Arrow / Arrow

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Arrow / Arrow

Příspěvek od oberon »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

Související: Batwoman, Flash

1. SÉRIE
Obrázek
V českém znění: Libor Bouček - Stephen Amell (Oliver Queen / Hood), René Slováčková - Katie Cassidy (Laurel Lanceová), Petr Lněnička - Colin Donnell (Tommy Merlyn), Martin Stránský - David Ramsey (John Diggle), Klára Jandová - Willa Holland (Thea Queenová), Ilona Svobodová - Susanna Thompson (Moira Queenová), Pavel Šrom - Paul Blackthorne (Detektiv Quentin Lance), Martina Kechnerová - Emily Bett Rickards (Felicity Smoaková), Libor Hruška - John Barrowman (Malcolm Merlyn), Jan Vondráček - Colin Salmon (Walter Steele), Jakub Saic - Manu Bennett (Slade Wilson), Petr Gelnar - Byron Mann (Yao Fei), Jiří Bábek - Sebastian Dunn (Edward Fyers)

Epizodní role: Jan Szymik - Jamey Sheridan, Jeffrey Nordling, Adrian Holmes, Al Sapienza (Robert Queen, Frank Bertinelli, Frank Pike, Edward Rasmus), Tereza Chudobová - Annie Ilonzeh, Audrey Marie Anderson (Joanna De La Vega, Lyla Michaelsová), Jiří Bábek - Roger R. Cross, Ty Olsson (Lucas Hilton, Martin Somers), Luděk Čtvrtlík - Brian Markinson, Hiro Kanagawa, Eugene Lipinski, Currie Graham (Adam Hunt, Dr. Neil Lamb, Alexi Leonov, Derek Reston), Kateřina Petrová - Kelly Hu, Christie Laing (China White, Carly Diggleová), Martina Kechnerová - Emma Bell (Emily Nocentiová), Oldřich Hajlich - Michael Rowe, Seth Gabel (Floyd Lawton / Deadshot, Count Vertigo), Svatopluk Schuller - Eric Breker, Ben Browder, Chin Han (Leo Mueller, Ted Gaynor, Frank Chen), Pavlína Dytrtová - Jessica De Gouw (Helena Bertinelliová / Huntress), Kateřina Velebová - Janina Gavankar (McKenna Hallová), Lumír Olšovský - David Anders, James Callis (Cyrus Vanch, Dodger), Marika Šoposká - Celina Jade (Shado), Radek Škvor - Colton Haynes (Roy Harper), Marcela Nohýnková - Alex Kingston (Dinah Lanceová), Jiří Krejčí - Christopher Redman, J. August Richards (Joseph Falk / Savior, Pan Blank), Helena Brabcová, Michal Michálek, Petra Jindrová, Petr Gelnar (titulky) a další

Překlad: Adéla Svobodníková-Ostafinová
Zvuk: Petr Kočík, Michal Závěrka
Produkce: Martin Odehnal, Libuše Witzová
Dialogy: Marek Píša
Režie: Martin Kot
Vyrobilo: Studio Audiotech pro Cet 21 s.r.o. 2013

2. SÉRIE
Obrázek
V českém znění: Libor Bouček - Stephen Amell (Oliver Queen / Arrow), René Slováčková - Katie Cassidy (Laurel Lanceová), Pavel Vondra - David Ramsey (John Diggle), Martina Kechnerová - Emily Bett Rickards (Felicity Smoaková), Klára Jandová - Willa Holland (Thea Queenová), Radek Škvor - Colton Haynes (Roy Harper), Jakub Saic - Manu Bennett (Slade Wilson / Deathstroke), Monika Žáková - Susanna Thompson (Moira Queenová), Pavel Šrom - Paul Blackthorne (Strážník Quentin Lance), Kristina Jelínková - Caity Lotz (Sara Lanceová / Canary), Filip Čáp - Kevin Alejandro (Sebastian Blood), Marika Šoposká - Celina Jade (Shado), Ivan Jiřík - Dylan Neal (Dr. Anthony Ivo)

