Objekt mé lásky / The Object of My Affection

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7643
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Objekt mé lásky / The Object of My Affection

Příspěvek od Sen »

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDB

1.DABING: VHS
V českém znění: Lucie Benešová - Jennifer Aniston (Nina Borowski), Jan Šťastný - Paul Rudd (George Hanson), Pavel Trávníček - Alan Alda (Sidney Miller), Bedřich Šetena - Nigel Hawthorne (Rodney Fraser), Jaromír Meduna - Bruce Altman (dr. Goldstein), Daniela Bartáková - Allison Janney (Constance Miller), David Prachař - John Pankow (Vince McBride), Jitka Ježková - Kali Rocha (Melissa Marx), Nikola Votočková - Sarah Knowlton (Caroline Colucci), Jaroslava Obermaierová - Marilyn Dobrin (paní Sarniová), Martin Sobotka - Amo Gulinello (Paul James), Gabriel Macht (Steve Casillo), Gustav Bubník - Steve Zahn (Frank Hanson), Martin Kolár - Tim Daly (Robert Joley), Jana Drbohlavová - Joan Copeland (paní Reynoldsová), Bette Henritze (paní Skinnerová), Karel Richter, Vlasta Peterková, Radovan Vaculík, Eva Jílková, Andrea Bubníková, Jiří Čtvrtek, Jan Beran, Kateřina Holá.

Překlad: Blanka Vojířová
Zvuk: Tomáš Bělohradský
Dialogy a režie: Soňa Bubníková
Vyrobila: Tvůrčí skupina Josefa Petráska ve studiu Budíkov 1999

2.DABING: Prima
V českém znění: Miriam Chytilová - Jennifer Aniston (Nina Borowski), Martin Sobotka - Paul Rudd (George Hanson), Pavel Trávníček - Alan Alda (Sidney Miller), Bohuslav Kalva - Nigel Hawthorne (Rodney Fraser), Zuzana Slavíková - Allison Janney (Constance Miller), Marek Libert - John Pankow (Vince McBride), Libor Bouček - Amo Gulinello (Paul James), Josef Pejchal - Gabriel Macht (Steve Casillo), Marek Holý - Steve Zahn (Frank Hanson), Filip Jančík - Tim Daly (Robert Joley), Jarmila Švehlová - Joan Copeland (paní Reynoldsová), Radek Hoppe, Karolína Křišťálová, Linda Křišťálová, Ivo Hrbáč, Vanda Chaloupková, Radka Stupková, Ladislav Cigánek, Kateřina Lojdová, Sabina Rojková, Martina Šťastná, Zuzana Žáková, Klára Petrová, Matěj Havelka, Matěj Macháček, Petr Pospíchal, Zbyšek Horák - Bruce Altman (dr. Goldstein + titulky) a další.

Překlad: Renata Mlíkovská
Zvuk: Petr Posolda
Produkce: Pavla Draxlerová
Vedoucí výroby: Veronika Kunc
Vedoucí dramaturg: Daniel Košťál
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Dialogy a režie: Petr Pospíchal
Vyrobilo: Studio Barrandov dabing pro FTV Prima spol. s r.o. 2018
BobSilas
Příspěvky: 908
Registrován: 28 led 2009 15:39
Bydliště: Absurdistán

Re: Objekt mé touhy / The Object of My Affection

Příspěvek od BobSilas »

:?: Zajímalo by mě, kde se vzal název: Objekt mé touhy, v dabingu (na VHS i TV Prima) je řečeno: Objekt mé lásky, takže dle mého názoru právě tento název by měl být uveden jako primární.

:arrow: Zprávně je uvedeno takto:
Připravila: Tvůrčí skupina Josefa Petráska
Vyrobilo: Studio Budíkov 1999
Názory jsou jak díra v zadku, každej má svoji. (Drsný Harry)
Důvěra je jako panenství, jakmile ho ztratíš, je pryč, navždy.

S tohoto fóra se stává velká konkurence tohoto fóra !
poslední dobou se tu řeší stejné věci :>
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7643
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Objekt mé lásky / The Object of My Affection

Příspěvek od Sen »

Na ČSFD stránce filmu název Objekt mé touhy uveden na plakátu. Patrně další případ nesouladu mezi různými názvy při výrobě české verze.
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5676
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Objekt mé lásky / The Object of My Affection

Příspěvek od ReDabér »

Na Primě teď jiný dabing: Miriam Chytilová - Jennifer Aniston (Nina Borowská), Martin Sobotka - Paul Rudd (George Hanson), Bohuslav Kalva - Nigel Hawthorne (Rodney Fraser), Ladislav Cigánek - Daniel Cosgrove (Trotter Bull), Filip Švarc.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Objekt mé lásky / The Object of My Affection

