V zajetí démonů / The Conjuring

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: V zajetí démonů / The Conjuring

Příspěvek od Ištván87 »

Ani u jednoho z herců neznám a záměrně nekoukám na spjaté obsazení. Ani mě nezajímá, protože spjaté ještě neznamená správné. Ale tohle mi přijde jako čirá hrůza.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
Eleanor
Příspěvky: 323
Registrován: 18 říj 2011 14:28

Re: V zajetí démonů / The Conjuring

Příspěvek od Eleanor »

Třeba si tvůrci dabingu řekli "k hrůzostrašnému filmu, hrůzostrašné obsazení"! :lol:
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: V zajetí démonů / The Conjuring

Příspěvek od oberon »

Tohle se dělalo uprostřed prázdnin, v období kdy nebyl nikdo k sehnání...
Uživatelský avatar
DJRoccoiNc
Příspěvky: 276
Registrován: 06 kvě 2014 23:58
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: V zajetí démonů / The Conjuring

Příspěvek od DJRoccoiNc »

Podľa mňa je tento dabing jeden z najlepších, aké som kedy počul. Ku podivu, Bluray s týmto dabingom bolo dostupné aj mimo územia SR a ČR, za čo som nesmierne vďačný a rád. ;)
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2615
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: V zajetí démonů / The Conjuring

Příspěvek od Pan X »

Související filmy: V zajetí démonů 2, Annabelle, V zajetí démonů 2, Annabelle 2: Zrození zla, Sestra, Annabelle 3, La Llorona: Prokletá žena, V zajetí démonů 3: Na Ďáblův příkaz.

Souhlasím s DJRoccoiNc. Dabing se mi taktéž moc líbí. A i když zde nejsou spjaté hlasy, dabing je skvěle zpracován. A všichni obsazení herci předvedli skvělé herecké výkony. :-: Stejně tak zvukový mix dabingu je opravdu dobře udělaný. Opravdu povedený dabing. Byl bych moc rád, aby všechny hororové filmy měli takovéto zpracovaní v dabingu.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“