Spy Kids: Špióni v akci / Spy Kids

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5045
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Spy Kids: Špióni v akci / Spy Kids

Příspěvek od Joe Black »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

Související filmy: Spy Kids 2: Ostrov ztracených snů, Spy Kids 3: Game Over, Spy Kids 4D: Stroj času

1. DABING (KINO, ČT, DVD)
V českém znění: Anna Suchánková - Alexa Vega (Carmen Cortezová), Jan Cina - Daryl Sabara (Juni Cortez), Aleš Procházka - Antonio Banderas (Gregorio Cortez), Regina Řandová - Carla Gugino (Ingrid Cortezová), Daniel Tůma - Alan Cumming (Fegan Floop), Petra Hanžlíková - Teri Hatcher (slečna Gradenková), Miroslav Saic - Danny Trejo (Macheta), Miloslav Študent - Cheech Marin (Felix Gumm), Jiří Hromada - Robert Patrick (pan Šišla), Jiří Knot - Tony Shalhoub (Alexander Poskok), Jiří Valšuba, Vladimír Fišer, Alice Dvořáková, Daniela Dvořáková, Dominik Burian a další

Překlad: Jan Urbánek
Zvuk: Marek Musil
Mix Dolby: Pavel Dvořák
Produkce: Marek Hrazdil
Dialogy a režie: Ladislav K. J. Novák
Pro SPI International vyrobilo studio Virtual

2. DABING (Nova, Prima)
V českém znění: Terezie Taberyová - Alexa Vega (Carmen Cortezová), Jan Battěk - Daryl Sabara (Juni Cortez), Jan Šťastný - Antonio Banderas (Gregorio Cortez), Jitka Ježková - Carla Gugino (Ingrid Cortezová), Jan Maxián - Alan Cumming (Fegan Floop), Dana Černá - Teri Hatcher (slečna Gradenková), Vladislav Beneš - Tony Shalhoub (Alexander Milánek), Dalimil Klapka - Cheeh Marin (Felix Gumm), Lukáš Hlavica - Robert Patrick (pan Šišla), Pavel Šrom - Danny Trejo (Macheta), Libor Hruška - George Clooney (Devlin + titulky), Radovan Vaculík - Jeffey J. Dashnaw (Bratův táta) + Mike Judge (Donnagon), Oldřich Hajlich - Andy W. Bossley (Brat), Lucie Kožinová, Zuzana Šulcová, Jan Rimbala, Kristýna Valová a další

Překlad: Vít Kabelka
Zvuk: Michal Kraus
Produkce: Pavla Draxlerová, Martin Kot
Dialogy a režie: Libor Hruška
Ve Studiu Barrandov v roce 2007 vyrobila Cet 21, spol. s r.o.

3. DABING (Disney Channel)
V českém znění: Terezie Taberyová - Alexa Vega (Carmen Cortezová), Jiří Köhler - Daryl Sabara (Juni Cortez), Daniel Tůma - Alan Cumming (Fegan Floop), Jiří Knot - Tony Shalhoub (Alexander Poskok), Jitka Moučková - Teri Hatcher (slečna Gradenková), Jan Šťastný - Antonio Banderas (Gregorio Cortez), Jitka Ježková - Carla Gugino (Ingrid Cortezová), Jiří Hromada - Danny Trejo (Macheta), Filip Jančík - Robert Patrick (pan Lisp), Jan Vlasák - Cheech Marin, George Clooney (Felix Gumm, Devlin), Aneta Talpová, Martin Sobotka, Petra Hobzová, Michal Holán (titulky) a další

Překlad: Kateřina Sidonová
Zvuk: Michael Drobný
Produkce: Daniel Walter
Dialogy a Režie: Gustav Bubník
Vyrobila: DW agentura v roce 2011

4. DABING (Universal Channel)
V českém znění: Jan Šťastný - Antonio Banderas (Gregorio Cortez), Jitka Ježková - Carla Gugino (Ingrid Cortezová), Gustav Bubník - Robert Patrick (pan Šišla), Lumír Olšovský - Alan Cumming (Fegan Floop), Jitka Moučková - Teri Hatcher (slečna Gradenková), Jiří Hromada - Danny Trejo (Macheta), Miroslav Saic - Cheech Marin (Felix Gumm), Pavel Šrom - Tony Shalhoub (Alexander Poskok), Jan Vondráček - George Clooney (Devlin), Filip Švarc (titulky) a další

