Krycí jméno Donnie Brasco / Donnie Brasco

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7640
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Krycí jméno Donnie Brasco / Donnie Brasco

Příspěvek od Sen »

anderson píše:
Sen píše:Dabing VHS jsem slyšel a jeho kvality nezpochybňuji. A ty informace o obsazení, překladu a dialozích DVD dabingu ti prozradil (letmý) pohled na obsazení VHS dabingu? Takové schopnosti ti mohu jen závidět.
To samozrejme mozes.
Děkuji za povolení :). Mám jeho udělení chápat jako přiznání se k oněm zvláštním schopnostem?
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2464
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Krycí jméno Donnie Brasco / Donnie Brasco

Příspěvek od Ištván87 »

anderson píše:
Sen píše: Ale kedze je tu dost ludi, ktori uprednostnia Rasilova a Medunu, tak je moj nazor vlastne zbytocny a tvoja otazka tym padom takisto.
Co má Jaromír Meduna společnýho s Michaelem Madsonem??? Já měl za to, že jeho dvorní dabér je Libor Hruška...
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4091
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Krycí jméno Donnie Brasco / Donnie Brasco

Příspěvek od Budy »

Ještě více spjatější je Marcel Vašinka. ;) :D
18.05.2008 – 07.05.2015
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7640
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Krycí jméno Donnie Brasco / Donnie Brasco

Příspěvek od Sen »

Ištván87 píše:
anderson píše:
Sen píše: Ale kedze je tu dost ludi, ktori uprednostnia Rasilova a Medunu, tak je moj nazor vlastne zbytocny a tvoja otazka tym padom takisto.
Co má Jaromír Meduna společnýho s Michaelem Madsonem??? Já měl za to, že jeho dvorní dabér je Libor Hruška...
Pro mě tedy jednoznačně Marcel Vašinka.
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2953
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Krycí jméno Donnie Brasco / Donnie Brasco

Příspěvek od Pomajz »

1 dabing jsem slyšel,2 dabing ne,ale abych ho odsuzoval jen když vidím jména hercu? :-?
RETROFILM
Uživatelský avatar
anderson
Příspěvky: 1695
Registrován: 16 črc 2009 20:05
Poznámka: UŽIVATEL BYL ZABANOVÁN

Re: Krycí jméno Donnie Brasco / Donnie Brasco

Příspěvek od anderson »

Meduna dabuje Madsena v POMSTA SRO. Nikdy som netvrdil, ze zle, ale ak raz existuje dabing so spätym hercom v ktorom dokonca aj Depp a Pacino maju svojich dvornych (teda podla mna samozrejme) tak by som uvital logicke vysvetlenie redabingu s nahradnikmi, navyse ked povodny dabing veselo bezi oficialne dalej. Ale je mi jasne, ze hladat v tom logiku je asi take iste ako vysvetlit moje "paranormalne" schopnosti. :mrgreen:
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6807
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Krycí jméno Donnie Brasco / Donnie Brasco

Příspěvek od bloom »

Viděl jsem pouze VHS dabing a líbil se mi, ale letmý pohled na obsazení DVD dabingu mi dodal chuť se na tento dabing podívat (a to u sebe žádné zvláštní schopnosti necítím) . ;)
Jaromír Meduna mi na Madsena vůbec nevadí, seriál Pomsta s.r.n. byla první role, kde jsem tohoto herce viděl, takže pro mě je pan Meduna trochu nostalgicky spjatý. :)
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7640
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Krycí jméno Donnie Brasco / Donnie Brasco

Příspěvek od Sen »

bloom píše:Viděl jsem pouze VHS dabing a líbil se mi, ale letmý pohled na obsazení DVD dabingu mi dodal chuť se na tento dabing podívat (a to u sebe žádné zvláštní schopnosti necítím) . ;)
Není divu, ani je nepotřebuješ, když se díváš na obsazení správného dabingu :). Problém je v tom, že anderson ve svém příspěvku, kterým tuto "paranormální" diskusi rozpoutal, psal o pohledu na obsazení VHS dabingu. Jestliže mu tento pohled umožnil hodnotit kvality jiného dabingu (ačkoliv pro stejný film), jinak než nějakými zvláštními schopnostmi to vysvětlit nelze ;).

anderson píše:Asi len Boh tusi preco to ti "experti" predabovali, ked uz len letmy pohlad na obsadenie VHS dabingu dava tusit, ze redabing je hnus.
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4369
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Krycí jméno Donnie Brasco / Donnie Brasco

Příspěvek od palg »

2. dabing:
Libor Hruška - Rocco Sisto (Richard 'Richie' Gazzo)
Miloš Hlavica- Val Avery (Trafficante)

anderson píše: Druhy dabing je vyrobeny pre DVD od Bontonu. Asi len Boh tusi preco to ti "experti" predabovali, ked uz len letmy pohlad na obsadenie VHS dabingu dava tusit, ze redabing je hnus.
DVD dabing je dobrej...Mě osobně zase nesedí Filip Čáp na Johnnyho Deppa. Ani ve Veřejných nepřátelích.
semir
Příspěvky: 313
Registrován: 02 črc 2009 18:38
Bydliště: Hradec Králové

Re: Krycí jméno Donnie Brasco / Donnie Brasco

Příspěvek od semir »

Na Nova Cinema dabing VHS :-:
Odpovědět

Zpět na „Filmy“