Jonesovi: Americký sen / Jonesovi / The Joneses

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

kubik-dulik
Příspěvky: 1977
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Jonesovi: Americký sen / Jonesovi / The Joneses

Příspěvek od kubik-dulik »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. DABING (EEAP, Film+, VOYO, DVD, Filmbox)
V českém znění: Ladislav Cigánek - David Duchovny (Steve Jones), Ilona Svobodová - Demi Moore (Kate Jonesová), Nikola Votočková - Amber Heard (Jenn Jonesová), Vojtěch Hájek - Ben Hollingsworth (Mick Jones), Jaromír Meduna - Gary Cole (Larry Symonds), Vlasta Žehrová - Glenne Headly (Summer Symondsová), Vlasta Peterková - Lauren Hutton (KC), Petr Gelnar - Chris Williams (Billy), Eliška Dohnalová - Christine Evangelista (Naomi Madsenová), Jaroslav Horák - L. Warren Young (Detektiv Gardner) + Terrence Gibney (běžec), Petra Tišnovská - Catherine Dyer (Sylivia) + Tiffany Morgan (Melanie Baynerová), Zdeněk Maryška (hlas na kazetě, titulky), Rudolf Kubík, Otto Rošetzký - Ric Reitz (Bob Jones) + Linden Ashby (golfista), Irena Máchová, Barbora Jánová, Martin Černý, Lukáš Křišťan, Gustav Bubník - Robert Pralgo (Alex Bayner) a další

Překlad: Kateřina Sidonová
Zvuk: Michael Drobný
Produkce: Daniel Walter
Dialogy a režie: Gustav Bubník
Vyrobila: DW Agentura pro EEAP v roce 2011

2. DABING (HBO, Nova)
V českém znění: Petr Rychlý - David Duchovny (Steve Jones), Ilona Svobodová - Demi Moore (Kate Jonesová), Irena Máchová - Amber Heard (Jenn Jonesová), Michal Holán - Ben Hollingsworth (Mick Jones), Zdeněk Mahdal - Gary Cole (Larry Symonds), Dagmar Čárová - Glenne Headly (Summer Symondsová), Dana Syslová - Lauren Hutton (KC), Bohdan Tůma - Chris Williams (Billy) + Joe Narciso (Henry), Vladimír Čech - L. Warren Young (Detektiv Gardner) + Terrence Gibney (běžec) + Ric Reitz (Bob Jones), Ivana Korolová - Christine Evangelista (Naomi Madsenová), Libor Hruška - Andrew DiPalma (Will) + John Atwood (Ken), Jitka Ježková - Tiffany Morgan (Melanie Baynerová, více rolí), Anna Suchánková, Dana Černá - Jennifer Van Horn (Loretta) + Ashley LeConte Campbell (Mary Beth), Jakub Saic - Robert Pralgo (Alex Bayner), Drahomíra Kočová - Catherine Dyer (Sylivia), Jaroslav Novák, Zbyšek Horák - Jason Horgan (pan Stallings) + ? (Charlie)(titulky), Jaroslav Horák - Linden Ashby (golfista) a další

Překlad: Petr Miklica
Zvuk: Petr Mandák
Produkce: Ondřej Černý
Dialogy: Monika Macků
Režie: Jiří Balcárek
Vyrobila: Společnost SDI Media pro HBO v roce 2011
Naposledy upravil(a) kubik-dulik dne 26 úno 2015 01:45, celkem upraveno 11 x.
Uživatelský avatar
puffy
Příspěvky: 1127
Registrován: 18 lis 2009 17:46

Re: Jonesovi / The Joneses

Příspěvek od puffy »

Neviem, co je na tom nepochopitelne. Ja som za vznik noveho dabingu s tym spravnym a dvornym daberom Davida Duchovneho velmi vdacny. :-:
18.11.2009 - 28.12.2016
kubik-dulik
Příspěvky: 1977
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Jonesovi / The Joneses

