Město žen / Cougar Town

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
Fifa.21
Příspěvky: 1299
Registrován: 12 dub 2009 11:19
Poznámka: Filip.Danilov@email.cz

Město žen / Cougar Town

Příspěvek od Fifa.21 »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

1. SÉRIE
V českém znění: Pavla Vojáčková - Courteney Cox (Jules Cobbová), Hana Ševčíková - Busy Philipps (Laurie Kellerová), Dana Černá - Christa Miller (Ellie Torresová), Tomáš Juřička - Ian Gomez (Andy Torres), Martin Stránský - Josh Hopkins (Grayson Ellis), Pavel Vondra - Brian Van Holt (Bobby Cobb), Matouš Ruml - Dan Byrd (Travis Cobb), Jiří Ptáčník (titulky)

Epizodní role: Radana Herrmannová - Carolyn Hennesy (Barbara "Barb" Comanová), Ivana Korolová - Spencer Locke (Kylie), Vojtěch Hájek - Ryan Devlin (Smith), Marek Holý - Nick Zano (Josh), Petr Gelnar - Scott Foley (Jeff), Zbyšek Pantůček - Bob Clendenin (Tom), Miluše Šplechtová - Sheryl Crow (Sara), Karel Gult - Barry Bostwick (Roger Frank), Stanislava Jachnická - Lisa Kudrow (Dr. Amy Evansová), Milan Slepička a další

Překlad a dialogy: Alena Fišerová
Zvuk: Jozef Kušnír
Dramaturgie: Ladislav Kadlec
Produkce: Miroslava Herynková
Asistentka režie: Hana Somolová
Režie: Aleš Sobotka
Vyrobila: Tvůrčí skupina Aleny Poledňákové a Vladimíra Tišnovského, ČT 2010

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Obrázek

2. SÉRIE
V českém znění: Pavla Vojáčková - Courteney Cox (Jules Cobbová), Hana Ševčíková - Busy Philipps (Laurie Kellerová), Dana Černá - Christa Miller (Ellie Torresová), Tomáš Juřička - Ian Gomez (Andy Torres), Martin Stránský - Josh Hopkins (Grayson Ellis), Pavel Vondra - Brian Van Holt (Bobby Cobb), Matouš Ruml - Dan Byrd (Travis Cobb), Jiří Ptáčník (titulky)

Epizodní role: Daniel Margolius - Lamarcus Tinker (Kevin), Radana Herrmannová - Carolyn Hennesy (Barbara "Barb" Comanová), Zbyšek Pantůček - Bob Clendenin (Tom), Hana Kusnjerová - Collette Wolfe (Kirsten), Vojtěch Hájek - Ryan Devlin (Smith), Ivana Korolová - Spencer Locke (Kylie), Karel Gult - Barry Bostwick (Roger Frank), Jan Vlasák - Ken Jenkins (Chick), Jan Szymik - Lou Diamond Phillips (Lou Diamond Phillips), Ladislav Cigánek - Michael McDonald (Wayne Gibbons), Miriam Chytilová - Jennifer Aniston (Glenn), Petra Hobzová - Nia Vardalos (Angela Torresová), Ernesto Čekan - Marcus DeAnda (Nestor Torres), Vladimír Kudla - Sam Lloyd (Ted Buckland), Jaroslava Brousková, Martin Janouš, Jindřich Hinke a další

Překlad a dialogy: Alena Fišerová
Zvuk: Jozef Kušnír
Dramaturgie: Ladislav Kadlec
Produkce: Miroslava Herynková
Asistentka režie: Hana Somolová
Režie: Aleš Sobotka
Vyrobila: Tvůrčí skupina Aleny Poledňákové a Vladimíra Tišnovského, ČT 2011

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Obrázek

3. SÉRIE
V českém znění: Pavla Vojáčková - Courteney Cox (Jules Cobbová), Hana Ševčíková - Busy Philipps (Laurie Kellerová), Dana Černá - Christa Miller (Ellie Torresová), Tomáš Juřička - Ian Gomez (Andy Torres), Martin Stránský - Josh Hopkins (Grayson Ellis), Pavel Vondra - Brian Van Holt (Bobby Cobb), Matouš Ruml - Dan Byrd (Travis Cobb), Zbyšek Pantůček - Bob Clendenin (Tom), Jiří Ptáčník (titulky)

Epizodní role: Nikola Votočková - Briga Heelan (Holly), Jan Vlasák - Ken Jenkins (Chick), Ivo Theimer - Shawn Parikh (Sig), Petra Hobzová - Nicole Sullivan (Lynn Mettlerová), Jolana Smyčková - Sarah Chalke (Angie), Vladimír Kudla - Sam Lloyd (Ted Buckland), Dana Syslová - Susan Blakely (Betsy), Daniel Margolius - Lamarcus Tinker (Kevin), Otmar Brancuzský a další

