Bez hranic / Crossing Lines

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Tomáš Slach
Příspěvky: 715
Registrován: 19 črc 2016 12:04
Bydliště: Praha

Bez hranic / Crossing Lines

Příspěvek od Tomáš Slach »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb | SZ

DABING: AXN, Nova
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Obrázek
1. SÉRIE
V českém znění: Pavel Šrom - William Fichtner (Carl Hickman), Pavel Soukup - Marc Lavoine (Louis Daniel), Braňo Holiček - Tom Wlaschiha (Sebastian Berger), Michal Jagelka - Richard Flood (Tommy McConnel), Kateřina Lojdová - Gabriella Pession (Eva Vittoria), Jitka Ježková - Moon Dailly (Ann-Marie Sanová), Petr Pospíchal - Donald Sutherland (Michel Dorn), Martin Velda (titulky)

Epizodní role: Klára Issová - Klára Issová (Shari), Marek Vašut - Marek Vašut (strážník), Jiří Dvořák - Karel Roden (Lev Marianski), Jan Szymik - Marc Barbé (Komisař Leveaux) + John Lynch (Frankie) + Andy Gathergood (pan Prase) + Peter Vollebregt (komisař Robert Helstrom), René Slováčková - Genevieve O'Reilly (inspektorka Sienna Prideová) + Cate Fowler (madam Prideová) + Bettina Zimmermann (Sandra Liebigová) + Erin Richards (Nicole), Pavel Nečas - Pavel Nečas (hrubý chlap v Amsterdamu), Claudia Vašeková - Claudia Vašeková (manželka hrubého chlapa v Amsterdamu), Ludvík Král - Eddie Jemison (Gerald Wilhoit) + Richard Lintern (obchodník), Ivo Novák - Ivo Novák (doktor v Amsterdamu), Petra Lustigová - Petra Lustigová (zdravotní sestra), Zdeněk Maryška - Zdeněk Maryška (detektiv Vomáčka v Česku), Petra Špalková - Petra Špalková (sociální pracovnice v Německu), Ilona Svobodová - Estelle Lefébure (Caroline Pelletierová), Jiří Plachý - Denis Braccini (Jacques), Petr Gelnar - Marek Oravec (Yan), Bohdan Tůma - Marco Bonini (Lorenzo Vincente) + Chris Vance (pan Vlk), Johana Munzarová - Johana Munzarová (Shirley Doris Potempa), Kateřina Velebová - MyAnna Buring (Anika) + Ida Bonnast (těhotná žena), Marek Holý - Dorian Lough (pan Zajíc), Zdeněk Podhůrský - Jim High (pan Medvěd), Josef Pejchal - Christian Oliver (Sven Liebig), Anna Brousková - Nadine Warmuth (Katya), Jitka Ježková - Moon Dailly (Anne-Marie San), Martin Velda - Mario Opinato (poručík Dimante) a další

Překlad: Martin Petřík (1x01-1x04, 1x07-1x10), Eva Kalábová (1x05-1x06)
Dialogy: Veronika Veselá (1x01), Tereza Veldová (1x02), Eliška Skarkeová (1x03, 1x06, 1x08), Martin Velda (1x04), Anetta Hortvíková (1x05, 1x10), Karolína Veldová (1x07, 1x09)
Zvuk: Jaroslav Novák (1x01-1x04, 1x07-1x10), Michal Beringer (1x05-1x06)
Produkce: Petr Skarke
Režie českého znění: Martin Velda
Vyrobila: Společnost SDI Media v roce 2013

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Obrázek
2. SÉRIE
V českém znění: Pavel Šrom - William Fichtner (Carl Hickman), Pavel Soukup - Marc Lavoine (Louis Daniel), Braňo Holiček - Tom Wlaschiha (Sebastian Berger), Petr Gelnar - Richard Flood (Tommy McConnel), Radka Přibyslavská - Gabriella Pession (Eva Vittoria), Petr Pospíchal - Donald Sutherland (Michel Dorn), Irena Hrubá - Elsa Mollien (Rebecca Daniel), Martin Velda (titulky)