Epizodní role: Anna Suchánková - Summer Glau (Isabel Rochevová), Ladislav Cigánek - Colin Salmon, Adrian Holmes, David Nykl, Navid Negahban, Eugene Lipinski (Walter Steele, Frank Pike, Anatoly Knyazev, Al Ow-Al, Alexi Leonov), Petr Gelnar - Dylan Bruce, Michael Jai White, Jimmy Jean-Louis, Sean Maher (Adam Donner, Ben Turner / Bronze Tiger, Kapitán, Mark Scheffer / Shrapnel + titulky), Klára Sochorová - Kelly Hu, Audrey Marie Anderson, Chelah Horsdal, Annie Ilonzeh (China White, Lyla Michaelsová, Kate Spencerová, Joanna De La Vega), Jiří Bábek - Roger R. Cross, Richard Keats, Robert Knepper, Jeffrey Nordling (Detektiv Lucas Hilton, Dr. Lockhart, William Tockman / Clock King, Frank Bertinelli), Týna Průchová - Bex Taylor-Klaus, Cynthia Addai-Robinson (Sin, Amanda Wallerová), Ivan Jiřík - Michael Eklund (Barton Mathis / Dollmaker), Šárka Vondrová - Teryl Rothery (Jean Loringová), Svatopluk Schuller - Clé Bennett, Ben Browder, Michael Daingerfield (Xavier Reed / Starosta, Ted Gaynor, Ned Foster), Oldřich Hajlich - Jesse Hutch, Michael Rowe, Seth Gabel, Carlos Valdes (Strážník Daily, Floyd Lawton / Deadshot, Count Vertigo, Cisco Ramon), Libor Terš - John Barrowman (Malcolm Merlyn), Petr Neskusil - Grant Gustin (Barry Allen), Petr Lněnička - Colin Donnell (Tommy Merlyn), Ivo Novák - Nicholas Lea, Artine Brown, Lee Majdoub (Mark Francis, Hendrick Von Arnim, Gholem Qadir), Pavlína Dytrtová - Katrina Law, Jessica De Gouw, Danielle Panabaker, Anna Hopkins (Nyssa al Ghul, Helena Bertinelliová / Huntress, Caitlin Snowová, Samantha Claytonová), Daniela Bartáková - Alex Kingston (Dinah Lanceová) a další

Překlad: Martin Andryzek
Zvuk: Petr Kočík
Produkce: Martin Odehnal, Libuše Witzová
Dialogy: Marek Píša
Režie: Martin Kot
Vyrobilo: Studio Audiotech pro Cet 21 s.r.o. 2014

3. SÉRIE
Obrázek
V českém znění: Libor Bouček - Stephen Amell (Oliver Queen / Arrow), René Slováčková - Katie Cassidy (Laurel Lanceová / Black Canary), Pavel Vondra - David Ramsey (John Diggle), Martina Kechnerová - Emily Bett Rickards (Felicity Smoaková), Klára Jandová - Willa Holland (Thea Queenová), Jan Škvor - Colton Haynes (Roy Harper / Arsenal), Pavel Šrom - Paul Blackthorne (Kapitán Quentin Lance), Libor Terš - John Barrowman (Malcolm Merlyn), Filip Jančík - Brandon Routh (Ray Palmer / Atom), Petr Vágner - Karl Yune (Maseo Yamashiro), Adéla Kubačáková - Rila Fukushima (Tatsu Yamashiro / Katana), Matěj Vlček - Brandon Nomura (Akio Yamashiro), Tomáš Juřička - Matt Nable (Ra's al Ghul), Terezie Taberyová - Katrina Law (Nyssa al Ghul)

