Láska nebeská / Love Actually

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
Roko
Admin
Příspěvky: 3232
Registrován: 09 srp 2009 11:39

Láska nebeská / Love Actually

Příspěvek od Roko »

DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Láska nebeská / Love Actually

Příspěvek od DAN K. »

Znam jenom tenhle a i kdyz nejsou dodrzeny vsechny ceske hlasy a mistama je fakt znat, ze je v tom malo hercu, tak tenhle dabing je proste skvely a nedam na nej dopustit.
danpiper
Příspěvky: 332
Registrován: 16 kvě 2009 11:14

Re: Láska nebeská / Love Actually

Příspěvek od danpiper »

ReDabér píše:Neměl tento film dva dabingy?
Ano, měl 2 dabingy :)
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Láska nebeská / Love Actually

Příspěvek od DAN K. »

To jedine, ze by to predabovali na hbo, tam jsme to nevidel, ale na dvd/vhs i v normalni televizi bezel tento dabing
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7642
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Láska nebeská / Love Actually

Příspěvek od Sen »

Pokud je mi známo, film běžel pouze na Cinemaxu, na HBO se vůbec neobjevil. Cinemax použil výše uvedený dabing.
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Láska nebeská / Love Actually

Příspěvek od Ištván87 »

Mě by zajímalo, jak se jim povedlo dát tam původní dabing Titanicu? Když jsem Lásku nebeskou poprvé viděl česky, tak jsem měl neskutečnou radost, protože to z 99% nevidíte. Od té doby jsem viděl použití skutečného dabingu ještě v jednom filmu, ale už nevím kde. Ale slyšet tam výstřižek ze skutečnýho dabingu Titanicu, to mě fakt naplnilo štěstím. Super.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Opsha
Příspěvky: 432
Registrován: 17 črc 2008 11:51
Bydliště: Praha, Hradec Králové

Re: Láska nebeská / Love Actually

Příspěvek od Opsha »

Mě dostala v Expres fotu ukázka ze Simpsonů - jediný kdo zůstal byla helena Štáchová na Lisu, Homera mluvil Mojmír Maděrič a Barta nějaká uječená holka...
Z důvodu žabomyších válek a přístupu některých expertů dlouhodobě nepřítomen.
Kdyby se něco dělo - PM.
Frankburg
Příspěvky: 150
Registrován: 31 pro 2009 11:28
Bydliště: Brno

Re: Láska nebeská / Love Actually

Příspěvek od Frankburg »

oberon píše:Byl už tento film na Primě? Zasloužil by si o něco lepší dabing (co se týče Billa Nighyho a Liama Neesona) a Prima by se do toho s jejich elánem určitě s chutí vrhla.
Byl, minulej nebo předminulej rok - dabing: DVD, osobně si myslím že ten dabing není vůbec špatný, jediná špátná věc je malý počet hlasů :)
Slovenské DabingForum - slovenská verze českého Dabingfora, zatím v plenkách ;-)
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Láska nebeská / Love Actually

Příspěvek od James55 »

oberon píše:Byl už tento film na Primě? Zasloužil by si o něco lepší dabing (co se týče Billa Nighyho a Liama Neesona) a Prima by se do toho s jejich elánem určitě s chutí vrhla.
Imho tento dabing je i přes nedodržení dvorních dabérů velmi slušnej. Za sebe doufám, že to Primu nenapadne předabovat, ptž by to mohlo dopadnout ještě hůř viz. Sejmi eso :(
Uživatelský avatar
draky
Příspěvky: 313
Registrován: 30 bře 2008 21:26

Re: Láska nebeská / Love Actually

Příspěvek od draky »

IMHO ten dabing moc dobrej není, ale viděla jsem ho před x lety. Pamatuju si, že mě hrozně štval ten malej kluk, kterej nebyl ani způlky tak dobrej jako originál + překlad celkově. Ale kvůli konkrétním případům to asi znova nepřetrpím...
Odpovědět

Zpět na „Filmy“