Angelika / Angélique Marquise des Anges

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9277
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Angelika / Angélique Marquise des Anges

Příspěvek od filip »

Naposledy upravil(a) filip dne 06 kvě 2020 21:35, celkem upraveno 4 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Angelika / Angélique Marquise des Anges

Příspěvek od Budy »

Nevím, nevím. Ale možná by se našla lepší volba než Jan Šťastný. A na hlavní představitelku by padla Bára Poláková.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6987
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Angelika / Angélique Marquise des Anges

Příspěvek od Michaela2 »

Katka mi taky už nezní jako 17 letá dívenka .. a herečku lituju, mít za partnera o 40 let staršího chlapa :-> :D
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Angelika / Angélique Marquise des Anges

Příspěvek od Budy »

Gérarda Lanvina si mohl nadabovat sám Petr Pospíchal. Už ho dokonce kdysi i sám mluvil.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6798
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Angelika / Angélique Marquise des Anges

Příspěvek od bloom »

Ten hlavní problém vidím v tom, že Francouze vůbec napadlo Lanvina do té role obsadit, takže celkem i chápu obsazení Jana Šťastného (kterého si režisér dodržel z filmu San Antonio). Kdyby ho daboval někdo starší, nebylo by to uvěřitelné.
Uživatelský avatar
AGAMENON
Příspěvky: 1263
Registrován: 12 zář 2008 11:31
Bydliště: Brno

Re: Angelika / Angélique Marquise des Anges

Příspěvek od AGAMENON »

Zrovna se vracím z filmu a nebyl vůbec špatný, tak jako dabing. Jak už tady bylo řečeno, i já mám problém s obsazením hlavních představitelů. Jejich výkon je uspokojivý, přesto šlo nalézt dabéry, lépe se hodící.
Jirka Pomeje je opravdu dabován a to Zbyškem Horákem, který se postaral i o titulky.
Petr Pospíchal - Rostislav Novák Jr. (exorcista Kircher) + manžel kojné
Václav Vydra - Fabrice Rodriguez (princ de Condé)
Ladislav Cigánek daboval Angeličina švagra, soudce daboval Slepička.
Obrázek

JEDINĚ BRNO!!!

TOP DABÉŘI:
Jiří Brož, Josef Větrovec, Ladislav Lakomý, Jiří Tomek, Luděk Munzar, Ladislav Županič, Jiří Holý, Josef Langmiler, Petr Haničinec, Karel Jánský, Zdeněk Junák, Alois Švehlík
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Angelika / Angélique Marquise des Anges

Příspěvek od Džejňulka »

Dabingově je to opravdu vymakané, bylo super slyšet Ondřeje Vetchého, Václava Vydru, Ladislava Freje. Katku Lojdovou mám ráda, takže ta se mi také líbila. Je škoda, že se Pomeje nenamluvil sám, ale je tam takovou chvíli, že je mi to skoro jedno - navíc je nějakej odulej, máelm jsem ho nepoznala. Takže dabing pro mě :-: , ale film se mi vůbec nelíbil - co to asi vypovídá o postavách, když jsem v posledních minutách filmu doufala, že hlavní hrdinka zemře.... a přitom původní Angeliku mám docela ráda a rozhodně postavám přeju.
EDIT: jo a ještě dvě věci - k dabingu - psovi s jasně viditelnými...mužskými genitáliemi říkají Sorbono (pro fenku možná tak), to zní trochu krkolomně. K filmu - představitelka Angeliky je sice celkem sexy a pěkně vypadající, ale wow, panebože krásná, jak by měla působit, mi nepřipadá... a ti chlapi? v původních filmech byli celkem fešáci, ale tady byli všichni tak oškliví - Nicholas, Joffrey,... jedinej jakž takž pěknej byl Philippe
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6798
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Angelika / Angélique Marquise des Anges

Příspěvek od bloom »

Budy píše:A na hlavní představitelku by padla Bára Poláková.
Souhlasím, při sledování filmu se mi pořád vybavovala, škoda, že si ji nenadabovala. Ale ani Kateřina Lojdová nebyla špatná volba.

Jinak Jiří Prager, Petr Oliva, Libor Hruška a Marek Holý tam vůbec nedabují, ani nebyli uvedeni v titulcích. Naopak Svatopluk Schuller, Ivan Jiřík a Milan Slepička dabovali hned několik vedlejších rolí.

Jako zvukař byl kromě Petra Posoldy uveden také Karel Zámečník.
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Angelika / Angélique Marquise des Anges

Příspěvek od Budy »

Bohužel. Režiséři se drží svých dabérů, anebo dabérů, kteří dabují neustále a všude.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9277
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Angelika / Angélique Marquise des Anges

Příspěvek od filip »

Mám je tedy vymazat? (Oliva, Prager, Hruška, Holý)?
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Odpovědět

Zpět na „Filmy“