Epizodní role: Petr Neskusil - Grant Gustin, Matthew McLellan (Barry Allen / Flash, Myron Forest), Kristina Jelínková - Caity Lotz (Sara Lanceová / Canary), Klára Sochorová - Audrey Marie Anderson, Kelly Hu, Christina Cox (Lyla Michaelsová, China White, Starostka Celia Castleová), Týna Průchová - Cynthia Addai-Robinson, Bex Taylor-Klaus (Amanda Wallerová, Sin), Tomáš Juřička - Peter Stormare (Werner Zytle / Count Vertigo), Svatopluk Schuller - Michael Daingerfield, David Cubitt, Nick E. Tarabay, Steven Culp (Ned Foster, Mark Shaw, Digger Harkness / Kapitán Bumerang, Senátor Joseph Cray), Jiří Bábek - Richard Keats, Roger R. Cross (Dr. Lockhart, Detektiv Lucas Hilton), Petr Lněnička - Colin Donnell (Tommy Merlyn), Petr Gelnar - Matt Ward, Nathan Mitchell, Eugene Byrd, Doug Jones (Simon Lacroix / Komodo, Isaac Stanzler, Andy Diggle, Jake Simmons / Deathbolt + titulky), Jiří Krejčí - J.R. Ramirez (Ted Grant / Wildcat), Irena Hrubá - Charlotte Ross, Jill Teed, Karin Konoval (Donna Smoaková, Dr. Avery Pressnallová, Dr. Vacaová), Oldřich Hajlich - Nolan Gerard Funk, Austin Butler, Carlos Valdes, Michael Rowe (Cooper Seldon, Chase, Cisco Ramon, Floyd Lawton / Deadshot), Terezie Taberyová - Amy Gumenick, Danielle Panabaker (Carrie Cutterová / Cupid, Caitlin Snowová), Daniela Bartáková - Alex Kingston (Dinah Lanceová), Zdeněk Podhůrský - Vinnie Jones (Danny Brickwell), Matěj Macháček - Arien Boey (Malý Tommy), Matěj Vlček - Jacob Hoppenbrouwer (Malý Oliver), Anna Češková - Taylor Dianne Robinson (Malá Nyssa), Monika Žáková - Susanna Thompson (Moira Queenová), Jan Szymik - Jamey Sheridan, Marc Singer, Adrian Holmes (Robert Queen, Generál Matthew Shrieve, Frank Pike), Jakub Saic - Manu Bennett (Slade Wilson / Deathstroke), Marika Šoposká - Celina Jade (Mei), Adéla Kubačáková - Erika Walter (Susie Lawtonová) a další

Překlad: Tomáš Studený, Veronika Čápová
Zvuk: Petr Kočík
Produkce: Martin Odehnal, Libuše Witzová
Dialogy: Marek Píša
Režie: Martin Kot
Vyrobilo: Studio Audiotech pro Cet 21 s.r.o. 2015

4. SÉRIE
Obrázek
V českém znění: Libor Bouček - Stephen Amell (Oliver Queen / Green Arrow), René Slováčková - Katie Cassidy (Laurel Lanceová / Black Canary), Pavel Vondra - David Ramsey (John Diggle / Spartan), Martina Kechnerová - Emily Bett Rickards (Felicity Smoaková / Overwatch), Klára Jandová - Willa Holland (Thea Queenová / Speedy), Pavel Šrom - Paul Blackthorne (Kapitán Quentin Lance), Libor Terš - John Barrowman (Malcolm Merlyn), Zdeněk Mahdal - Neal McDonough (Damien Darhk), Petr Burian - Echo Kellum (Curtis Holt), Rudolf Kubík - Jimmy Akingbola (Baron Reiter), Ivan Jiřík - Ryan Robbins (Conklin), Martina Šťastná - Elysia Rotaru (Taiana), Irena Hrubá - Charlotte Ross (Donna Smoaková)

