2 zbraně / 2 Guns

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9259
Registrován: 29 lis 2011 06:48

2 zbraně / 2 Guns

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

DABING: DVD

V českém znění: Lukáš Hlavica - Denzel Washington (Robert 'Bobby' Trench), Libor Hruška - Mark Wahlberg (Michael 'Stig' Stigman), Tereza Bebarová - Paula Patton (Deb), Jaromír Meduna - Edward James Olmos (Papi Greco), Jan Šťastný - Bill Paxton (Earl), Pavel Šrom - Robert John Burke (Jessup), Jan Maxián - James Marsden (kapitán Quince), Libor Terš - Fred Ward (admirál Tuwey), Tomáš Borůvka - Patrick Fischler (veterinář Ken), Ladislav Cigánek - Kyle Russell Clements (Teemo), Jana Páleníčková - Ambyr Childers (slečna Young), Petra Tišnovská, Ernesto Čekan, Ludvík Král

Překlad: Jakub Racek
Dialogy: Jana Dotlačilová
Produkce: Evelyna Vrbová
Zvuk: Martin Ženíšek
Režie: Alice Hurychová
Pro Sony Pictures vyrobila LS Productions - 2013
Naposledy upravil(a) filip dne 13 říj 2019 09:49, celkem upraveno 14 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Eminem007
Příspěvky: 386
Registrován: 03 čer 2013 19:20

Re: 2 zbraně / 2 Guns

Příspěvek od Eminem007 »

Já jen doufám že s tím Hlavicou to bude za něco stát! Libor Hruška na Marka Wahlberga přesně tak jak sem čekal,stejně tak jako Jan Šťastný na Billa Paxtona.
Naposledy upravil(a) Eminem007 dne 03 úno 2014 10:57, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
puffy
Příspěvky: 1127
Registrován: 18 lis 2009 17:46

Re: 2 zbraně / 2 Guns

Příspěvek od puffy »

Ja som nikdy nepochopil spojenie Libor Hruška - Mark Wahlberg. Libor Hruška ma uplne iny hlas ako Mark Wahlberg a naviac ho robi o dost starsim.
Na Wahlberga sa dokonale hodi Michal Dlouhý, tazke mi je luto, ze ho uz nedabuje.
18.11.2009 - 28.12.2016
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6976
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: 2 zbraně / 2 Guns

Příspěvek od Michaela2 »

souhlas, LH svým hrubým a v poslední době dost stárnoucím hlasem z něho dělá tatkoida, jeho hlas mi k chlapům s chlapeckou vizáží vůbec nepasuje (stejně jako Vondra ke Cruisovi), ale holt je to zažité spojení, podle mě by mu mnohem více odpovídal, slušel jeho vizáži Zdeněk Hruška a hlavně by ho neostaršoval
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: 2 zbraně / 2 Guns

Příspěvek od Budy »

Tak podle vizáže i hlasu by na něj pasoval i Pavel Nečas. Má i trošku podobný hlas jako L.H.
18.05.2008 – 07.05.2015
BobSilas
Příspěvky: 908
Registrován: 28 led 2009 15:39
Bydliště: Absurdistán

Re: 2 zbraně / 2 Guns

Příspěvek od BobSilas »

Eminem007: Ještě není oficiálně venku ani tento dabing a ty už spekuluješ o dalším, to mi nějak hlava nebere?

Lukáš Hlavica sedí na Denzela v tomto filmu naprosto dokonale (typově jsou si dosti podobní a mohl by ho dabovat častěji). A z jakého důvodu by měli být dva dabingy? U tohoto filmu je pouze jedna střihová verze Rated R (v různých baleních) a to že na Danzela neobsadily tvého oblíbence, jako dobrý důvod nevidím.