Překlad a dialogy: Alena Fišerová
Mistr zvuku: Zdeněk Dušek
Dramaturgie: Ladislav Kadlec
Vedoucí produkce: Markéta Vyšínová
Asistentka režie: Hana Somolová
Režie: Aleš Sobotka
Vyrobila: Tvůrčí skupina Aleny Poledňákové a Vladimíra Tišnovského, ČT 2012

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4. SÉRIE
V českém znění: Pavla Vojáčková - Courteney Cox (Jules Cobbová), Hana Ševčíková - Busy Philipps (Laurie Kellerová), Dana Černá - Christa Miller (Ellie Torresová), Tomáš Juřička - Ian Gomez (Andy Torres), Martin Stránský - Josh Hopkins (Grayson Ellis), Pavel Vondra - Brian Van Holt (Bobby Cobb), Matouš Ruml - Dan Byrd (Travis Cobb), Zbyšek Pantůček - Bob Clendenin (Tom), Jiří Ptáčník (titulky)

Epizodní role: Svatopluk Schuller - Brad Morris (Jerry), Petra Hobzová - Nicole Sullivan (Lynn Mettlerová), Ivo Theimer - Shawn Parikh (Sig), Lucie Kožinová - Alexandra Wentworth (Jessica), Jan Vlasák - Ken Jenkins (Chick), Jan Szymik - Edwin Hodge (Wade), Pavlína Kostková Dytrtová - Maria Thayer (Riggs), Stanislav Lehký - Michael Patrick McGill (Richard Vernon), Růžena Merunková - Shirley Jones (Anne), Miloš Hlavica - Steven Shaw (Norman), Karel Gult, Michal Gulyáš, Jiří Krejčí, Petra Tišnovská a další

Překlad a dialogy: Alena Fišerová
Dramaturgie: Ladislav Kadlec
Zvuk: Jozef Kušnír
Vedoucí produkce: Markéta Vyšínová
Asistentka režie: Hana Somolová
Režie: Aleš Sobotka
Vyrobila: Tvůrčí skupina Aleny Poledňákové a Vladimíra Tišnovského, ČT 2014

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5. SÉRIE
V českém znění: Pavla Vojáčková - Courteney Cox (Jules Cobbová), Hana Ševčíková - Busy Philipps (Laurie Kellerová), Dana Černá - Christa Miller (Ellie Torresová), Tomáš Juřička - Ian Gomez (Andy Torres), Martin Stránský - Josh Hopkins (Grayson Ellis), Pavel Vondra - Brian Van Holt (Bobby Cobb), Matouš Ruml - Dan Byrd (Travis Cobb), Zbyšek Pantůček - Bob Clendenin (Tom), Jiří Ptáčník (titulky)

Epizodní role: Petra Tišnovská - Emily R. Wilson (Bonnie), Zuzana Hykyšová - Cheryl Bricker (Beverly), Zdeněk Maryška - Barry Bostwick (Roger), Jan Vlasák - Ken Jenkins (Chick), Aleš Procházka - Matthew Perry (Sam), Veronika Bajerová, Jindřich Hinke, Martin Janouš, Monika Hladová, Mikuláš Převrátil, David Voráček, Alena Kokrdová, Svatopluk Schuller, Terezie Taberyová, Anna Suchánková, Petr Neskusil a další

Překlad a dialogy: Alena Fišerová
Dramaturgie: Ladislav Kadlec
Zvuk: Jozef Kušnír
Asistentka režie: Veronika Dvořáková
Vedoucí produkce: Markéta Vyšínová
Vedoucí realizace: Pavel Fuchs
Režie: Aleš Sobotka
Vyrobila: Tvůrčí skupina Aleny Poledňákové a Vladimíra Tišnovského, ČT 2015

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6. SÉRIE
V českém znění: Pavla Vojáčková - Courteney Cox (Jules Cobbová), Hana Ševčíková - Busy Philipps (Laurie Kellerová), Dana Černá - Christa Miller (Ellie Torresová), Tomáš Juřička - Ian Gomez (Andy Torres), Martin Stránský - Josh Hopkins (Grayson Ellis), Pavel Vondra - Brian Van Holt (Bobby Cobb), Matouš Ruml - Dan Byrd (Travis Cobb), Zbyšek Pantůček - Bob Clendenin (Tom)

Dále v českém znění: Jan Vlasák - Ken Jenkins (Chick), Svatopluk Schuller - Brad Morris (Jerry), Karel Gult - Fred Ornstein (muž na baru), Petra Tišnovská - Emily R. Wilson (Bonnie), Mikuláš Převrátil - Griffin Kunitz (Stan), Robin Pařík - Cody Simpson (Pete), Jakub Jíra - Andy Pessoa (Adam), Jana Postlerová - Judith McConnell (Diane), Kristína Stará - Melanie Paxson (Mary), Milada Vaňkátová, Michal Gulyáš, Jakub Hejdánek, David Štěpán, Lucie Volhejnová, Tobiáš Haertl, Michaela Klenková, Karolína Křišťálová, Linda Křišťálová, Vojtěch Jiří Podrazil, Martina Šťastná, Sebastian Vopěnka, David Voráček, Jiří Ptáčník (titulky)