Příspěvek od bloom »

V českém znění: Miriam Chytilová - Jennifer Aniston (Nina Borowská), Martin Sobotka - Paul Rudd (George Hanson), Marek Libert - John Pankow (Vince McBride), Pavel Trávníček - Alan Alda (Sidney Miller), Bohuslav Kalva - Nigel Hawthorne (Rodney Fraser), Zbyšek Horák - Bruce Altman (Dr. Goldstein, titulky), Zuzana Slavíková - Allison Janney (Constance Millerová), Libor Bouček - Amo Gulinello (Paul James), Josef Pejchal - Gabriel Macht (Steve Casillo), Marek Holý - Steve Zahn (Frank Hanson), Filip Jančík - Tim Daly (Robert Joley), Jarmila Švehlová - Joan Copeland (Paní Reynoldsová), Radek Hoppe, Karolína Křišťálová, Linda Křišťálová, Ivo Hrbáč, Vanda Chaloupková, Radka Stupková, Ladislav Cigánek, Kateřina Lojdová, Sabina Rojková, Martina Šťastná, Zuzana Žáková, Klára Petrová, Matěj Havelka, Matěj Macháček, Petr Pospíchal a další

Překlad: Renata Mlíkovská
Zvuk: Petr Posolda
Produkce: Pavla Draxlerová
Vedoucí výroby: Veronika Kunc
Vedoucí dramaturg: Daniel Košťál
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Dialogy a režie: Petr Pospíchal
Vyrobilo: Studio Barrandov dabing pro FTV Prima spol. s r.o. 2018

Chválím snahu Primy o obsazení spjatých dabérů, ale podle mě je velká škoda, že takový dabing nevznikl už o roky dříve. Za prvé by v té době bylo vhodnější použít na své herce i další seriálové dabéry Jaromíra Medunu a Františka Němce a za druhé Martin Sobotka už byl na tuto roli trochu starý. Takhle pro mě o něco málo lepší zůstává VHS dabing.
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Objekt mé lásky / The Object of My Affection

Příspěvek od DAN K. »

Nechci tě nějak vůbec napadat, ale žiju v domnění, když to trochu nadnesu, že zrovna Sobotka a Chytilová mají dvacet let stejný hlas, který nezestárl ani o den. Jestli se pletu, tak budu rád, když mě z toho někdo vyvede. Na druhou stranu je určitě spousta jiných herců, kterým výrazně zestárne hlas i během pěti let (třeba pan štěpnička, paní adamovská), ale zrovna tihle dva mi přijdou stále stejní.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6976
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Objekt mé lásky / The Object of My Affection

Příspěvek od Michaela2 »

Zde bych souhlasila tak napůl. Martin Sobotka zní stále mladě, tak nějak floutkovsky a starší muži mu stále podle mě nesednou, ale že nezestárl hlas Miriam Chytilové? Nu dobře, na film jsem se dívala asi 10 minut a to jen kvůli dabingu, páč jsem chtěla vědět, jak blbě bude Miriam znít. Nicméně zněla úplně v pohodě, zřejmě byla upozorněna, že jde o starší film a že je potřeba, aby zněla jemně a mladě, pokud dabuje přirozeně, tak chraptí jak klasická padesátiletá ženská. Viz Živí mrtví: Počátek konce, dabovala tam mladou herečku ze Ztracených a pro mě to bylo neposlouchatelné :)
richardda
Příspěvky: 1107
Registrován: 07 zář 2016 13:18

Re: Objekt mé lásky / The Object of My Affection

Příspěvek od richardda »

Michaela2 píše:...hlas Miriam Chytilové? ...pokud dabuje přirozeně, tak chraptí jak klasická padesátiletá ženská. Viz Živí mrtví: Počátek konce, dabovala tam mladou herečku ze Ztracených a pro mě to bylo neposlouchatelné :)
S timto radikalnim tvrzenim si dovolim zasadne nesouhlasit. Serial ZIVI MRTVI: POCATEK KONCE pravidelne sleduju a zadne chrapteni 50-ti lete zenske jsem nezaznamenal. Tim nerikam, ze dabingova spojeni na kanalu AMC jsou v poradku. Kdepak. Ale tohle konkretne je naprosto v pohode a Chytilovou bych tam spocatku vubec nepoznal. A nemyslim to ve zlem. ;)
NOVA, jedině ona.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6976
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Objekt mé lásky / The Object of My Affection

Příspěvek od Michaela2 »

Podle mě tam sípe jak ozajstná starka :) Ale beru, že každý to slyšíme jinak ;)
Odpovědět

Zpět na „Filmy“