Revoluce / Revolution

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3265
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Revoluce / Revolution

Příspěvek od oberon »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. SÉRIE
Obrázek
V českém znění: Jan Šťastný - Billy Burke (Miles Matheson), Anna Theimer Suchánková - Tracy Spiridakos (Charlie Mathesonová), Jiří Schwarz - Giancarlo Esposito (Kapitán / Major Tom Neville), Petra Tišnovská - Elizabeth Mitchell (Rachel Mathesonová), Marek Libert - Zak Orth (Aaron Pittman), Jakub Saic - David Lyons (Sebastian 'Bass' Monroe), Tereza Chudobová - Daniella Alonso (Nora Claytonová), Jan Nedvěd - Graham Rogers (Danny Matheson), Radek Hoppe - JD Pardo (Nate / Jason Neville), Ivan Jiřík - Tim Guinee (Ben Matheson), Regina Řandová - Maria Howell (Grace Beaumontová), Václav Knop - Colm Feore (Randall Flynn)

Epizodní role: Dana Černá - Anna Lise Phillips (Maggie Fosterová), Klára Nováková - Morgan Hinkleman (Malá Charlie), Martin Zahálka - C. Thomas Howell, David Meunier, Phillip DeVona, Malik Yoba (Lovec lidí, Seržant Will Strausser, Dr. Ian Vidal, Jim Hudson + titulky), Petr Pospíchal - Michael Bowen, Jeff Fahey, David Andrews, Conor O'Farrell, Patrick St. Esprit, Glenn Morshower (Ray Kinsey, Ken 'Hutch' Hutchinson, Bill O'Halloran, Dr. Bradley Jaffe, Wayne Ramsey, Dan Jenkins), Oldřich Hajlich - Michael Mosley, Dayo Okeniyi (Voják Milice, Alec Penner), Ivan Jiřík - Mark Pellegrino (Jeremy Baker), Ivo Novák - Derek Webster, Reed Diamond (Nicholas, Seržant Wheatley), Regina Řandová - Kim Raver (Julia Nevillová), Irena Máchová - Maureen Sebastian, Alyssa Diaz (Priscilla Pittmanová, Mia Claytonová), Jan Szymik - Todd Stashwick (Drexel), Milan Bouška - Leland Orser, Nestor Serrano (John Sanborn, Joseph Deckert), Petra Jindrová - Kate Burton (Dr. Jane Warrenová), Simona Postlerová - Leslie Hope (Prezidentka Kelly Fosterová), Andrea Elsnerová - Annie Wersching (Emma), Daniel Krejčík, Petr Vágner, Martin Sucharda, Viktorie Taberyová a další

Překlad: Zdeněk Hofmann
Zvuk: Daniel Němec
Produkce: Martin Odehnal, Hana Haladová
Dialogy: Marek Píša
Režie: Martin Kot
Vyrobilo: Barrandov Studio dabing pro Cet 21 s.r.o. 2013-2014

2. SÉRIE
Obrázek
V českém znění: Jan Kolařík - Billy Burke (Miles Matheson), Anna Theimerová - Tracy Spiridakos (Charlie Mathesonová), Jiří Schwarz - Giancarlo Esposito (Tom Neville), Petra Tišnovská - Elizabeth Mitchell (Rachel Mathesonová), Marek Libert - Zak Orth (Aaron Pittman), Jakub Saic - David Lyons (Sebastian 'Bass' Monroe), Radek Hoppe - JD Pardo (Jason Neville), Pavel Šrom - Stephen Collins (Dr. Gene Porter), Kristina Jelínková - Jessica Collins (Cynthia), Antonín Navrátil - Steven Culp (Edward Truman), Jan Škvor - Mat Vairo (Connor Bennett), Irena Máchová - Maureen Sebastian (Priscilla Pittmanová)