Vyrobila: Společnost SDI Media v roce 2012
Naposledy upravil(a) Joe Black dne 23 bře 2021 20:00, celkem upraveno 3 x.
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Spy Kids: Špióni v akci / Spy Kids

Příspěvek od DAN K. »

Ach jo, to uz se predelavaj i kino dabingy:( (což vám tam teda chybi v zahlavi, ten dabing byl nejprve do kina)
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3265
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Spy Kids: Špióni v akci / Spy Kids

Příspěvek od oberon »

Nechápu, k čemu museli vyrobit 3. dabing. Já odjakživa mam nejradši u všech dílů DVD dabingy, u spousty jiných mám radši Taberyovou, ale tady se mi vůbec nehodí, Suchánková je skvělá a na hlas Jana Ciny jsem tak zvyklý, že už by to ani jinak nešlo...
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5045
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Spy Kids: Špióni v akci / Spy Kids

Příspěvek od Joe Black »

oberon píše:Nechápu, k čemu museli vyrobit 3. dabing. Já odjakživa mam nejradši u všech dílů DVD dabingy, u spousty jiných mám radši Taberyovou, ale tady se mi vůbec nehodí, Suchánková je skvělá a na hlas Jana Ciny jsem tak zvyklý, že už by to ani jinak nešlo...
I já mám radši DVD dabingy. Možná i kvůli Aleši Procházkovi a Regině Řandové. A taky Daniel Tůma je tam skvělej, narozdíl od Honzy Maxiána. (OT: Viděl jsem Honzu Maxiána v divadle Kalich v představení Tajemství od Daniela Landy a celou dobu jsem si říkal, že mi přijde, jako by cokoliv co hraje, bylo komický i když to tak bejt nemá. :-D)
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Spy Kids: Špióni v akci / Spy Kids

Příspěvek od Ištván87 »

První dabing je kinodabing, ne DVD dabing... To že byl na DVD neznamená že je to DVD dabing... Nedegradujte ho :D
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3265
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Spy Kids: Špióni v akci / Spy Kids

Příspěvek od oberon »

Tak promiň, já ho znám jen z DVD a TV...
Uživatelský avatar
puffy
Příspěvky: 1127
Registrován: 18 lis 2009 17:46

Re: Spy Kids: Špióni v akci / Spy Kids

Příspěvek od puffy »

4. DABING (Universal Channel)
Jan Šťastný - Antonio Banderas (Gregorio Cortez)
Jitka Ježková - Carla Gugino (Ingrid Cortezová)
Gustav Bubník - Robert Patrick (pan Šišla)
Lumír Olšovský - Alan Cumming (Fegan Floop)
Jitka Moučková - Teri Hatcher (slečna Gradenková)
Jiří Hromada - Danny Trejo (Macheta)
Miroslav Saic - Cheech Marin (Felix Gumm)
Pavel Šrom - Tony Shalhoub (Alexander Poskok)
Jan Vondráček - George Clooney (Devlin)
Filip Švarc - titulky

V záverečných titulkách povedal Filip Švarc iba toto:
Vyrobila: společnost SDI Media v roce 2012

Takže dabérov som určil z odposluchu.
Mladučkí neznámi detskí dabéri boli nad moje sily. ;) :)
18.11.2009 - 28.12.2016
kubik-dulik
Příspěvky: 1977
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Spy Kids: Špióni v akci / Spy Kids

Příspěvek od kubik-dulik »

Asi bych stanovil pravidlo - 3 dabingy a dost (možná i dva je hodně)!!! Tohle je už fakt vostřesný, co ten Universal předvádí (společně s MGM). Důvod asi hádám finance... ale fakt nechápu, že si nemůžou ze třech existujících dabingů vybrat jeden.

:evil: :evil: :evil:
BlueShadow24Cz
Příspěvky: 441
Registrován: 17 čer 2018 14:45

Re: Spy Kids: Špióni v akci / Spy Kids

Příspěvek od BlueShadow24Cz »

SkyShowtime mám kinodabing. :D
Odpovědět

Zpět na „Filmy“