Epizodní role: Petr Neskusil - Grant Gustin (Barry Allen / Flash), Klára Sochorová - Audrey Marie Anderson, Alison Araya, Carmen Moore, Rutina Wesley, Lynda Boyd, Rachel Luttrell, Nicole Oliver (Lyla Michaelsová, Strážník Lopezová, Mina Fayadová, Liza Warnerová, Phaedra Nixonová, Rosie, Soudkyně Sakowová), Týna Průchová - Cynthia Addai-Robinson, Crystal Balint, Gabriella Wright (Amanda Wallerová, Strážník Thompsonová, Esrin Fortuna), Martina Šťastná - Enid-Raye Adams (Laura Hoffmanová), Petr Gelnar - Jason Deline, Eugene Byrd (Adam Hoffman, Andy Diggle + titulky), Pavel Vondrák - Paolo Maiolo, Alexander Calvert, Chenier Hundal (Alvarez, Lonnie Machin, Paul), Oldřich Hajlich - Brady Roberts, Michael Rowe, Kamran Fulleylove, Parker Young, Carlos Valdes, Nolan Gerard Funk (Skel, Floyd Lawton / Deadshot, Simon, Alex Davis, Cisco Ramon, Cooper Seldon), Tomáš Juřička - Matt Nable (Ra's al Ghul), Matěj Macháček - Jaiven Natt (chlapec), Terezie Taberyová - Tiera Skovbye, Katrina Law, Danielle Panabaker, Amy Gumenick (Madison Danforthová, Nyssa al Ghul, Caitlin Snowová, Carrie Cutterová / Cupid), Irena Hrubá - Jeri Ryan (Jessica Danforthová), Ivan Jiřík - Dean McKenzie, Casper Crump, Jason Schombing (Dennis, Vandal Savage, Fitzmartin), Ivo Novák - Nigel Vonas, Zoran Vukelic (Walsh, Vlad), Kristina Jelínková - Caity Lotz (Sara Lanceová / Canary), Petr Štěpán - JR Bourne, Matt Ryan (Jeremy Tell / Double Down, John Constantine), Filip Jančík - Brandon Routh (Ray Palmer / Atom), Kateřina Peřinová - Ciara Renée (Kendra Saundersová / Hawkgirl), Filip Švarc - Falk Hentschel, Erik Palladino (Carter Hall / Hawkman, Poručík Joyner), Pavlína Dytrtová - Anna Hopkins, Natasha Gayle, Emily Kinney (Samantha Claytonová, Talibah, Brie Larvanová / Bug-Eyed Bandit), Luděk Čtvrtlík - Peter Francis James, James Kidnie, Tom Amandes, Adrian Holmes (Dr. Aldus Boardman, Milo Armitage, Noah Kuttler / Calculator, Frank Pike), Matěj Havelka - Jack Moore (William), Adéla Kubačáková - Janet Kidder, Rila Fukushima (Ruvé Adamsová, Tatsu Yamashiro / Katana), Karolína Křišťálová - Tuesday Hofmann (Nora Darhková), Jan Škvor - Colton Haynes (Roy Harper / Arsenal), Marika Šoposká - Celina Jade (Shado), Jana Páleníčková - Megalyn Echikunwoke (Mari McCabeová / Vixen), Lucie Kušnírová - Madison McLaughlin (Evelyn Sharpová), Daniela Bartáková - Alex Kingston (Dinah Lanceová), Zdeněk Podhůrský - Vinnie Jones (Danny Brickwell) a další

Překlad: Veronika Čápová
Zvuk: Petr Kočík
Produkce: Martin Odehnal, Libuše Witzová
Dialogy: Marek Píša
Režie: Martin Kot
Vyrobilo: Studio Audiotech pro Cet 21 s.r.o. 2016

5. SÉRIE
Obrázek
V českém znění: Libor Bouček - Stephen Amell (Oliver Queen / Green Arrow), Pavel Vondra - David Ramsey (John Diggle / Spartan), Martina Kechnerová - Emily Bett Rickards (Felicity Smoaková / Overwatch), Klára Jandová - Willa Holland (Thea Queenová / Speedy), Pavel Šrom - Paul Blackthorne (Quentin Lance), Petr Burian - Echo Kellum (Curtis Holt), Michal Holán - Rick Gonzalez (Rene Ramirez / Wild Dog), Viktor Dvořák - Joe Dinicol (Rory Regan / Ragman), Lucie Kušnírová - Madison McLaughlin (Evelyn Sharpová / Artemis), Ladislav Cigánek - David Nykl (Anatoly Knyazev), Radek Hoppe - Josh Segarra (Adrian Chase), Petra Tišnovská - Carly Pope (Susan Williamsová), Irena Máchová - Juliana Harkavy (Dinah Drakeová)