Překlad a dialogy: Alena Fišerová
Dramaturgie: Ladislav Kadlec
Mistr zvuku: Leoš Martinek
Asistentka režie: Hana Somolová
Vedoucí produkce: Markéta Vyšínová
Vedoucí dramaturg: Alena Poledňáková
Vedoucí realizace: Pavel Fuchs
Režie: Aleš Sobotka
Vyrobila: Česká televize 2016
Naposledy upravil(a) Slipio dne 18 úno 2012 22:07, celkem upraveno 21 x.
Uživatelský avatar
mrzeero
Příspěvky: 239
Registrován: 07 led 2010 18:45

Re: Město žen / Cougar Town

Příspěvek od mrzeero »

co se týká dabingu, tak velká spokojenost a jsem rád, že se seriálu ujala právě ČT, která je zárukou dobrého dabingu. Nejvíce potěšilo dodržení Vojáčkové a Stránského. Hana Ševčiková mě velmi mile překvapila, protože nejdřív jsem si ji tam neuměl moc dobře představit, ale byla skvělá. Jediní, kdo mě celkem zklamali byli- Černá(ta asi nejvíc) a Vondra...
Naposledy upravil(a) mrzeero dne 29 led 2011 09:46, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Fifa.21
Příspěvky: 1299
Registrován: 12 dub 2009 11:19
Poznámka: Filip.Danilov@email.cz

Re: Město žen / Cougar Town

Příspěvek od Fifa.21 »

Když to má pod palcem režisér Přátel, tak je velká pravděpodobnost Stanislavy Jachnické jako Lisa Kudrow a Miriam Chytilové jako Jennifer Aniston, a celkově dabing very very nice :-:
Uživatelský avatar
Slipio
Příspěvky: 881
Registrován: 18 srp 2008 10:01

Re: Město žen / Cougar Town

Příspěvek od Slipio »

A Radanu Hermanovou jsem poznal správně?
Gusta
Příspěvky: 148
Registrován: 13 lis 2008 09:38

Re: Město žen / Cougar Town

Příspěvek od Gusta »

Fifa.21 píše:Když to má režisér Přátel tak je velká pravděpodobnost Stanislavy Jachnické jako Lisa Kudrow a Miriam Chytilové jako Jennifer Aniston a celkově dabing very very nice :-:
Jo, to tak bude :-)
Jinak paní Herynková má ve jméně tvrdý y. Kromě Aleny Fišerové upravoval dialogy ještě někdo jinej (zjistim) a mám pocit že překlad dělal taky někdo jinej.
Uživatelský avatar
Kubaz
Příspěvky: 405
Registrován: 07 dub 2008 18:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Město žen / Cougar Town

Příspěvek od Kubaz »

Tak dabing předčil mé očekáváni. Obsazení je skvélé. Výborně sedí Ševčíková. Jediné pochyby mám o Daně Černé, ale je to spíše tím, že potřebuje trochu času se s postavou sžít a nasadit ten správný Ellie-tón :D Chvílemi jsem totiž tu správnou polohu zaslechl. Věřím, že se do toho dostane a bude to super. Telskám :-:
Dabing X Originál?...většinou jde jen o to, co vidíte dřív...
Uživatelský avatar
draky
Příspěvky: 313
Registrován: 30 bře 2008 21:26

Re: Město žen / Cougar Town

Příspěvek od draky »

Taky se mi dabing líbil, znělo to česky a většina postav je sice standardně, ale přesně obsazená. Líbil se mi i Vondra, jen podobně jako ostatním mi chybí větší kousavost u Černé. Ale jinak mě Česká televize mile překvapila, mám pocit, že po delší době zase tamnější časovou velkorysost někdo skutečně využil.
mrx.friend
Příspěvky: 196
Registrován: 03 čer 2010 16:49

Re: Město žen / Cougar Town

Příspěvek od mrx.friend »

Po skončení prvního dílu třetí série musim tenhle dabing fakt pochválit. Skvělý překlad, skvěle padnoucí obsazení a herecké výkony, všechno tam zkrátka sedne jedna radost :)
Uživatelský avatar
Fifa.21
Příspěvky: 1299
Registrován: 12 dub 2009 11:19
Poznámka: Filip.Danilov@email.cz

Re: Město žen / Cougar Town

Příspěvek od Fifa.21 »

Naprosto souhlasím, ikdyž to je nejspíš seriál mířený na ženy, líbí se mi a s dabingem je to lahoda :) Vše naprosto přirozené, překlad, obsazení i jeho výkony, zapříčeněné také určitě skvělou režií, to se poslouchá jedna báseň :-: :-: :-:

Do úvodu doplněno info o 3. sérii
mrx.friend
Příspěvky: 196
Registrován: 03 čer 2010 16:49

Re: Město žen / Cougar Town

Příspěvek od mrx.friend »

Taky by mě zajímalo, jestli s tímhle seriálem ČT hodlá pokračovat :P
Odpovědět

Zpět na „Seriály“