Příspěvek od kubik-dulik »

Taky mám nejradši L. Cigánka, ale tenhle film se dal s Rychlým přežít. Na Californication se kvůli němu nedívám...
BobSilas
Příspěvky: 908
Registrován: 28 led 2009 15:39
Bydliště: Absurdistán

Re: Jonesovi / The Joneses

Příspěvek od BobSilas »

kubik-dulik píše:Na Californication se kvůli němu nedívám...
Tak to by mě docela zajímal důvod? A děláš velkou chybu, protože Petr Rychlí je na Hanka Moodyho vynikající a stěží se dočkáš re dabingu, protože ten dabing je celkově vynikající :-: . U tohoto filmu je Petr Rychlí taky dobrej.
Názory jsou jak díra v zadku, každej má svoji. (Drsný Harry)
Důvěra je jako panenství, jakmile ho ztratíš, je pryč, navždy.

S tohoto fóra se stává velká konkurence tohoto fóra !
poslední dobou se tu řeší stejné věci :>
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1871
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Jonesovi / The Joneses

Příspěvek od Manche »

kubik-dulik píše:Taky mám nejradši L. Cigánka, ale tenhle film se dal s Rychlým přežít. Na Californication se kvůli němu nedívám...
Dobří jsou na něj oba, ale pana Cigánka mám přece jen o dost víc zažitého...
kubik-dulik
Příspěvky: 1977
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Jonesovi / The Joneses

Příspěvek od kubik-dulik »

Já mám raději Cigánka, takže za mě EEAP :-: i Jaromír Meduna se mi v tom dabingu líbil víc.
Naposledy upravil(a) kubik-dulik dne 09 led 2014 12:00, celkem upraveno 2 x.
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Jonesovi / The Joneses

Příspěvek od Lukiz »

Překládám, že ten dabing EEAP vznikl pro vydání DVD. Má někdo DVD aby to potvrdil?
Uživatelský avatar
puffy
Příspěvky: 1127
Registrován: 18 lis 2009 17:46

Re: Jonesovi / The Joneses

Příspěvek od puffy »

Tak ked uz tu takto pekne tipujeme, tak ja by som si vsadil na to, ze na DVD je dabing od EEAP. ;)
18.11.2009 - 28.12.2016
BobSilas
Příspěvky: 908
Registrován: 28 led 2009 15:39
Bydliště: Absurdistán

Re: Jonesovi / The Joneses

Příspěvek od BobSilas »

kubik-dulik píše:Původně asi ano. Domnívám se ale, že na DVD je dabing HBO. Poslal jsem dotaz do filmareny a informaci zjišťují.
Film-arena je pouze recenzent, nikoli distributor. Vzhledem k tomu že EEAP je distributor Magic Box, je víc než jasné který dabing se nachází na DVD, kdo pořád netuší, snad mu napoví logo na přebalu DVD :D

A on se už někdy objevil některý dabing HBO na DVD? Opačně je to běžné (DVD na HBO) ale dabing HBO jsem na DVD nikdy nevyděl/neslyšel. :nesouhlas:

Distributor MAGIC BOX
Naposledy upravil(a) BobSilas dne 29 led 2014 03:00, celkem upraveno 1 x.
Názory jsou jak díra v zadku, každej má svoji. (Drsný Harry)
Důvěra je jako panenství, jakmile ho ztratíš, je pryč, navždy.

S tohoto fóra se stává velká konkurence tohoto fóra !
poslední dobou se tu řeší stejné věci :>
kubik-dulik
Příspěvky: 1977
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Jonesovi / Jonesovi: Americký sen / The Joneses

Příspěvek od kubik-dulik »

Díky, zvláštní, že Nova pouští HBO a na VOYU mají EEAP.

A nevíš, kdo ty titulky mluví? Gustav Bubník?
Odpovědět

Zpět na „Filmy“