Epizodní role: René Slováčková - Katie Cassidy (Laurel Lanceová), Pavel Vondrák - Alexander Calvert, Houston Stevenson, Timothy Lyle, Chenier Hundal, Edwin Perez (Lonnie Machin, Collins, Carl Roberto, Paul Holt, Amir), Martin Zahálka - Chad L. Coleman, David Meunier, Vladimir Raiman, Marc-Anthony Massiah (Tobias Church, Ishmael Gregor, Maxim Ostrovsky, Agent Kosinski), Jan Nedvěd - Tyler Ritter, Howie Lai (Billy Malone, Declan Lin), Svatopluk Schuller - Mike Dopud, Michael Hanus, Michael Hanus, Jason Simpson, Robert Salvador, Art Kitching, Toby Levins, Nickolas Baric, Steve Bacic, Alistair Abell, Nick E. Tarabay (Viktor, Sergio, Sergio, Boss, Ian, Volkov, Eric Dunn, Nathan Sierra, Sean Sonus, Charles Eked, Digger Harkness / Kapitán Bumerang), Jan Szymik - Adrian Holmes, Vince Murdocco, Vincent Gale, Greg Rogers, Jason Wingham, Philip Granger, Jamey Sheridan, Garwin Sanford, King Lau, Eugene Lipinski, Taras Kostyuk (Frank Pike, Pino Bertinelli, Pyotr Friedkin, Kullens, Pablo Estevez, Fred, Robert Queen, Justin Claybourne, Hideo Yamane, Alexi Leonov, Gennady), Petr Gelnar - Jay Hindle, Vincent Dangerfield, Cody Runnels, Wil Traval, Mick Wingert, Patrick Sabongui, Clayton Chitty, Richard Meen, Cliff Chamberlain, Conor Gomez, Jarett John, Byron Mann (Benton, Evan Wender, Derek Sampson, Christopher Chance / Lidský terč, Vigilante, Kapitán David Singh, Vincent Sobel, Page, James Edlund, Ivan, Agent Pierce, Yao Fei + titulky), Pavel Soukup - Jim Shield, Garry Chalk, Dolph Lundgren, Greg Rogers, Eric Pollins (Keating, Generál J.G. Walker, Konstantin Kovar, Kullens, Darren Coffman), Oldřich Hajlich - Ryan S Williams, Michael Rowe, Curtis Braconnier, Carlos Valdes, Sasha Piltsin (Conahan, Floyd Lawton / Deadshot, Scimitar, Cisco Ramon, Lev), Martina Šťastná - Elysia Rotaru (Taiana), Zdeněk Mahdal - Neal McDonough (Damien Darhk), Petra Tišnovská - Suki Kaiser, Erica Luttrell, Amy Louise Pemberton, Olivia Cheng, Sarah Kelley (Janet Carrollová, Laura Washingtonová, Gideon, Linda, Naveová), Klára Sochorová - Audrey Marie Anderson, Tatiana Loutchaninova, Alison Araya, Keri Adams, Lexa Doig, Laara Sadiq, Rutina Wesley (Lyla Michaelsová, Volodarsky, Strážník Lopezová, Bethany, Talia al Ghul, Emily Pollardová, Liza Warnerová), Petr Neskusil - Grant Gustin (Barry Allen / Flash), Anna Theimerová - Tirra Dent, Candice Patton, Melissa Benoist, Kacey Rohl, Samaire Armstrong, Anna Hopkins (Laura, Iris Westová, Kara Danversová / Supergirl, Alena, Laura Ramirezová, Samantha Claytonová), Eliška Sochorová - Keon Boateng (John Jr.), Libor Terš - John Barrowman (Malcolm Merlyn), Monika Žáková - Susanna Thompson (Moira Queenová), Kristina Jelínková - Caity Lotz (Sara Lanceová / White Canary), Filip Jančík - Brandon Routh (Ray Palmer / Atom), Radek Hoppe - Nick Zano (Nate Heywood / Steel), Petr Lněnička - Colin Donnell (Tommy Merlyn), Radek Škvor - Colton Haynes (Roy Harper), Terezie Taberyová - Parveen Dosanjh, Dumisile Owane, Amy Gumenick, Panta Mosleh, Katrina Law (Doris Chaseová, Monica, Carrie Cutterová / Cupid, Holcombová, Nyssa al Ghul), Eliška Beňová - Eliza Faria (Zoe Ramirezová), Radka Stupková - Kelly Hu, Corina Akeson, Venus Terzo, Natasha Vasiluk, Vivian Lanko (China White, Amanda Westfieldová, Dr. Schwartzová, Galina, Soudkyně), Matěj Havelka - Jack Moore (William Clayton), Jakub Saic - Manu Bennett (Slade Wilson / Deathstroke), Lucie Kušnírová - Celina Jade (Shado) a další

