Druhá šance / Hope Springs

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Druhá šance / Hope Springs

Příspěvek od oberon »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1.DABING:
V českém znění: Zlata Adamovská - Meryl Streep (Kay), Pavel Rímský - Tommy Lee Jones (Arnold), Otakar Brousek ml. - Steve Carell (Dr. Feld), Radana Herrmannová - Jean Smart, Becky Ann Baker (Eileen, Cora), Petr Gelnar - Ben Rappaport (Brad), Eliška Nezvalová - Marin Ireland (Molly), Milan Slepička - Brett Rice (Vince), Jana Mařasová - Elisabeth Shue (Karen), Regina Řandová - Mimi Rogers (Carol), Kateřina Velebová, Svatopluk Schuller, Ivo Novák, Jan Maxián, Bohdan Tůma (titulky) a další

Překlad: Lidmila Hrůzová
Zvuk: Matěj Večeřa, Jindřich Kravařík
Produkce: Markéta Kratochvílová
Dialogy: Monika Macků
Režie: Martin Těšitel
Vyrobila: Tvůrčí skupina Markéty Kratochvílové, studio Budíkov pro Bontonfilm 2012

2.DABING: Prima
V českém znění: Zlata Adamovská - Meryl Streep (Kay), Pavel Rímský - Tommy Lee Jones (Arnold), Petr Štěpán - Steve Carell (Dr. Feld), Andrea Elsnerová - Elisabeth Shue (Karen), Vendula Příhodová - Marin Ireland (Molly), Petra Tišnovská - Mimi Rogers (Carol), Daniela Bartáková - Jean Smart (Eileen), Martin Zahálka, Oldřich Hajlich, Petr Neskusil, Vojtěch Hájek, Jiří Köhler, Ivan Jiřík, Tomáš Karger a další

Překlad: Markéta Šerá
Dialogy: Zlata Částková
Zvuk: Pavel Balcar
Produkce: Mirka Monsportová
Vedoucí výroby: Jana Janoušková
Vedoucí dramaturg: Olga Potužáková
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Režie: Marek Tomažič
Vyrobila: FTV Prima spol. s r.o. ve studiu S Pro Alfa CZ a.s. 2019
kubik-dulik
Příspěvky: 1977
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Druhá šance / Hope Springs

Příspěvek od kubik-dulik »

Další dabér Carella :( Alespoň, že ti první dva byli dodrženi...
mrx.friend
Příspěvky: 196
Registrován: 03 čer 2010 16:49

Re: Druhá šance / Hope Springs

Příspěvek od mrx.friend »

Nebude Regina na Mimi Rogers příliš mladá? :o
A když už má paní Hermannová ve filmu dvojroli, raději bych, kdyby ji měla sama Zlata Adamovská, protože ve "24 hodinách" se na Jean Smart hodila dokonale :D
Uživatelský avatar
puffy
Příspěvky: 1127
Registrován: 18 lis 2009 17:46

Re: Druhá šance / Hope Springs

Příspěvek od puffy »

kubik-dulik píše:Další dabér Carella :( Alespoň, že ti první dva byli dodrženi...
Tak to ja som na toto spojenie velmi zvedavy, lebo doteraz sa mi ziadny daber, ktory daboval Carella nepacil.
Toto spojenie sa mi papierovo pozdáva.
18.11.2009 - 28.12.2016
Uživatelský avatar
mrzeero
Příspěvky: 239
Registrován: 07 led 2010 18:45

Re: Druhá šance / Hope Springs

Příspěvek od mrzeero »

Brousek byl dobrá volba, líbil se mi.
Uživatelský avatar
Sagres
Příspěvky: 2950
Registrován: 31 pro 2010 11:07
Bydliště: Holoubkov

Re: Druhá šance / Hope Springs

Příspěvek od Sagres »

Brousek dle mě naprosto perfektně padnoucí :-:
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Uživatelský avatar
puffy
Příspěvky: 1127
Registrován: 18 lis 2009 17:46

Re: Druhá šance / Hope Springs

Příspěvek od puffy »

Tak som si to pozrel s tymto dabingom a som absolutne spokojny. Co spokojny nadseny. Steve Carell konecne nasiel svojho ceskeho dabera a ja si konecne budem moct vychutnavat jeho filmy aj v dabingu. Dufam, ze si ho Brousek este niekedy nadabuje. Prosim prosim.
Aj dalsi dvaja daberi v hlavnych ulohach predviedli bezchybne vykony. Snad len u pana Rimskeho som mal trochu divny pocit pri vsetkych tych intimnych rozhovoroch o sexe, pretoze obcas mi pripomenuli sceny z filmu Prci, prci, prcicky, v ktorych sa Jim rozporava so svojim otcom o sexe. :D

Volba ostatnych daberov je nepodstatna, lebo vsetky ostatne postavy maju vo filme len parsekundove steky.
18.11.2009 - 28.12.2016
Uživatelský avatar
danosan1
Příspěvky: 53
Registrován: 14 bře 2018 19:27

Re: Druhá šance / Hope Springs

Příspěvek od danosan1 »

Na Primě nový dabing - hlavní role zůstaly stejné (Adamovská a Rímsky). Bohužel jsem nenahraval, takže kdo má závěrečné titulky, ať doplní.
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9281
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Druhá šance / Hope Springs

Příspěvek od filip »

TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Odpovědět

Zpět na „Filmy“