Jak porodit a nezbláznit se

Příspěvek od Budy »

Obsazení vypadá velmi dobře. Trošku mě ale straší spojení Pavel Rímský - Dennis Quaid.
18.05.2008 – 07.05.2015
kubik-dulik
Příspěvky: 1977
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Jak porodit a nezbláznit se

Příspěvek od kubik-dulik »

Zase mě štve, že nevyšla Kamila Špráchalová!!! Nevíte někdo, jestli se ji pokoušeli zvát nebo rovnou pozvali Andreu Elsnerovou?! Nikoho jinýho než Kamilu na Cameron Diaz nemůžu...

A taky škoda, že se nekoná Nikola Votočková na Brooklyn Decker, zvlášť když ve filmu dabuje!!!

Doufám, že to někdo předabuje!!!
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Jak porodit a nezbláznit se

Příspěvek od Budy »

Zbláznil ses? Tohle určitě není na předabování. Pokud se bavíme pouze o obsazení dabérů. Zbytek dabingu nemůžu hodnotit, protože jsem to neviděl.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
Sagres
Příspěvky: 2950
Registrován: 31 pro 2010 11:07
Bydliště: Holoubkov

Re: Jak porodit a nezbláznit se

Příspěvek od Sagres »

A já zase, když bude na J. Lo obsazen někdo jiný než DČ (Zedníčková, Jelínková nebo i Pleštilová, to by byla bomba), ale to je bohužel u Primy utopie. :D
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Jak porodit a nezbláznit se

Příspěvek od oberon »

Tak pro mě zase bude navždycky zrovna Dana Černá nejlepší dabérkou Jennifer Lopez, takže já bych její znovuúčast přivítal :D ...
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6964
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Jak porodit a nezbláznit se

Příspěvek od Michaela2 »

Miroslava Pleštilová byla vskutku zajímavá volba :-:, ale ta ji fakt dabovat nebude :D
kubik-dulik
Příspěvky: 1977
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Jak porodit a nezbláznit se

Příspěvek od kubik-dulik »

Tak je to Kamila :-D :-:

Nějak jsem ale nepochopil, proč Filip Švarc nedabuje Chrise Rocka.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“