Překlad: Tomáš Studený
Zvuk: Petr Kočík
Produkce: Martin Odehnal, Libuše Witzová
Dialogy: Marek Píša
Režie: Martin Kot
Vyrobilo: Studio Audiotech pro Cet 21 s.r.o. 2017-2018
MirazG
Příspěvky: 2
Registrován: 08 zář 2012 08:05

Re: Arrow / Arrow

Příspěvek od MirazG »

No to je sestava :-( Tuším že to bude odfláknutá práce a Bouček jako Oliver ???? -slyšel někdo originál ??? :vztek:
Nobody
Příspěvky: 376
Registrován: 11 úno 2009 10:29

Re: Arrow / Arrow

Příspěvek od Nobody »

Z obsazení hned usoudit, že to bude odfláknutá práce? Jó, tak to jsi frajer. :-(
Uživatelský avatar
HannahSBD
Příspěvky: 211
Registrován: 27 říj 2012 19:54
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Re: Arrow / Arrow

Příspěvek od HannahSBD »

Nemůžu jinak než dabing pochválit. Zatím mi dabing žádné postavy vyloženě neleze na nervy, jenom si budu muset zvyknout na Petra Lněničku, ten mi tam trochu nesedí. Co se týče dialogů, zdá se mi na to dost povedené a uvidíme, jak to půjde dál :D
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Arrow / Arrow

Příspěvek od jackb »

Pavlína Dytrtová - Jessica De Gouw (Helena Bertinelli / Huntress), Jan Szymik - Jeffrey Nordling (Frank Bertinelli)

A abych zhodnotil po pár dílech - klady: Bouček, Šrom, Hruška a všechny ženské dabérky. Bouček se nakonec do toho po pár dílech dostal a jde mu to pěkně, Šrom mě hodně překvapil - mluví trochu víc drsnějš a nejde tolik poznat ten věk. Mezi zápory patří teda Stránský, Diggle zní v jeho podání úplně jak House (čili povýšeně a tak jako kdyby by ten nejchytřejší na planetě) a vůbec nepůsoběj jak parťáci, Vondraček mi taky nesedí (ale tady to může být způsobeno tím, že vim jakou postavu daboval ve Smallville). Lněnička je takový neutrál - někdy dobrý a někdy mi tam nesedí

Co se mi ale hodně nelíbí, tak jsou vedlejší postavy - pořád do kola Gelnar, Schuller, Čtvrtlík a Szymik (někdy si dal i 4 postavy za díl). A přiznám se to současný obsazování Gelnara a Schullera na vedlejší role snad do všech seriálů je pro mě už otravný (vážně se v současnosti těžko hledá seriál, kde zvlášť Gelnar nedabuje) - to už jako neexistují jiní dabéři? Tohle normálně připomíná dřívější série Smallville (dokonce i tam skoro všechno oddabovali Gelnar a Schuller). Nic proti nic, ale neškodilo by sestavit vedlejší role taky z jiných hlasů

Takže číselně asi 6,5/10 - nahoru to ještě tahaj dialogy, ale ty vedlejší role to je strašný.
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Arrow / Arrow

Příspěvek od jackb »

Jakub Saic - Manu Bennett (Slade Wilson), Kateřina Velebová - Janina Gavankar (McKenna Hallová), Jan Szymik - Adrian Holmes (Frank Pike), Oldřich Hajlich - Seth Gabel (Count Vertigo), Lumír Olšovský - David Anders (Cyrus Vanch), Marcela Nohýnková

Olšovský by mohl pak dabovat Dodgera a Nohýnková bude nejspíš matka Laurel

Jinak Jakub Saic zněl dobře - sice bych si předtavoval někoho s ještě hrubšim hlasem, ale každopádně ho řadim jako plus obsazení
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7003
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Arrow / Arrow