Epizodní role: Kateřina Peřinová - Lara Rossi (Arabela Seeger), Jiří Dvořák - Karel Roden (Lev Marianski) + Richard Brake (Winston Smith), Ladislav Cigánek - Predrag Bjelac (Anatoly Bardov) + Fedja Stukan (Ivan) + Ned Dennehy (Rollie) + Velislev Pavlov (Detektiv Ripchen), Marek Libert - Ray Stevenson (Miles Lennon) + Stewart Moore (Šéfinspektor Lenon) + Richard Zeman (Stash) + Marc Barbé (Komisař Leveaux), Bohuslav Kalva - Marcel Iures (Alexander Dimitrov), Oldřich Hajlich - Ulric von der Esch (Anholts), Petr Burian - Kevin Clarke (Koroner) + Christian Serritiello (Operační důstojník) + Edouard Montoute (Jaques Lemiere), Zdeněk Podhůrský - Kim Coates (Phillip Genovese), Klára Issová - Klára Issová (Shari), Regina Řandová - Carrie-Anne Moss (Amanda Andrews) + Florentine Lahme (Kathrin Eicholz), Martin Velda - Ivan G'Vera (Regionální velitel Leveaux) + Rossif Sutherland (Detektiv Moreau), Anna Stropnická - Anna Stropnická (Famke), Ludvík Král - Thomas Scharff (Morand) a další

Překlad: Martin Petřík
Dialogy: Jana Zenáhlíková (2x01,03), Anetta Hortvíková (2x02)
Zvuk: Michal Beringer
Produkce: Petr Skarke
Režie českého znění: Martin Velda
Vyrobila: Společnost SDI Media v roce 2014
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Obrázek
3. SÉRIE
V českém znění: Petr Pospíchal - Donald Sutherland (Michel Dorn), Braňo Holiček - Tom Wlaschiha (Sebastian Berger), Jakub Saic - Goran Visnjic (Marco Constante), René Slováčková - Elizabeth Mitchell (Carine Strand), Kateřina Peřinová - Lara Rossi (Arabela Seeger), Martin Velda (titulky)

Epizodní role: Ivo Hrbáč - Stuart Martin (Luke Wilkinson), Anna Remková - Naomi Battrick (Ellie Delfont-Bogardová), Ondřej Kavan - Ondřej Kavan (Vedoucí prodejny), Ivan Vyskočil - Ivan Vyskočil (Christoph), Markéta Tanner - Markéta Tanner (Margaret Boozová), Ludvík Král - Kryštof Hádek (David Brosnek), Zdeněk Podhůrský, Bohdan Tůma, Libor Terš, Martin Velda - Rostislav Novák ml. (Tobar Ziga), Lucie Štěpánková - Nell Hudson (Aurelia Roche) a další

Překlad: Filip Zrak
Dialogy: Dagmar Novotná
Zvuk: Michal Beringer
Produkce: Petr Skarke
Režie českého znění: Martin Velda
Vyrobila: Společnost SDI Media v roce 2015
Naposledy upravil(a) Tomáš Slach dne 16 bře 2020 09:24, celkem upraveno 33 x.
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9281
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Bez hranic / Crossing Lines

Příspěvek od filip »

Nejspíše je pravda, že veškerá práce DW Agentury, kde působilo i BTI Studio přechází do SDI. Důkaz je jak tento seriál, tak i čtvrtá serie Profil zločinu, a přibudou jistě další. Znamená to, že SDI začíná pohlcovat okolní studia, což rozhodně není dobře! Tahle situace je do nebe volající. Už se jen bojím, že za pár let SDI pohltí i Studio Virtual a LS Productions, což bych nechtěl. Snad nám zbyde ČT. Hrozivá situace českého dabingu.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
takezo
Moderátor
Příspěvky: 2984
Registrován: 08 kvě 2011 13:30
Bydliště: Bílina

Re: Bez hranic / Crossing Lines

Příspěvek od takezo »