Epizodní role: Ivan Jiřík - Tim Guinee, Adam Beach, Anthony Ruivivar, Waleed Zuaiter, Christopher Cousins (Ben Matheson, Šerif Mason Grey, Generál Bill Carver, Martin Shaw, Victor Doyle), Petr Gelnar - Blake Hood, Jason Douglas, Daniel Henney (Jeff, Garrett, Peter Garner), Irena Hrubá - Nicole Ari Parker (Justine Allenfordová), Svatopluk Schuller - Matt Ross, David Aaron Baker, Timm Sharp (Titus Andover, Roger Allenford, Gould + titulky), Václav Knop - Colm Feore (Randall Flynn), Petr Burian - Patrick Heusinger (Adam), Tomáš Juřička - Richard T. Jones, Željko Ivanek (Ken Dawson, Dr. Calvin Horn), Helena Dytrtová - Deborah Puette, Alanna Ubach, Maria Howell, Katie Aselton, Reiko Aylesworth (Jessica Andoverová, Bonnie Websterová, Grace Beaumontová, Duncan Pageová, Marion Kellyová), Zdeněk Maryška - Jim Beaver, Joaquim de Almeida, Tyrees Allen, M.C. Gainey (John Franklin Fry, Luis Nunez, Grant Carson, Frank Blanchard), Regina Řandová - Kim Raver (Julia Nevillová), Petr Pospíchal - Cotter Smith (Prezident Jack Davis), Kristina Jelínková - Daniella Alonso (Nora Claytonová), Oldřich Hajlich - Billy Lush (Scanlon), Eva Miláčková - Gail Cronauer (Shirlee), Jan Köhler, Alžběta Volhejnová, Martin Sucharda a další

Překlad: Zdeněk Hofmann, Zuzana Hlavičková
Zvuk: Petr Posolda, Tomáš Mourek
Produkce: Martin Odehnal, Pavla Draxlerová
Dialogy: Marek Píša, Eva Macková
Režie: Martin Kot
Vyrobilo: Barrandov Studio dabing pro Cet 21 s.r.o. 2015
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3265
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Revoluce / Revolution

Příspěvek od oberon »

Tak dneska sem se na tenhl topic chystal a koukam, že už mi ho někdo vyfouk :D
Uživatelský avatar
ClickCZ
Příspěvky: 1410
Registrován: 23 pro 2010 14:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Revoluce / Revolution

Příspěvek od ClickCZ »

oberon: nj stane se :D , děkuji za další informace! jsem rád za Jiříka na Bena :-:
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3265
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Revoluce / Revolution

Příspěvek od oberon »

Za mě velká spokojenost, těším se :) ...
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6905
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Revoluce / Revolution

Příspěvek od Michaela2 »

mám pocit, že Giancarlo Esposito konečně našel svého dabéra :) :-:
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Revoluce / Revolution

Příspěvek od videofil »

Někde jsem četl, nevím, jestli na CSFD nebo IMDB, že v tomto seriálu se má objevit také jeden z mých oblíbenců Jeff Fahey. I když tento seriál nemám čas sledovat, jsem zvědavý, kdo ho bude dabovat. Už z toho důvodu, že zatím nemám žádného dabéra, který by mě k němu nějak moc pasoval.


oberon: S tím vyfouknutím si nic nedělej. Jestli bude tento seriál někdy nabízen ve výměně topiců, tak ho zase vyfouknu já. :D Právě kvůli Faheymu.
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3265
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Revoluce / Revolution

Příspěvek od oberon »

Jeff Fahey tady hraje jenom v jedné epizodě, která by se měla vysílat příští sobotu. Mluvit ho bude IMHO Petr Pospíchal, který ho daboval ve Ztracených na Nově a už tu pár epizodních rolí mluvil...
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6905
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Revoluce / Revolution

Příspěvek od Michaela2 »

Nováková - Morgan Hinkleman (malá Charlie)
Zahálka - C. Thomas Howell (lovec lidí)
Jiřík - Mark Pellegrino (Jeremy Baker)
Novák - Derek Webster (Nicholas)



video: 36 dabérů ? a žádnej ti nesedl ? seš ale vybíravej panáček :D
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Revoluce / Revolution

Příspěvek od videofil »

Michaela2: U některých herců mi pasuje jeden dabér, u některých je jich více a u některých žádný.
I když takový Velda s Jančíkem nebyli zase tak nejhorší, to musím uznat. A ne všechny dabéry jsem měl zatím možnost slyšet.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6905
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Revoluce / Revolution

Příspěvek od Michaela2 »

Petr Pospíchal - Jeff Fahey (Ken 'Hutch' Hutchinson), David Andrews (Bill O'Halloran)
Řandová - Kim Raver (Julia Nevillová)
Szymik - Todd Stashwick (Drexel)
Zahálka - Phillip DeVona (Dr. Ian Vidal)
Máchová - Maureen Sebastian (Priscilla Pittmanová)



video: na mladého Jeffa proč ne ? ale dnes by ho Filip už dabovat nemohl :)
Odpovědět

Zpět na „Seriály“