Hitchcock / Hitchcock

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3349
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Hitchcock / Hitchcock

Příspěvek od jackb »

Takže koukám, že až na Vladimíra Brabce použil Petr Pospíchal všechny hlasy, který se objevují v jeho dabingách, takže to vypadá, že to všechno točil najednou. Je opravdu vidět, že originalita nebo pojem dvorní dabér panu režisérovi nic neřiká (i jeho kinodabingy vypadaj jak průměrný dvd dabingy, protože tam jsou zase stejný hlasy). Moc se modlim, aby nedostal do rukou Wolverina, protože zase poslouchat tohle totožný obsazení v jinym filmu mě fakt naštve (to neni nic proti dabérům, jenom mě už odpuzuje současná práce pana režiséra).

Ale alespoň je to pořád průměr - jeho dabingy k seriálům pro Novu jsou potom už totiž těžce podprůměrný záležitosti (s vyjímkou Dallasu)
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Hitchcock / Hitchcock

Příspěvek od Ištván87 »

No, moc si nemumím představit, který z dabérů Anthonyho Hopkinse by ho mohl dabovat v této roli. Pan Brabec to zvládne.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4087
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Hitchcock / Hitchcock

Příspěvek od Budy »

Já si představoval Aloise Švehlíka.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6777
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Hitchcock / Hitchcock

Příspěvek od bloom »

Pan Brabec je IMHO jedním z nejlepších dabérů v ČR, vždy ho velmi rád v dabingu slyším a věřím, že i v tomto případě bude jeho herecký výkon na jedničku, ale na roli Hitchcocka se podle mě moc nehodí. Do tohoto filmu jsem si také přál obsazení především Aloise Švehlíka, který ale bohužel v poslední době dabuje jen pro TV a pro DVD skoro vůbec (ačkoliv tomu v minulosti tak vůbec nebylo). Nicméně dabing jsem zatím neviděl.
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Hitchcock / Hitchcock

Příspěvek od Ištván87 »

Já si právě charismatický a chlapský hlas pana Švehlíka u Alfreda Hitchcocka moc představit neumím.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4695
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hitchcock / Hitchcock

Příspěvek od Newmy »

Ten název studia zdá se být poněkud podivný :-? Nevypadlo ti tam slovo dabing?
http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
Odpovědět

Zpět na „Filmy“