Wahlberg už není taky žádný mladíček a ten věkový rozdíl je tam zanedbatelný, navíc Libor Hruška umí se svým hlasem krásně pracovat a na tuhle „drsnou“ roli sedí dokonale. Obsazení je skvělé, mix skvělí a je zde, spousta skvělých hlášek obzvlášť zde exceluje „drsňák“ Stig, jako např.
'Stig' ... Hej kovboji, znáš to rčení, i když jseš zrůda, máma tě má vždycky ráda, ale tohle se tě netejká ty si hnusnější než ďáblova prdel. :D
Názory jsou jak díra v zadku, každej má svoji. (Drsný Harry)
Důvěra je jako panenství, jakmile ho ztratíš, je pryč, navždy.

S tohoto fóra se stává velká konkurence tohoto fóra !
poslední dobou se tu řeší stejné věci :>
Uživatelský avatar
puffy
Příspěvky: 1127
Registrován: 18 lis 2009 17:46

Re: 2 zbraně / 2 Guns

Příspěvek od puffy »

Michaela2 píše:podle mě by mu mnohem více odpovídal, slušel jeho vizáži Zdeněk Hruška a hlavně by ho neostaršoval
Ano, Zdeněk Hruška by sa na neho typovo tiez velmi dobre hodil.

Aj ked Mark Wahlberg hra v akcnych hrdinov, tak nikdy nepôsobil ako ultimativny drsniak, ale skôr ako roztrzity chlapik, ktoremu vsetko nahodou vyjde.
Presne tato poloha sa s hlasom Libora Hrušku uplne straca.


Inak sa kludne stavim, ze ked tento film bude vysielat Prima, tak ho predabuje. Je tam malo daberov, u Denzela chýba Bohdan, u Olmosa Soukup, u Pattonky Boudová atd. Proste novy dabing urcite vznikne. ;)
18.11.2009 - 28.12.2016
BobSilas
Příspěvky: 908
Registrován: 28 led 2009 15:39
Bydliště: Absurdistán

Re: 2 zbraně / 2 Guns

Příspěvek od BobSilas »

Jak legrační a pošetilé, tak tady už se neřeší současné dabingy ale možná někdy ty budoucí? No jestli někdo tento skvělí dabing někdy v budoucnu předabuje, tak to bude jedině z komerčních důvodů (jako ve většině případů).

Malá ukázečka – http://uloz.to/live/x45EFvqP/2z-sample01-mkv
Tahle scénka mi nápadně připomíná úvodní scénu s filmu Pat Garrett a Billy Kid :P
- a nepozná někdo, kdo dabuje toho tlustého mexikána (kozošuka)?
Názory jsou jak díra v zadku, každej má svoji. (Drsný Harry)
Důvěra je jako panenství, jakmile ho ztratíš, je pryč, navždy.

S tohoto fóra se stává velká konkurence tohoto fóra !
poslední dobou se tu řeší stejné věci :>
IRONHIDE
Příspěvky: 96
Registrován: 05 led 2011 16:00

Re: 2 zbraně / 2 Guns

Příspěvek od IRONHIDE »

vyborne konecne bez tumy
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: 2 zbraně / 2 Guns

Příspěvek od bloom »

puffy píše:Ja som nikdy nepochopil spojenie Libor Hruška - Mark Wahlberg. Libor Hruška ma uplne iny hlas ako Mark Wahlberg a naviac ho robi o dost starsim.
Na Wahlberga sa dokonale hodi Michal Dlouhý, tazke mi je luto, ze ho uz nedabuje.
Jsem rád, že nejsem jediný, kdo si to myslí. Dabing Wahlberga s Liborem Hruškou je výborný po herecké stránce (např. Skrytá identita), ale ta kombinace mi vůbec nezní přirozeně, protože pořád slyším věkový rozdíl. I mně se víc líbí Michal Dlouhý a zmiňovaný Zdeněk Hruška by nemusel znít špatně.
Lukáš Hlavica mi ale přijde jako velmi dobrá alternativa a ani zbytek obsazení i přes některá nespjatá obsazení nevypadá špatně. Myslím si, že předabovávat by byla škoda.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“