Příspěvek od Michaela2 »

jackb píše: A přiznám se to současný obsazování Gelnara a Schullera na vedlejší role snad do všech seriálů je pro mě už otravný (vážně se v současnosti těžko hledá seriál, kde zvlášť Gelnar nedabuje) - to už jako neexistují jiní dabéři?
jo :-: to mi mluvíš z duše :D oni sice nemají žádne spjaté herce, ale dabují všude a všechny, od 20 letých kluků až po starce = otravné !
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Arrow / Arrow

Příspěvek od Budy »

Tak jelikož jejich hlasy nejsou zas až tak výrazné, tak mi to nevadí. Stejně tak by se dalo mluvit i o obsazování Dany Černé, která dabuje kdejakou herečku. Ale zase, jelikož její hlas mi nepřijde moc výrazný, nevadí mi to. Pouze mě to štve, když to vidím napsané zde na dabingforu.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Arrow / Arrow

Příspěvek od oberon »

Tak 1.série skončila a víceméně dokoukána, takže přihodím svoje pocity...

Klady:
Libor Bouček - Musím říct, že jsem mu moc nevěřil, ale nakonec je super, dost se do toho opřel a já osobně jsem od něj něco podobného už dlouho neslyšel...
René Slováčková - Původně jsem si jí na Laurel neuměl představit, ale nakonec jsem za ní rád...
Petr Lněnička - Trochu jsem si musel zvykat, jelikož v našem návrhu byli pánové Bouček a Lněnička prohození a Libor Bouček má hlas o něco barevnější, ale prostě to chtělo pár dílů a člověku se to dostalo do hlavy :) ...
Martin Stránský - On mě taky kdysi napadl, ale myslel jsem si, že Diggla ostarší, což mi ve výsledku vůbec nepřipadá. Pro mě jeden z nejlepších z celýho dabingu...
Klára Jandová - Tady asi ani nemám co dodat, prostě mi sedí...
Pavel Šrom - Obsazování pana Šroma na o 15-20 let mladší pány (Avengers, Pacific Rim) nefandím, ale musím mu nechat že si vždycky položí hlas trochu výš a hraje to suprově...
Libor Hruška - Překvapilo mě, jak mi na Malcolma seděl, takže je to určitě klad...
Jakub Saic - Má hlas IMHO podobný originálu (možná o něco vyšší), takže je perfektní, moc jiných alternativ si představit neumím...
Tereza Chudobová - Vyšla podle návrhu, takže jasnej klad :D
Radek Škvor - Je fajn a příjemně celý dabing osvěžil...
Jiří Krejčí - Líbil se mi hlavně v epizodách "Vykoupení" a "Nezvaný host"...
Kateřina Velebová, Lumír Olšovský...
+ Úprava a Zvuk...

Neutrální spojení:
Ilona Svobodová - Podle mě Moira takhle hluboký hlas nemá, ale zvykl jsem si a paní Svobodová to hraje dobře...
Martina Kechnerová - Tady mi zase připadá, že zní Felicity v originále trochu bláznivějš, ale jinak nemám problém...
Petr Gelnar - Neurazil, ale ani nepřekvapil (na rozdíl od Upířích deníků, kde mi připadá skvělej)...
Jiří Bábek - Čekal jsem, že bude znít trochu líp. Ze začátku bylo IMHO znát, že moc často nedabuje...
Pavlína Dytrtová, Marcela Nohýnková...

Zápory:
Jan Vondráček - Jako na jednoho z mála jsem mi moc nezvykl, Walter má v originále hlubokej hlas, škoda že nevyšel Jiří Schwarz...
Marika Šoposká - Chápu že byla obsazena, aby zněla jako dcera Petra Gelnara, ale prostě mi nesedí...
+ Opakující se dabéři vedlejších rolí (ale ono když se to sečte, tak je ten počet účastníků stejně IMHO nadprůměrný, tady je smůla že hrajou epizodky známejší herci)...
PavelBartos
Příspěvky: 142
Registrován: 20 dub 2012 01:08

Re: Arrow / Arrow

Příspěvek od PavelBartos »

Na tom dabingu se mi nejvíc líbí Martin Stránský.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“