Mahone a Šrom? Tak to se radši ukřižuju. Za co pane Bože, za co?!
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací
Obrázek
Top: Jiří Schwarz,Filip Švarc,Saša Rašilov,Aleš Procházka,Filip Blažek,Vojtěch Rohlíček
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6798
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Bez hranic / Crossing Lines

Příspěvek od bloom »

filip: Úplně jsi to obrátil. DW Agentura (neboli BTI studio) přetáhla velké množství práce nejen SDI, ale právě i Virtualu, kde kvůli ztrátě zakázek pro Disney Channel údajně není dobrá situace. Naštěstí ne úplně všechno přešlo do DW, takže si AXN nechalo vyrobit dabing u SDI (jak to ostatně do nedávné doby byla praxe u všech pořadů). Kritika SDI je zcela neoprávněná.
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9281
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Bez hranic / Crossing Lines

Příspěvek od filip »

Tak tohle info jsem četl tady: http://www.disney.estranky.cz/clanky/da ... ual-2.html, tak buď to mají špatně nebo jsem to špatně pochopil já.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6798
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Bez hranic / Crossing Lines

Příspěvek od bloom »

Já mám dojem, že paní Spoustová nebo autoři článku zaměnili SDI a VSI. Většina pořadů Disney Channelu přešla do DW agentury (alias BTI, částečně alias VSI), takže by mě překvapilo, kdyby se jich najednou chopilo SDI .
Co se ale týče AXN, tam ale skutečně se vždy všechny pořady dabovaly v SDI, takže je logické, že tam skončil i tento seriál.
Uživatelský avatar
Obelix
Příspěvky: 228
Registrován: 25 srp 2012 04:57
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Bez hranic / Crossing Lines

Příspěvek od Obelix »

U 5. a 6. dílu bude Překlad: Eva Kalábová. Bohužel jsem měl v době produkce plánovanou dovolenou a práce nešla pozdržet...
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1710
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Bez hranic / Crossing Lines

Příspěvek od Jack_6428 »

Pokud jsem dobře slyšel, tak Klára Issová nadabovala samu sebe. Jsem zvědav, jestli se to povedlo i u Karla. Může někdo potvrdit?

Jinak na Šroma jsem si musel taky chvíli zvyknout a místy se mi zdálo, že to snad je Kalva, ale není to úplně hrozný. Je to oukej, jen to prostě není Beneš :mrgreen:
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
Obelix
Příspěvky: 228
Registrován: 25 srp 2012 04:57
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Bez hranic / Crossing Lines

Příspěvek od Obelix »

Zřejmě to Klárka skutečně bude, protože ve třetí epizodě hraje epizodní roli Marek Vašut a také si "dábnul" sám sebe.
BobSilas
Příspěvky: 908
Registrován: 28 led 2009 15:39
Bydliště: Absurdistán

Re: Bez hranic / Crossing Lines

Příspěvek od BobSilas »

Karel Roden je asi hodně stěží k zastižení a je patrně jediný kdo má dabéra a taky je jediný z českých herců kdo má v tomto seriálu roli (ostatní mají jen štěky), asi poprvé byl na něj nasazen Jiří Dvořák, který mi na něj sedí skvěle. Pavel Šrom sedí na Fichtnera naprosto dokonale typově i hlasově, (pro mě dabér č.1 na William Fichtner), Vladislava Beneše si zde rozhodně nedokážu představit ač je výborný dabér na tuto roli by neseděl ani náhodou. Výborný dabing (a seriál taktéž) a nemá chybu co do obsazení tak i po technické stránce. :-: :-: :-: :-: :-:
Naposledy upravil(a) BobSilas dne 04 říj 2014 11:04, celkem upraveno 1 x.
Názory jsou jak díra v zadku, každej má svoji. (Drsný Harry)
Důvěra je jako panenství, jakmile ho ztratíš, je pryč, navždy.

S tohoto fóra se stává velká konkurence tohoto fóra !
poslední dobou se tu řeší stejné věci :>
Odpovědět

Zpět na „Seriály“