Hvězdná brána: Příběh jednoho fenoménu

Nejen Richard Honzovič
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Hvězdná brána: Příběh jednoho fenoménu

Příspěvek od Markus »

Sci Fi Inside: Stargate SG-1 200th Episode
Obrázek
Info: IMDB | ČSFD

V českém znění: Miloslav Mejzlík (Richard Dean Anderson), Simona Postlerová (Amanda Tapping), Pavel Rímský (Christopher Judge), Marek Libert (Michael Shanks), Petra Hanžlíková-Tišnovská (Claudia Black, Shelly Ramsell), Bohuslav Kalva (Beau Bridges, Don S. Davis, Matt Roush, Dan Shea, N. John Smith), Petr Gelnar (Ben Browder, Steven Catlin, Peter DeLuise, Glen Mowatt, Brad Wright, titulky), Radovan Vaculík (Willie Garson, Gary Jones, Joseph Mallozzi), Filip Švarc (Robert C. Cooper, David Hewlett, Cliff Simon, Martin Wood)

Překlad: Iva Hronová
Zvuk: Michal Kraus
Produkce: Martin Kot a Jaromír Šindelář
Dialogy a režie: Magda Landsmannová
Vyrobila: DW Agentura s.r.o. pro Cet 21 s.r.o. 2009
Obrázek
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Hvězdná brána: Příběh jednoho fenoménu

Příspěvek od Markus »

Tak jsem se na dokument ještě jednou podíval a vypsal vám dabéry všech důležitých herců a tvůrců brány. Je to děláno z odposlechu, tak omluvte nějakou tu případnou chybičku... ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Hvězdná brána: Příběh jednoho fenoménu

Příspěvek od chovanecm »

Tak dnešní díl (Pravdivý příběh) překládala Iva Hronová, což považuji za dobrou volbu. Hádám, že asi i ten včerejší.
merlin
Příspěvky: 4
Registrován: 30 črc 2009 22:31

Re: Hvězdná brána: Příběh jednoho fenoménu

Příspěvek od merlin »

Jak to mam zkouknout?
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Hvězdná brána: Příběh jednoho fenoménu

Příspěvek od Markus »

Toto není warez fórum, ale diskuzní fórum o dabingu. Představ si Merline, lidé si někdy dokáží o něčem i povídat a ne jen stahovat... ;)
Obrázek
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Hvězdná brána: Příběh jednoho fenoménu

Příspěvek od Lukiz »

merlin píše:Jak to mam zkouknout?
Tenhle díl ještě bude mít opáčko
Hvězdná brána: Příběh jednoho fenoménu Nova Cinema sobota 1.8.2009 11:15
merlin
Příspěvky: 4
Registrován: 30 črc 2009 22:31

Re: Hvězdná brána: Příběh jednoho fenoménu

Příspěvek od merlin »

Markus neříkej to by mě nenapadlo. ale myslel jsem že je jednoduchý se zepptat.jelikož jsi to asi viděl tak je ti to šumák ale kdo pracuje a nemá možnost tak to musí nějak sehnat.ale to asi nepochopíš.neber tohle jako urážku ale DIkuzi :D :-:
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1318
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Hvězdná brána: Příběh jednoho fenoménu

Příspěvek od Brocc »

merlin píše:Markus neříkej to by mě nenapadlo. ale myslel jsem že je jednoduchý se zepptat.jelikož jsi to asi viděl tak je ti to šumák ale kdo pracuje a nemá možnost tak to musí nějak sehnat.ale to asi nepochopíš.neber tohle jako urážku ale DIkuzi :D :-:
se mi zdá, že má někdo představu, že fórum vedou zákonitě jenom študáci, co nemaj nic na práci... jednuduchý se zeptat je, ale měl bys i vědět, kde se ptát, tady to není... má člověk možnost si to nahrát a nebo se ptát na příslušných fórech...
HonzaXXII
Příspěvky: 1948
Registrován: 11 čer 2008 19:47
Bydliště: Brno

Re: Hvězdná brána: Příběh jednoho fenoménu

Příspěvek od HonzaXXII »

Tak tak. Co mě vždycky nejvíc "potěší" jsou "chytráci" kteří si musí všechno jen líně stahovat a nic si nenahrajou ani s časovačem :lol: .
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
merlin
Příspěvky: 4
Registrován: 30 črc 2009 22:31

Re: Hvězdná brána: Příběh jednoho fenoménu

Příspěvek od merlin »

No a já zas myluju lidi co maj pitomý řeči,víš ono je jednoduché něco nahrát.Jenže háček je v tom že nebudu ráno ve 3 nastavovat časovač když stávám do práce aby se mi o 12 hodin déle nahrálo to je myslim logičtější si to stáhnout ale nemá cenu se tady dohadovat z ubožákama.mějte se
Odpovědět

Zpět na „Dokumenty“